<

Zobacz wyniki ankiety: Co sądzisz o JB?

Głosujących
62. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Boże...nie nawiedzę tego...(parę słów dotyczących JB)

    28 45.16%
  • Nic do niego nie mam...

    32 51.61%
  • Bardzo go lubię, jego piosenki wprowadzają mnie w dobry nastrój.

    2 3.23%
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31
  1. #11
    Zaciekawiony FNiN Awatar WariatkaXP
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    23

    Domyślnie Odp: Co sądzicie o Justinie Bieberze?

    Noo.. Tylko denerwują mnie te wszystkie rozchichotane fanki Biebera - to jest dość wkurzające... (ja też nie przepadam za nim...)
    "Bo trzeba wstać po upadku, nawet jeśli bardzo boli..."

  2. #12
    Fan FNiN Awatar Woju
    Dołączył
    Jun 2007
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    730

    Domyślnie Odp: Co sądzicie o Justinie Bieberze?

    To jak z pytaniem o ulubiony kolor - nigdy wcześniej się nad tym nie zastanawiałem
    Wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Umiem pisać i czytać

  3. #13
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Co sądzicie o Justinie Bieberze?

    Moja odpowiedź: a jaką cholerę mnie on obchodzi?
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  4. #14
    Zaciekawiony FNiN Awatar Grace-Laura
    Dołączył
    Feb 2010
    Płeć
    Posty
    41

    Domyślnie Odp: Co sądzicie o Justinie Bieberze?

    Jest mi obojętne co ten chłopak robi, co je, co śpiewa i z kim chodzi. Dla mnie jego dziewczyną może być nawet Oprah Winfrey. Nowa moda na ''nienawidzę Justina Biebera'' czasem bywa równie żałosna jak piski dziewczyn, gdy zobaczą jego zdjęcie w jakimś pisemku. Nie chcę w tym momencie nikogo urazić. Chodzi mi głównie o tych, którzy nawet jeśli o nim nie słyszeli (co w dzisiejszym świecie jest mało prawdopodobne), podczas rozmowy z antyfanem obrzucą go wyzwiskami bo tak jest fajnie.
    Ostatnie słowa Lytton'a Strachey'a (1832), pisarza angielskiego:

    'Jeśli to jest właśnie umieranie, to mam to gdzieś.'




  5. #15
    Fan FNiN Awatar FanNeta123
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    654

    Domyślnie Odp: Co sądzicie o Justinie Bieberze?

    ja go nienawidzę. Sorry za twarde słowa, ale ta muzyka, ten głos... argh!
    "Odrzucam waszą rzeczywistość i zastępuję ją swoim własnym światem!."
    Adam Savage
    ︻芫----

  6. #16
    Zaciekawiony FNiN Awatar lifegoeson.
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    31

    Domyślnie Odp: Co sądzicie o Justinie Bieberze?

    No to ja będę orygianlna i napiszę, że nic do niego nie mam.
    Nie słucham gatunku muzyki, który on wykonuje ( choć nie bardzo wiem, jak mam jego twórczość zaklasyfikować), ale szanuję tych,którzy go słuszają.
    Mój stosunek jest raczej taki : jest Bieber, niech sobie będzie, skoro już musi być. Ma jakąś grupę odbiorców. Spoko.
    Ale przyznam, że jego wyznanie "Jestem fanem Mettalici i inspiruję się twórczością tego zespołu" bardzo mnie rozbawiło. No bo jednak Bieber i Metallica to jak ogień i woda. Totalne przeciwieństwa.

  7. #17
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Co sądzicie o Justinie Bieberze?

    Z komentarzy na Wykopie, idealnie pasuje.
    Fandicaprio: Ciekawe czy i tego skoku bałby się Bieber.
    jarema87: biber to nie czasami ten koleś co w wieku 18 lat zarobił kilkadziesiąt milionów dolarów i już nie będzie musiał wstawać codziennie o 6 do roboty przynosząc jakies grosze, które starczą tylko na rachunki?
    Blaskun: Ten sam i dlatego go nienawidzimy.

  8. #18
    Zaciekawiony FNiN Awatar Animuza
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Posty
    22

    Domyślnie Odp: Co sądzicie o Justinie Bieberze?

    Mój stosunek do Biebera dzielę na dwa etapy. Pierwszy to ten zaraz po usłyszeniu piosenki pt.: "Baby". Uznałam wtedy, że ma babski głos, wyje i generalnie tego się nie da słuchać. Potępiałam osoby, które go słuchały, wrzucałam na niego tak jak wszyscy, w końcu nie można odstawać od reszty. Strasznie mnie denerwowały jego piosenki w radiu. Nie mogłam ścierpieć, że za taki utwór, który dla mnie nie nadawał się do niczego, może bić rekordy popularności. Drugi etap zaczął się może 2 lata później. A jego początkiem było posłuchanie "nowszej" piosenki. Różnica była ogromna. Głos mu zmężniał, nie wył już jak w pierwszym hicie. Wtedy stwierdziłam, że to nie jego wina, że nie przeszedł mutacji, miał taki a nie inny głos. Pomyślałam, że opierając się na jednej tylko usłyszanej piosence nie miałam prawa go oceniać jako beznadziejnego artystę, wrzucać na niego przy każdej okazji i nie szanować osób słuchających jego utworów. Nie przesłuchałam na razie żadnej piosenki oprócz tych dwóch, więc nadal nie wypowiadam się na jego temat, etap 2 trwa cały czas. Może kiedyś zainteresuję się jego twórczością i wtedy będę miała jakaś uzasadnioną opinię na jego temat.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 20-10-12 o 17:52

  9. #19
    Zaciekawiony FNiN Awatar Mockingjay
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    15

    Domyślnie Odp: Co sądzicie o Justinie Bieberze?

    Nie słucham, nie interesuję się nim jako artystą, nie słucham plotek na jego temat, że tak powiem wisi mi to czy jest z Seleną Gomez czy nie itd. Nie znam jego twórczości, więc nie wypowiadam się na jej temat.
    -Wraca...- szepnął Net i zwinął się w kołdrzaną kulkę w rogu łóżka.-Wyczuł nas, domyślił się. Powiedz mu, że... obaj śpimy.

    - Naprawdę wyglądasz lepiej. - Felix przyjrzał się jej, gdy szli w kierunku schodów.
    - Zmuszam się do jedzenia dużej ilości owoców. Krem pod oczy też trochę pomógł.
    - Zjadłaś krem pod oczy?! - wykrzyknął Net.

  10. #20
    Zainspirowany FNiN Awatar Biolożka
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Posty
    82

    Domyślnie Odp: Co sądzicie o Justinie Bieberze?

    Bieber? Pfff... Ja tam go nie lubię, szczególnie przez "Baby". Nie czytam jakichś serwisów z plotkami ani kolorowych gazetek, to nie mam z nim problemu, że jest wszędzie. Ale moim zdaniem, gdyby jego pierwszą piosenką była ta niedawna (chyba "Boyfriend"), to ludzie postrzegali by go w ogóle inaczej niż postrzegają teraz.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę