<

Zobacz wyniki ankiety: Co sądzisz o JB?

Głosujących
62. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Boże...nie nawiedzę tego...(parę słów dotyczących JB)

    28 45.16%
  • Nic do niego nie mam...

    32 51.61%
  • Bardzo go lubię, jego piosenki wprowadzają mnie w dobry nastrój.

    2 3.23%
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31
  1. #1
    Zaciekawiony FNiN Awatar Nika193
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Posty
    23

    Cool Co sądzicie o Justinie Bieberze?

    Ktoś mówił o takim temacie więc go założyłam...
    Ja go niestety nie trawię...uważam że śpiewa jak dziewczynka...nie żebym go krytykowała ale każdy zresztą ma własne zdanie!
    A wy co o nim sądzicie?
    Szkoło, och, szkoło nasza kochana!
    Co dzień do ciebie biegniemy z rana.
    Żądni przeżycia traumatycznego,
    Tęsknimy do grona pedagogicznego!

    Lekcje Butlera to same hiciory:
    Wymiotuje, bekonie i inne hardcory.
    Wszystko wypełza z pracowni jego,
    Oto gimnazjum jest Kuszmińskiego!

    Informatyka tu jest dla cepa,
    Sławimy geniusz pana Eftepa!
    Cudowniejszego miejsca nikt nie napotka,
    Niech żyje nam dyrektor Stokrotka!

  2. #2
    Zafascynowany FNiN Awatar Valixy
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    360

    Domyślnie Odp: Co sądzicie o Justinie Bieberze?

    Cóż, szczerze pisząc, to ja sądzę, że w dzisiejszych czasach ludzie bardziej skupiają się na tych artystach, których nie cierpią, niż na tych, których kochają. Nie kojarzę żadnej piosenki Justina Biebera (czekam na komentarze typu "na jakim świecie ty żyjesz?!") i wcale nie czuję się z tym źle. Hmm, może w takim razie nie powinnam się wypowiadać? Dobrze, przemyślę to. Tylko ile jeszcze będzie założonych tematów tego typu?
    "Carpe Diem"
    Moda na łacińskie sentencje nie wygasła

  3. #3
    Zainspirowany FNiN Awatar Koalax3
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    122

    Domyślnie Odp: Co sądzicie o Justinie Bieberze?

    Szczerze-nie lubię go, to nie mój styl muzyki, no i w ogóle nie da się tego słuchać.
    Jakie jest przesłanie Metalliki? Nie ma przesłania, ale gdyby było, to brzmiałoby tak: zajrzyj wgłąb siebie, nie słuchaj mnie, nie słuchaj Jamesa, nikogo nie słuchaj – szukaj odpowiedzi w sobie samym. — Lars Ulrich

  4. #4
    Fan FNiN Awatar acrobot
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Posty
    969

    Domyślnie Odp: Co sądzicie o Justinie Bieberze?

    Nie lubię go, ale jakoś specjalnie się w to nie wdaję.
    Chce sobie śpiewać - niech śpiewa.
    Ja nie mam nic do gustów innych.
    Quidquid latine dictum sit, altum videtur.

  5. #5
    (dawniej Kowal) Awatar KamcioKowal
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    907

    Domyślnie Odp: Co sądzicie o Justinie Bieberze?

    Cytat Zamieszczone przez Nika193 Zobacz posta
    nie żebym go krytykowała ale każdy zresztą ma własne zdanie!A wy co o nim sądzicie?
    Własne zdanie... Cały hejting JB został wykreowany przez 4chan, ten sam portal który produkuje memy i rozpowszechnia je w internecie (myśleliście że skąd się wziął trollface, fuuuuu, forever alone, me gusta?) oraz będący podstawą Anonymous.
    Śmieszy mnie że krytyka miażdży tego nieszczęsnego Justina, a obok istnieje milion szmatławych gwiazdek znacznie gorszych od niego, które tak zjechane nie są.
    Problem JB polega na tym że podpadł 4chanowi swoim głosem i aparycją, gdyby nie to byłby jedną z wielu komercyjnych gwiazdek w kiczowatym świecie popkultury i naprawdę nikt by się nim nie przejmował, poza fanami rzecz jasna.

    Śpiewa jak dziewczynka? Głos ma obiektywnie rzecz biorąc bardzo dobry, to że mi jego piosenki nie przypadły do gustu to inna.

    Że przeczulony na swoim punkcie i wykreowany przez managerów? Podobnie jak tysiące innych, tfu, celebrytów, na których uwaga się nie skupia.

    Bawi mnie powszechna moda na hejtowanie Justina i jaranie się tym, kto wrzuca na niego bardziej. W łagodniejszej formie przejawia się to na przykład tu- zakładanie tematów poświęconych antypatii do niego.

    Gdyby mi się podobały jego piosneczki to bym miał głęboko gdzieś utrwalony w internetowej świadomości archetyp JB i bym ich słuchał. No cóż, pozostaje mi tylko być dalej ponad tą małostkową modą na nienawiść względem Justina

    Nie żebym czepiał się ciebie, Nika193, bo ty akurat przejawiasz rozsądek w kwestii Justysia. Ale mimo wszystko- kolejny temat antyfanów tego biednego piosenkarza już powstał

    PS
    No tak, jak widzę do wyboru w ankiecie są trzy opcje: nienawidzę go, obojętny, bardzo lubię.
    Jak mniemam ci ostatni są do odstrzału, a ci spod pierwszej opcji są dumni z siebie. Z przekory wziąłem "Bardzo go lubię"
    Ostatnio edytowane przez KamcioKowal ; 01-01-12 o 18:09
    Brytyjski oficer, przełom wieku XVIII i XIX:
    - Wy, Francuzi, walczycie o pieniądze - my Brytyjczycy walczymy o honor!
    Odpowiedź Roberta Surcoufa, francuskiego korsarza:
    - Sir, ludzie walczą o to czego najbardziej im brak.

  6. #6
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: Co sądzicie o Justinie Bieberze?

    O Justinie zaczęło być głośno już niezły kawal czasu temu. Nagle nastąpił "bum!", tłumy nastolatek zakochane w chłopaku, w jego muzyce. Jeśli są fani, to zaraz znajdą się ci „anty”. Choćby z przekory.
    - "Bo on śpiewa jak dziewczyna!"
    - "OMG, patrzcie na jego fryzurę!"
    Przed napisaniem tego tematu, włączyłam pierwszą lepszą piosenkę Justina z youtube'a żeby go posłuchać jeszcze raz. Nie wiem, może włączyłam "nowszą" piosenkę", może mam bardziej wyczulony słuch, ale nigdy bym nie stwierdziła, że to śpiewa dziewczyna. Okej, może nie jest to najbardziej męski głos jaki słyszałam, ale na prawdę nie wiem o co takie halo. Poza tym są przecież mężczyźni, którzy śpiewają damskim głosem. "Męskie soprany", może to ja jestem jakaś inna, ale śpiewają oni przecudnie, śpiewają głosem, którego niejedna kobieta im zazdrości. Są też mężczyźni, którzy nie śpiewają już, ale mają "trochę damski" głos. I co mają na to poradzić? Nic. I na pewno są tacy, którzy potrafią to wykorzystać. A Justin... może mutacja i te sprawy, być może jeszcze mu głos zmężnieje, choć osobiście uważam, że nie jest taki zły.
    Okej, fryzura. No może jest trochę dziwna, może wygląda trochę "kobieco", ale co z tego? Nasze społeczeństwo już takie jest, że jak ktoś jest "trochę inny", inaczej się ubiera, ma inne zwyczaje itp, itd to jest afera, bo jest inny, ludzie robią wielkie halo. Chcielibyście żeby wszyscy byli tacy sami?
    W sumie nie wiem o nim za dużo, być może ten cały "antybiebelizm" jest spowodowany jego zachowaniem, czy czymkolwiek innym, ja osobiście nie uważam, żeby był aż tak strasznym artystą, śpiewa nie najgorzej, a że komuś się to nie podoba to już jego sprawa. I wcale to nie znaczy, że trzeba go od razu zmieszać z błotem.
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  7. #7
    Zafascynowany FNiN Awatar Valixy
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    360

    Domyślnie Odp: Co sądzicie o Justinie Bieberze?

    No tak, słuchałam takich facetów, aczkolwiek ja kojarzę nazwę "kontratenor" (co prawda nim śpiewają ponoć tylko kastraci, ale cóż...).
    Co do babskiej fryzury, to powołam się na słowa mojego polonisty, który powiedział, że pokolenie z np. początku XX w. uznałoby połowę naszych chłopaków za pedały... Moda się zmienia, jak widać
    "Carpe Diem"
    Moda na łacińskie sentencje nie wygasła

  8. #8
    Fan FNiN Awatar x3Firankax3
    Dołączył
    Jan 2010
    Płeć
    Posty
    837

    Domyślnie Odp: Co sądzicie o Justinie Bieberze?

    U mnie dziś w szkole wywiązała się ciekawa rozmowa między osobami, które kochają Biebera i takimi jak ja, czyli odnoszą się do nich obojętnie.
    Nie podoba mi się za bardzo jego głos, ale nie sądzę, że śpiewa brzydko. Poza tym osoby, które mówią wciąż "Bieber blee, ale głupek, pedał", które w rzeczywistości w ogóle go nie znają od strony prywatnej, choć twierdzą inaczej, wspomagając się wiedzą z kolorowych magazynów, to właśnie one po kryjomu tak na prawdę go słuchają. Ignoruję takie zachowanie, bo nie widzę sensu w mówieniu osobom, co o tym myślę, jeśli i tak to do nich nie dotrze.
    A dziś koleżanka puściła mi jakąś jego piosenkę i zniszczyła we mnie przekonanie, że Bieber "śpiewa jak baba" (no, może jak istna baba, bo wciąż ma trochę dziewczyński głos). Faktycznie, piosenki sprzed kilku lat różnią się od tych, które nagrywa teraz. Wiem, że ta zaliczająca się do tych dawnych, to http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4
    I jest to jedna z dwóch piosenek, które kojarzę z jego twórczości . Z tym, że drugą znam tylko z tytułu :d.
    A potem puściła inną i jego głos zmienił się nie do poznania. Nie zapodam linka, bo nie wiem, jaki był tytuł.
    Jednak przyznam, że niemałą sztuką jest utrzymać się na pierwszych stronach gazet tyle czasu.

  9. #9
    Zainspirowany FNiN Awatar meg
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Posty
    80

    Domyślnie Odp: Co sądzicie o Justinie Bieberze?

    Gość mnie nie obchodzi, niech śpiewa, co chce, jak chce, o czym chce, takim głosem, jaki ma. Jeśli to lubi i jest to jego pasją- życzę powodzenia.
    Co do babskiej fryzury, to powołam się na słowa mojego polonisty, który powiedział, że pokolenie z np. początku XX w. uznałoby połowę naszych chłopaków za pedały... Moda się zmienia, jak widać
    Dokładnie.
    Kimże bym była nie będąc sobą?

  10. #10
    Zaciekawiony FNiN Awatar Nika193
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Posty
    23

    Domyślnie Odp: Co sądzicie o Justinie Bieberze?

    Dokładnie niech sobie będzie takim, jakim jest
    Szkoło, och, szkoło nasza kochana!
    Co dzień do ciebie biegniemy z rana.
    Żądni przeżycia traumatycznego,
    Tęsknimy do grona pedagogicznego!

    Lekcje Butlera to same hiciory:
    Wymiotuje, bekonie i inne hardcory.
    Wszystko wypełza z pracowni jego,
    Oto gimnazjum jest Kuszmińskiego!

    Informatyka tu jest dla cepa,
    Sławimy geniusz pana Eftepa!
    Cudowniejszego miejsca nikt nie napotka,
    Niech żyje nam dyrektor Stokrotka!

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę