<
+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Zaciekawiony FNiN Awatar Johny
    Do³±czy³
    Mar 2012
    P³eæ
    Wiek
    24
    Posty
    1

    Red face Czy bêd± nastêpne filmy FNiN?

    Jestem nowym fanem FNiN nie jestem zbyt obcykany jeszcze ale do rzeczy.
    W marcu (czyli w tym miesi±cu) w kinach bêdzie film FNiN oraz TMK dlaczego niema filmu FNiN GNL(Gang Niewidzialnych Ludzi) czy bêd± nastêpne czê¶ci filmu?Odpowiadajcie!

  2. #2
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Do³±czy³
    Apr 2009
    P³eæ
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domy¶lnie Odp: Czy bêd± nastêpne filmy FNiN?

    Odpowiadaj±c na pytanie z tytu³u: nie wiadomo. Wg mnie zale¿y to od powodzenia TMK, aczkolwiek, jak napisa³ pan Kosik: Kolejny film na podstawie Felixa, Neta i Niki to naturalny plan po ekranizacji TMK. Ale kiedy i jak, to jeszcze nie wiem.

    Niestety muszê te¿ ciê te¿ wyprowadziæ z b³êdu: filmu TMK z pewno¶ci± nie bêdzie w kinach w tym miesi±cu. By³ taki plan (tak jak pocz±tkowo listopad ubieg³ego roku), ale jak widaæ nie wysz³o; musieliby ju¿ reklamowaæ film. Nie wiem, jaka jest aktualna wersja - chyba co¶ o jesieni by³o mówione.

    Dlaczego nie ma GNL? Bo z niego mia³ byæ serial, ale nie ma - mo¿e kiedy¶ bêdzie. No i TMK jest mimo wszystko ciekawsze, choæ zobaczymy, jak to wyjdzie w filmie

    PS. Przenios³em temat do odpowiedniejszego dzia³u. Z downloadem to du¿o wspólnego nie ma
    Dobranoc.
    Doba powinna trwaæ 30 godzin!

    Skargi, pro¶by, odwo³ania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znale¼li¶my?
    - Zobaczysz. Idziemy do pa³acu. Sprowad¼ Anguê, mo¿e byæ nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy m³ot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  3. #3
    Zainspirowany FNiN Awatar nika22
    Do³±czy³
    Jun 2012
    P³eæ
    Wiek
    25
    Posty
    103

    Domy¶lnie Odp: Czy bêd± nastêpne filmy FNiN?

    Bêdzie nastêpny film. Ma to byæ ekranizacja Trzeciej Kuzynki.

    (...) Bogatszy o do¶wiadczenia przymierzam siê do ekranizacji „Trzeciej Kuzynki”. Tym razem ma to byæ film, który spodoba siê wszystkim.(...) Koñczê trzynasty tom Felixa i zaraz biorê siê do scenariusza „Trzeciej Kuzynki”
    Takie informacje poda³ Pan Kosik w wywiadzie dla portalu LubimyCzytaæ, odpowiadaj±c na pytania zadane wcze¶niej przez internautów
    WWJD?

  4. #4
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Do³±czy³
    Apr 2009
    P³eæ
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domy¶lnie Odp: Czy bêd± nastêpne filmy FNiN?

    Warto jednak dodaæ, ¿e o filmie na podstawie Trzech Kuzynek nie wiadomo wci±¿ nic konkretnego, zatem mo¿e nie powstaæ prêdko (albo i w ogóle).

  5. #5
    Zaciekawiony FNiN Awatar Mam mózg
    Do³±czy³
    Jun 2013
    P³eæ
    Wiek
    22
    Posty
    28

    Domy¶lnie Odp: Czy bêd± nastêpne filmy FNiN?

    Tak bêdzie 3K.

    //Ju¿ kilka osób wy¿ej to napisa³o. Nie wiem po co dawaæ jeszcze raz to samo, nawet bez ¿adnego komentarza dodatkowego...//Drago
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 02-08-13 o 17:42
    Bez wzglêdu na wszystko
    pamiêtaj ¿e u¶miech jest jak s³oñce. Nie ma bez niego ¿ycia.

  6. #6
    Zaciekawiony FNiN
    Do³±czy³
    Aug 2013
    P³eæ
    Posty
    1

    Domy¶lnie Odp: Czy bêd± nastêpne filmy FNiN?

    Nie s±dze.W TMK by³o wiêcej, ¿e tak powiem akcji ni¿ w GNL.Ogl±da³em TMK na stronie internetowej, mogli¶my i¶æ z klas± do kina, ale oni woleli i¶æ na Paranormana, kiedy t³umaczy³em, ¿e czyta³em ksi±¿kê i to bêdzie niez³e. Ale wracaj±c do tematu -jedyne emocjonuj±ce momenty w GML to duchy na strychu i ¿elazne drzewo. Jednak w filmie nie spodoba³o mi siê niewykorzystanie kluczowych momentów ksi±¿ki - jak odkrycie, ¿e to bohaterowie byli bezkszta³tem.

    //Kolega jest nowym wcieleniem Joyca, czy tylko zapomnia³ o interpunkcji? Idea przecinka nie powsta³a bez powodu i radzê o niej pamiêtaæ, bo kolejne posty w postaci be³kotu bêd± usuwane i karane ostrze¿eniami.//
    Fileas
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 08-08-13 o 19:57

  7. #7
    Zaciekawiony FNiN Awatar oliwier788
    Do³±czy³
    Aug 2013
    P³eæ
    Wiek
    21
    Posty
    3

    Domy¶lnie Odp: Czy bêd± nastêpne filmy FNiN?

    Tak bêdzie FNiN oraz 3K, podobno w przysz³ym roku, czyli 2014, ale dobra wiadomoæ jest taka, ¿e maj± ju¿ scenariusz.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 10-08-13 o 12:22

  8. #8
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Do³±czy³
    Apr 2009
    P³eæ
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domy¶lnie Odp: Czy bêd± nastêpne filmy FNiN?

    Przysz³oroczny termin jest chyba wyssany z palca, je¶li nawet uda siê zdobyæ dofinansowanie i w przysz³ym roku rozpocz±æ zdjêcia (pamiêtajmy, ¿e TMK mia³ dofinansowanie PISF-u d³ugo przed zdjêciami, a scenariusz 3K jest dopiero na drodze do wsparcia), to i tak premiera w 2014 jest nierealna - zdjêcia w wakacje + przynajmniej kilka miesiêcy na monta¿ za nic nie zmie¶ci siê w 2014.

  9. #9
    Zafascynowany FNiN Awatar serpens volucer
    Do³±czy³
    Jun 2012
    P³eæ
    Wiek
    23
    Posty
    498

    Domy¶lnie Odp: Czy bêd± nastêpne filmy FNiN?

    Minimum 2015.

    ^A to przez zasady na za du¿± sygnaturê.

  10. #10
    Zaciekawiony FNiN Awatar nieogar
    Do³±czy³
    Aug 2013
    P³eæ
    Wiek
    24
    Posty
    8

    Domy¶lnie Odp: Czy bêd± nastêpne filmy FNiN?

    Cytat Zamieszczone przez FNiN2 Zobacz posta
    Jednak w filmie nie spodoba³o mi siê niewykorzystanie kluczowych momentów ksi±¿ki - jak odkrycie, ¿e to bohaterowie byli bezkszta³tem.
    I co? Uwa¿asz, ¿e weszli do samych siebie? Bohaterowie nie byli bezkszta³tem. Oni byli tylko t± po¶wiat± o kszta³cie cz³owieka na czas gdy weszli do bezkszta³ta i znale¼li siê w innym wymiarze, tak samo jak tamci ¿o³nierze.
    Ostatnio edytowane przez nieogar ; 12-08-13 o 21:19 Powód: b³±d
    Ludzie siê skoñczy³y, jedz d¿em.

+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Informacje o w±tku

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten w±tek

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten w±tek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
Odwied¼ nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrze¿one.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Je¶li nie chcesz,
by pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj± w³asn± Familiadê