<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: Mapa fanów

  1. #1
    Fan FNiN Awatar BartG
    Dołączył
    Dec 2006
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    573

    Domyślnie Mapa fanów

    Kilka miesięcy temu, sam dokładnie nie wiem kiedy, Zegarmistrz, Drago i Bookish'a zaczeli tworzyć mapę fanów FNiN. Ja jako programista uwielbiam mieć robione wszystko automatycznie (albo jako leniwy człowiek) więc nie podobała mi się opcja taka, że biedny Zeg czy Drago (no albo Book'a) musiał dopisywać wszystkich ręcznie.

    Tak oto powstała mapa użytkowników forum. Jeśli chcesz widzieć tam siebie to w edycji profilu musisz wpisać swój adres i/lub kod pocztowy. Chodzi o to, że jeśli np. Bookish'a mieszka na zadupiu i takich zadupi jest kilka, to po kodzie pocztowym znajdziemy to odpowiednie zadupie. Specjalnie zrobiłem tak, że znajduje nawet jeśli podacie sam kod pocztowy.

    Zapraszam do dopisywania się:



    PS. Jeśli nie znajdzie waszej miejscowości czy to po adresie czy kodzie pocztowym to pod mapą będzie odpowiednie info.
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zrzut ekranu 2012-01-18 o 22.18.17.jpg
Wyświetleń:	151
Rozmiar:	21.8 KB
ID:	1034  
    Ostatnio edytowane przez bartg ; 18-01-12 o 21:25

  2. #2
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: Mapa fanów

    jestem wielce zaszczycona, że mogę posłużyć jako przykład tej, która mieszka na zadupiu, dziękuję Bartku :*
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  3. #3
    Fan FNiN Awatar bim
    Dołączył
    May 2006
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    756

    Domyślnie Odp: Mapa fanów

    No przyznaje rację ;d Trafić tam nie łatwo :] I nawet na gpsie nie ma tego czegoś xD

  4. #4
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Mapa fanów

    Dobre to . Inna sprawa, że roboty nie było wcale, bo nikt prawie się nie kwapił, by swój adres wysłać, ale po pierwsze, skoro można to zautomatyzować, to powinno się to zrobić, dla zasady, a po drugie, może zachęci więcej użytkowników na "pokazania" się na mapie. W każdym razie, świetna sprawa!

  5. #5
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: Mapa fanów

    dziękuję za wsparcie Michałku :*
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  6. #6
    Fan FNiN Awatar roux_fox
    Dołączył
    Feb 2010
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    545

    Domyślnie Odp: Mapa fanów

    Dawno mnie tu nie było, i to jak dawno temu o.O ale miasto wpisałam właśnie i ulice, co tam, zaszalałam, kod też
    Wanting to be someone else is a waste of the person you are.

  7. #7
    Zainspirowany FNiN Awatar გრიგოლი
    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Posty
    59

    Domyślnie Odp: Mapa fanów

    No, ja też dodałem się na mapę. Wpisałem miasto i kod, ale ulicy nie, bo to ulica bezimienna (albo Bezimienna?). Tak czy siak, jedno jest pewne - mój nick na mapie nie wyświetla się prawidłowo xD
    Jak coś jest logiczne lub wydaje się logiczne lub jest dla nas korzystne, to jest prawdziwe. Bo tak.

    Jak coś nie jest logiczne i nie wydaje się logiczne, i nie jest dla nas korzystne, a do tego jest dla nas niebezpieczne, to jest fałszywe. Bo nie.

    Nie ma głupich pytań, są tylko głupi ludzie...

    Coś – pomimo swojej krótkości – wyraz zdolny pomieścić w sobie wszystkie pojęcia znanego nam wszechświata, a także tych oddalonych o parę dymków, kresek, kieliszków, szklanek i wiader.

  8. #8
    Zainspirowany FNiN Awatar Gosiaw
    Dołączył
    Jan 2012
    Płeć
    Posty
    163

    Domyślnie Odp: Mapa fanów

    Moje miasteczko uznano za zły adres i się w ogóle nie wyświetla.

  9. #9
    Fan FNiN Awatar BartG
    Dołączył
    Dec 2006
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    573

    Domyślnie Odp: Mapa fanów

    Już poprawiłem cały skrypt byl zle przemyslany po prostu. Teraz działa superowo

  10. #10
    Zafascynowany FNiN Awatar matek-1000
    Dołączył
    Jul 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    437

    Domyślnie Odp: Mapa fanów

    Powinien się pojawiać adres w dymku. Jest też problem z kodowaniem loginu w dymku. Jest niepotrzebnie zamieniany na encje. (გრიგოლი)

    Pomysł: Zrób aby miejsca wydarzeń (konwenty) powiązanych z FNIN na Facebooku się pojawiały na mapie.
    Zobacz koniecznie!
    askme.semantiq.eu
    - This is a really simple tool, which can help you learn vocabulary via old school flash cards technique.
    Bonded Balls[/b] - Moja gra logiczna na androida. Proste zasady, lecz trudne poziomy

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę