<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31

Wątek: Mapa fanów

  1. #11
    Fan FNiN Awatar BartG
    Dołączył
    Dec 2006
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    573

    Domyślnie Odp: Mapa fanów

    Nie kumam tego z encjami :/. http://cl.ly/3f1C2S2a2V3H1i1A330P Tak to wygląda u mnie.

    Co do wydarzeń nie jestem pewien czy FB udostępnia odpowiednie API, poszukam. Warto też się zastanowić czy nie będzie to zbytni "naciapkane" jak to określiła Booka.

  2. #12
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Mapa fanów

    Z encjami chyba chodzi o to, że jak najedziesz na Dziwne Znaczki, to w dymku pod kursorem jest pozmieniane. A z wydarzeniami mógłby być dobry pomysł; ale nie tylko z FB, lecz np. również z możliwością dodawania przez moderatorów. A żeby zbytnio nie "naciapciać", nad mapką możliwość zaznaczenia, co ma być pokazywane (np. fani (domyślnie); wydarzenia przyszłe/przeszłe).
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  3. #13
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: Mapa fanów

    Wiecie co, mi sie pomysł mapy wydarzeń wgl nie podoba, jakieś ważniejsze wydarzenia dzieją się przeważnie w kilku stałych miejscach, a wszyscy chyba orientują się gdzie jest Wawa, Krk, Pzn, itd., itp. Poza_tym imo za bardzo naciapane by było, tyle wydarzeń w jednym miejscu na mapie(nawet przy rozdzieleniu użytkowników i wydarzeń), więc szczerze mówię, że mi ten pomysł w_ogóle się nie podoba, ale cóż jest jeden sprzeciw buki przeciw reszcie forum :p
    ja tylko wyrażam swoje zdanie
    Ostatnio edytowane przez Jasti ; 23-01-12 o 16:56

  4. #14
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Mapa fanów

    Buka ma trochę racji. Ewentualnie można dodawać do mapy tylko najbliższy konwent, albo na przykład te, które odbędą się w przeciągu najbliższych dwóch tygodni. Wszystkich dodawać na pewno nie ma sensu.

  5. #15

    Domyślnie Odp: Mapa fanów

    Pomysł z automatyzowaniem mapki super. Co do innych info, to konwenty i podobne wydarzenia tylko najbliższe, max dwa tygodnie naprzód i jako warstwa mogło by być, czemu nie. Tak nawiasem takie info przydałoby się w kalendarzu forumowym, bo chyba ich nie ma (przynajmniej jak ostatnio patrzyłem). I może lista użytkowników gdzieś obok mapy?
    Moje posty zawierają tylko i wyłącznie moją własną opinię, chyba, że jest napisane inaczej.
    __________________________________________________ _________________________

    Infrastruktura Polski i nie tylko:

  6. #16
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: Mapa fanów

    Hiszpan, lista użytkowników obok mapy pradopodobnie będzie
    (a przynajmniej jeszcze wczoraj była w planach )
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  7. #17
    Zafascynowany FNiN Awatar Valixy
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    360

    Domyślnie Odp: Mapa fanów

    Jak wpisałam samo miasto, to mnie też nie mógł znaleźć, chociaż na zadupiu nie mieszkam... W każdym razie dopisałam kod i jest ok. Super pomysł!
    "Carpe Diem"
    Moda na łacińskie sentencje nie wygasła

  8. #18

    Domyślnie Odp: Mapa fanów

    Lepiej podać i miasto i kod, bo ciekawe rzeczy się dzieją. Albo nie znajduje w ogóle albo znajduje tak jak użytkownika mat - koło Brna w Czechach .
    Moje posty zawierają tylko i wyłącznie moją własną opinię, chyba, że jest napisane inaczej.
    __________________________________________________ _________________________

    Infrastruktura Polski i nie tylko:

  9. #19
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: Mapa fanów

    ale może on tam na prawdę mieszka
    wiem, że jest tu ktoś z Anglii nawet, niestety nie pamiętam nicka
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  10. #20

    Domyślnie Odp: Mapa fanów

    W sumie nie pomyślałem o tym. Ma wpisany sam kod, więc pierwsze, co mi przyszło do głowy, to że skrypt coś skopał. Co nie zmienia faktu, że lepiej podawać miasto i kod, wtedy mała szansa pomyłki i pewność jest 99,9%
    Moje posty zawierają tylko i wyłącznie moją własną opinię, chyba, że jest napisane inaczej.
    __________________________________________________ _________________________

    Infrastruktura Polski i nie tylko:

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę