<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 9 z 15 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 145

Wątek: Pyrkon 2012

  1. #81
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Pyrkon 2012

    Cytat Zamieszczone przez Ariku Zobacz posta
    Ja zajmuje miejsce Zega z poprzedniego Pyrkonu xD
    Hm, mówisz o... A zresztą, nieważne, lepiej nie mówić .

    W każdym razie, liczę na jeszcze większą przygodę niż rok temu .

  2. #82
    Zafascynowany FNiN Awatar Ariku
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    202

    Domyślnie Odp: Pyrkon 2012

    Na mnie nie liczta Jestem grzeczny.
    Souls are soft and fluffy.

  3. #83
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: Pyrkon 2012

    robimy Videorelację, jak z Polconu?
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  4. #84

    Domyślnie Odp: Pyrkon 2012

    Hehe, japa mi się cieszy po tym filmie Teraz to nie ma bata, muszę jechać
    Moje posty zawierają tylko i wyłącznie moją własną opinię, chyba, że jest napisane inaczej.
    __________________________________________________ _________________________

    Infrastruktura Polski i nie tylko:

  5. #85
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: Pyrkon 2012

    najlepsze jest to, że sam możesz zatańczyć w tym filme
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  6. #86
    Zainspirowany FNiN Awatar argi
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Posty
    139

    Domyślnie Odp: Pyrkon 2012

    No nie no! Przez was nie wytrzymam psychicznie tych 10 dni! NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ!
    Zaborcza Krystyna!

  7. #87
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: Pyrkon 2012

    jak już sie wymieniamy numerami na shoucie to: 603834975

    tylko nie dzwońcie po nocach

    PS w Poznaniu będę o 10:55
    Ostatnio edytowane przez Bookish'a ; 12-03-12 o 18:55
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  8. #88
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: Pyrkon 2012

    Pyrkon już za 11 dni. Mamy trochę spraw do zorganizowania:
    1. Podawajcie którego dnia i o której godzinie będziecie na Pyrkonie, abyśmy mogli się jakoś zebrać. (listę poniżej będę aktualizować, aby wszystko było ładnie i czytelnie).

    2. A żeby nie szukać się po omacku, wysyłajcie mi na priva swoje numery telefonów, a ja wam podam swój. Mam chyba numery wszystkich osób, które będą na konwencie, więc mogę robić za łącznika.

    3. Jak wiecie sleeproomy otwierają o godzinie 17 w piątek. Od tego momentu sleeproom zapełnia się w ciągu 30 minut. Po jakiejś godzinie ciężko znaleźć miejsca w salach(chyba że nie przeszkadza wam spanie na korytarzu, gdzie nie jest wcale tak źle), a gdy już się trafi na takie miejsce, to raczej nie wciśnie się tam większej grupy, tylko pojedyncze osoby. Większość z nas ma być wcześniej w Poznaniu- najpierw trzeba się zaakredytować, bo inaczej nie wejdzie się do sleeproomu- i do komitetu kolejkowego dołączymy sporo przed 17. Według listy wynika, że część z was planowała przyjechać w piątek po otwarciu sleeprooma lub w sobotę. Wychodzi na to, że musielibyśmy zająć z 5 miejsc. Będzie ciężko. Będzie to graniczyło z cudem, ale może nam się uda. Mimo to lepiej by było, gdyby jednak udało się wam przyjechać w piątek przed 17.
    A jeśli, macie zamiar spać w towarzystwie innych znajomych, lub po prostu nie chcecie spać koło nas, to powiedzcie. Unikniemy niepotrzebnego chaosu z zajmowaniem miejsc.
    //Fajnie że jednak uda się wam być wcześniej, dzięki temu mamy do zajęcia tylko max. 3 miejsca //Drago
    • W sleeproomie:
    Bookish'a (piątek godz. 10:55 na Dworcu PKP)
    Drago (piątek 11:53 na Dworcu PKP)
    Luk + Adrian(kolega Luka znany niektórym z Triconu) (piątek 11:53 na Dworcu PKP)
    Magix Slayer (piątek godz. 13:30)
    Zegarmistrz + koleżanka(piątek 14:20 na Dworcu PKP)
    Hiszpan (piątek godz. 14:20 na Dworcu PKP)
    FNiN_addict + nadbagaż ()(piątek godz. 16)
    Asru (piątek godz. 16:16 Dworzec PKP)
    Argi (piątek godz. 17:15)
    BartG (sobota rano)
    Ariku (?)

    • Poza sleeproomem:
    Klaudia xd. (piątek godz.17)
    Y-oda (sobota godz. ?)
    Ostatnio edytowane przez Zegarmistrz ; 23-03-12 o 07:35
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Kosik, Vertical
    A tak naprawdę, otrzymać po śmierci Łaskę Jasności może tylko człowiek doskonale niewierzący, bo tylko jego prawe uczynki płyną ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strąceniem w Wieczny Mrok.

  9. #89
    Fan FNiN Awatar BartG
    Dołączył
    Dec 2006
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    573

    Domyślnie Odp: Pyrkon 2012

    Ja z bratem przyjeżdżamy w piątek i myślę że będziemy z samego rana Jak nie to na pewno przed 17.

    PS. Mam inny nic niż Batrg

  10. #90
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: Pyrkon 2012

    I parę porad dla osób które pierwszy raz będą spać w sali wspólnej:
    W sleeproomach są prysznice. Cztery i koedukacyjne, ale ważne że są. I mimo, że niektórzy konwentowicze mówią inaczej- mycie się jest wskazane. Nie zapomnijcie, więc jakiegoś mydła, ręcznika, pasty do zębów i szczoteczki- nie śmiejcie się, znam kilka osób które tego zapomniały i później wycierali się kurtką. O ubraniach raczej wam nie trzeba przypominać. Polecam też wziąć klapki- bo prysznic w glanach nie jest chyba, zbyt przyjemny No chyba że wolicie opcje survivalową: http://studentpotrafi.pl/8513
    Dodatkowo spanie w śpiworze na karimacie lub materacu jest dużo wygodniejsze od spania na ziemi (lub na kiblu ). A raczej nie ma szans na pożyczenie od kogoś, więc nie zapomnijcie.
    Jeśli chcecie zaoszczędzić, to pamiętajcie: kanapki przywiezione w piątek z domu, nadają się jeszcze do jedzenia w sobotę rano. A nawet jeśli sami czegoś nie zdołacie zjeść, a mama będzie wam wciskać za dużo jedzenia na drogę, to pamiętajcie że macie kolegów z forum, którzy wam chętnie pomogą. Zresztą nieznajomi pewnie też
    Proponuje też wziąć jakiś kubek i kilka saszetek herbaty/kawy/cukru, bo Zeg bierze czajnik, więc będzie wrzątek za free, a herbata/kawa z rana pomaga się obudzić, a dodatkowo pozwoli to wam zaoszczędzić na kupowaniu napojów.
    I też ważne- jeśli nie macie długo wytrzymujących baterii w telefonach, to dobrze by było zabrać ładowarkę, bo jeśli wam telefon padnie, a nie pamiętacie numeru do rodziców, to mogą wpaść w niezłą panikę, że nie odbieracie- co może skutkować nie puszczaniem na konwenty.
    EDIT:
    Nie zapomnijcie także wziąć legitymacji: płacenie więcej za pociąg nie jest przyjemne.
    Osoby niepełnoletnie muszą także mieć ze sobą wypełnione i podpisane oświadczenie: http://www.pyrkon.pl/2012/pliki/oswi...pyrkon2012.pdf

    //Gdyby był tu przycisk "lubię to!" pewnie bym kliknął xD Dobre porady Wujka Drago//luk
    Ostatnio edytowane przez Luk ; 21-03-12 o 18:15
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Kosik, Vertical
    A tak naprawdę, otrzymać po śmierci Łaskę Jasności może tylko człowiek doskonale niewierzący, bo tylko jego prawe uczynki płyną ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strąceniem w Wieczny Mrok.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 9 z 15 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę