<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11
    Zaciekawiony FNiN Awatar dzinsy123
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Posty
    11

    Domyślnie Odp: Opowiadanie takie jakieś dziwne

    no to zapraszam do czytania i komentowania kolejnej części

    P's już się nazywa ffnin (FORUM Felix Net i Nika )

    ffnin 3.doc
    vyzáblý Don Quijote sedlá svou Rosinantu
    a Bůh je slepý řidič sedící u volantu

  2. #12

    Domyślnie Odp: Opowiadanie takie jakieś dziwne

    Ha! W końcu udało mi się przeczytać wszystkie fragmenty, a przyznam, że zabierałam się do tego już kilka razy. Opowiadanie samo w sobie niespecjalnie mnie zaciekawiło, do tego masz sporo powtórzeń, które jednak nie rzucają się bardzo w oczy. Myślę, że pomysł na fabułę miasz niezły, jednak styl pisania pozostawia wiele do życzenia. Radziłabym też popracować trochę nad interpunkcją. Mimo wszystko czekam na kolejną cześć

  3. #13
    Wokulski Awatar Fileas
    Dołączył
    Mar 2012
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    528

    Domyślnie Odp: Opowiadanie takie jakieś dziwne

    Przeczytałem wszystko. Dosyć irytująca jest ta maniera nadawania bohaterom angielskich nazwisk. Jeżeli chodzi o drugą część, to popraw koniecznie- zwłaszcza początek jest pełen błędów. Część trzecia dosyć krótka, stosuje klasyczny chwyt "poniżej pasa", ale ja tam lubię takie rozwiązania. Jest dobrze, tylko pamiętaj, żeby uważnie czytać co już napisałeś- unikniesz błędów językowych i stylistycznych.

  4. #14
    Zaciekawiony FNiN Awatar Yenna
    Dołączył
    Mar 2012
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    26

    Domyślnie Odp: Opowiadanie takie jakieś dziwne

    ..Czy to opowidanie nie było przypadkiem przeznaczone na konkurs literacki organizowany przez 1 LO im. Staszica w Lbn?? Pytam, bo ten konkurs miał takie samo motto, jakie zacytowałaś w pierwszym tekście....
    Co do twojego opowiadania...hmmm mnie nie porwało. Ani akcja nie jest jakaś skrajnie nowatorska (porwana dziewczynka z dobrego domu uratowana przez chłopaka, w którym zaraz-uwaga, przewiduję- się zakocha??), ani styl nie powala. Dla mnie- 4/10.

  5. #15
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domyślnie Odp: Opowiadanie takie jakieś dziwne

    Szczerze, nie wiem co sądzić o tym opowiadaniu. Fragmenty bywają ciekawe i dobrze napisane, ale sama historia nie porywa. Poza tym przeszczepy, porwania, a zwłaszcza ten dziwny opis ucieczki przed samochodem... Poza tym dość oklepane wykorzystanie syndromu sztokholmskiego się pewnie szykuje. Może jeszcze się coś ciekawego pojawi.
    [dziś 14:57]Zegarmistrz: ja mam teorię odnośnie tego - po prostu papier, okładka, zapach, to wszystko nam się kojarzy z czytaniem, czyli czymś fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochę jak psy Pawłowa, widząc nową książkę czy czując zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemność, bo te nam się kojarzą z istotą książki - czytaniem
    [dziś 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok książki?


    [dziś 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kształty

  6. #16
    Zaciekawiony FNiN Awatar dzinsy123
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Posty
    11

    Domyślnie Odp: Opowiadanie takie jakieś dziwne

    hej! sorry że tak długo nie pisałem ale miałem dużo zajęć.

    a więc tak gwoli wyjaśnienia jak ktoś chce spojler czyli wyjaśnienie Waszych pytań/wątpliwości bez czytania dalej to wklejam spojler na stronę:
    http://pastebin.com/hnbxfQ95

    ekhem. jeśli mogę to nie spojlujcie innym tutaj. komentujcie to co jest - ok ale niektórzy może będą woleli poczytać

    no i zamieszczam kolejną część (w nagrodę za długie czekanie aż 5 stron )

    ffnin fragment 4.doc

    czytajcie i komentujcie

    P's chętnie bym zamieścił trochę ciekawsze rzeczy ale to tylko +18 więc nie wiem czy wolno ;D
    vyzáblý Don Quijote sedlá svou Rosinantu
    a Bůh je slepý řidič sedící u volantu

  7. #17
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: Opowiadanie takie jakieś dziwne

    Cytat Zamieszczone przez dzinsy123 Zobacz posta
    P's chętnie bym zamieścił trochę ciekawsze rzeczy ale to tylko +18 więc nie wiem czy wolno ;D
    To zależy jakie to rzeczy. Najlepiej wyślij to na pw któremuś z modów i wtedy się oceni, czy nadaje się to na forum.
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Kosik, Vertical
    A tak naprawdę, otrzymać po śmierci Łaskę Jasności może tylko człowiek doskonale niewierzący, bo tylko jego prawe uczynki płyną ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strąceniem w Wieczny Mrok.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę