<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: Opinie

  1. #21
    Zafascynowany FNiN Awatar serpens volucer
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    498

    Domyślnie Odp: Opinie

    2060, Zegarmistrzu. Poza tym, mogłoby się tak zdarzyć, że związki partnerskie zalegalizują.

    ^A to przez zasady na za dużą sygnaturę.

  2. #22
    Zafascynowany FNiN Awatar Stempel
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Posty
    404

    Domyślnie Odp: Opinie

    To opowiadanie jest podróżą jednocześnie do przyszłości oraz przeszłości. Widzimy wydarzenia, które rozegrały się w drugim tomie serii, ale wzbogacone o inne wydarzenia i widziane z perspektywy FNiN będących w podeszłym wieku. Wędrujące Samogłoski to opowiadanie, które bardzo mi się podobało. Przyznam, że już kiedyś myślałem o tym, jak wyglądałby ten dzień z perspektywy starszej Superpaczki, dlatego też bardzo podoba mi się to dzieło.
    "Nie wiem, jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi"
    Albert Einstein

  3. #23
    Zainspirowany FNiN Awatar jabarbar
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    95

    Domyślnie Odp: Opinie

    W WS dopiero na samym końcu załapałam o co chodzi. Pomysł ukazania tych wydarzeń z innej perspektywy uważam za dobry, ale bardziej podobały mi się inne opowiadania.

  4. #24
    Zainspirowany FNiN Awatar Mia Clevleen
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    56

    Domyślnie Odp: Opinie

    Według mnie opowiadanie piękne. Ja również daleko, daleko, na ostatniej stronie ogarnęłam, że oni mają siedemdziesiąt lat. Wiem, głupie, ale wydawała mi się, że zwunrungowali się się 2060, bo tam było fajnie No, i na końcu ryczałam jak głupia. Były tam też nieścisłości, ale ktoś taki jak ja nawet nie zauważył. Ogólnie, to niezłe

  5. #25
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Posty
    9

    Domyślnie Odp: Opinie

    Spoiler Alert :
    Opowiadanie fajne, ale pomysł w jaki sposób odbywa się teleportacja jest trochę...dziwny moim zdaniem (pod koniec książki mamy w końcu klonów klonów Neta i Felixa). Zwróciłem też uwagę na to, że Nika i Net mają po 70 lat i dopiero w wyniku tej historii Nika zmienia nazwisko na Bielecka...Może i czasy nowoczesne ale Nika zawsze kojarzyła mi się z kimś kto raczej wolałby mieć ślub niż być tylko w takim związku całe życie.
    Ale cała historia serio wciągająca a ogólne wrażenia nie odbiegają od tego co zwykle w książkach z tej serii. Czyli świetnie. :p

  6. #26
    Fan FNiN Awatar Kage-Sama
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    757

    Domyślnie Odp: Opinie

    Mnie podobał się pomysł z teleportacją, jak nic przypominający wstęp 12 odcinka 1 sezonu TBBT
    Ale z tą zmianą nazwiska DOPIERO w wieku 70 lat to się zdziwiłam.
    "Vive in umbra, utinam lucem creare"
    "My, sadyści, wiemy jak bawić się bez mała
    Wiemy jak katować, by ofiara zapłakała
    To jest ta cudowna krew
    To jest nasz morderczy zew
    Mamy noże, których nie ma nikt inny
    Do zabawy ogień i sznur
    Na pale nawlekamy niewinnych
    A dla winnych garnek i szczur!"
    http://kage-sama452.deviantart.com/ - reklamuje, bo moge


  7. #27
    Zaciekawiony FNiN Awatar umotex12
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Posty
    22

    Domyślnie Odp: Opinie

    A ja zauważyłem... w cholerę błędów względem 2 tomu
    1. W przyszłości NIE BYŁO... będzie? SZTUCZNEJ INTELIGENCJI! Ludzie bali się, że zawładną one światem, przecież ta księżniczka z ministerstwa pogody była właśnie odizolowaną sztuczną inteligencją.
    2. Ludzie przecież ubierali się w drugim tomie zupełnie inaczej (potrójny sweter zacieśnionych więzi przyjacielskich czy coś takiego ), a ubrania pączkowały z automatu! A scena ze sklepem z ubraniami sugeruje że ubrania nadal wyglądają tak samo
    3. Gdzie pseudodrzewa?

    No i bardzo mi się nie spodobało to, że w gruncie rzeczy Felix Net i Nika, ci bohaterowie których znałem i kochałem przez 10 tomów zginęli... co z tego że zrobiły się ich klony z identycznymi wspomnieniami, jak ci właściwi i tak zginęli? Wkurzyło mnie to :/

    Ale opowiadanie super

  8. #28
    Zaciekawiony FNiN Awatar mawi111
    Dołączył
    Sep 2013
    Płeć
    Posty
    1

    Domyślnie Odp.

    Wiec tak ja chce napisać coś o końcówce opowiadania wiec jak nie czytałeś, to od razu przejdź do następnej wypowiedzi.



    A wiec może ktoś tez się nad tym zastanawiał. Jak wiecie na samym końcu opowiadania, Net zmienia nazwisko Niki na Bielecka. Tym samym okazuje się, ze ta dwójka, choć była para w książce, to wcale się nie pobrała. A jeszcze lepsze jest to, ze oboje zostali samotni. Pytałam już o to autora (na facebooku) i odpisał mi, ze to może wynikać z tego , ze młodzi przyjaciele przenieśli się nie tylko do przyszłości, ale również do równoległego świata.
    A wy co o tym sadzicie?

    ja na nim tez sie prawie nie poplakalam :'(

    //Nie pisz dwóch postów pod rząd - edytuj poprzedni.//kam193
    Ostatnio edytowane przez kam193 ; 02-09-13 o 16:44

  9. #29
    Zaciekawiony FNiN Awatar manfredyou100
    Dołączył
    Apr 2014
    Płeć
    Wiek
    21
    Posty
    14

    Domyślnie Odp: Opinie

    Nie kumam (CezarIXen). A o co biega w tym opowiadaniu?
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 14-04-14 o 14:39
    powstrzymam tmk

  10. #30
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Opinie

    Zdaje się, że nie trzeba zmieniać nazwiska przy zawieraniu małżeństwa - mogli więc się pobrać, ale Nika dopiero po latach zmieniła nazwisko

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę