<
+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Poka¿ wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11
    Zafascynowany FNiN Awatar alexbobi
    Do³±czy³
    Aug 2012
    P³eæ
    Wiek
    22
    Posty
    382

    Domy¶lnie Odp: "¦wiat Zero" ogniwem zespalaj±cym wszystkie czê¶ci

    Mi siê podobaj± wszystkie czê¶ci FNiN. Najmniej mi siê podoba³ (wed³ug mnie 7/10 to dobre s³owo) Bunt Maszyn. Ale jak widzicie nawet najgorsza czê¶æ FNiN jest lepsza od jaki¶ wypocin które niektórzy autorzy polscy pisz±. Wiêc niech Pan Kosik siê nie martwi:
    Ja i pewnie wiêkszo¶æ fanów FNiN bêdziemy czytaæ FNiN, nawet je¶li trochê siê ksi±¿ki pogorsz±. Popieram tych co napisali nade mn±, ¿e Pan Kosik nie pisze z potrzeby pieni±¿ków, tylko z tego ¿e wie ¿e Nam siê jego ksi±¿ki podobaj± i siê cieszy z tego ¿e jego ksi±¿ki maj± sukces.

    //Nie za du¿o "¿e" w jednym zdaniu?//Drago
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 01-09-12 o 01:30
    "Jest tylko jedna rzecz w ¿yciu ludzi, narodów i pañstw, która jest bezcenna: t± rzecz± jest honor"
    Józef Beck

  2. #12
    Zainspirowany FNiN Awatar Pentinum
    Do³±czy³
    Aug 2010
    P³eæ
    Wiek
    26
    Posty
    179

    Domy¶lnie Odp: "¦wiat Zero" ogniwem zespalaj±cym wszystkie czê¶ci

    Akurat gdzie¶ czyta³em, ¿e Pan Kosik ma jeszcze jakie¶ 3 pomys³y, i wie w jakim kierunku potoczy siê fabu³a. Wyja¶nianie wszystkiego, lub niemal wszystkiego w jednej czê¶ci zabije ten "moment opadu szczêki", który nam towarzyszy³ przez wszystkie tomy serii. Skoro ¦Z nie bêdzie ostatni± czê¶ci± FNiN, mo¿emy przypuszczaæ, ¿e kontynuacja bêdzie taka "epicka" i taka "kultowa", ¿e ¦Z bêdziemy traktowali jak po prostu dobr± czê¶æ. I w to wierzê.
    Moje uczucia runê³y, moje nerwy runê³y, jestem przez ni± zniszczony, jestem psychicznie i nerwowo konaj±cy. Teraz, gdy na ciebie patrzê, to wiem, i¿ moja mi³o¶æ do ciebie by³a z gruntu nies³uszna.

  3. #13
    Zaciekawiony FNiN
    Do³±czy³
    Mar 2013
    P³eæ
    Posty
    2

    Domy¶lnie Odp: "¦wiat Zero" ogniwem zespalaj±cym wszystkie czê¶ci

    My¶l, ¿e ¦wiat Zero pokazuje, jak wszystkie poprzednie czê¶ci stworzy³y kompletnie now± rzeczywisto¶æ, ca³y charakter FNiN.
    Ostatnio edytowane przez Alfa ; 01-04-13 o 16:50

  4. #14
    Zainspirowany FNiN Awatar Beztroski Czwartoklasista
    Do³±czy³
    Jul 2014
    P³eæ
    Posty
    125

    Domy¶lnie Odp: "¦wiat Zero" ogniwem zespalaj±cym wszystkie czê¶ci

    Mi te¿ siê wydaje, ¿e ¦0 to jakby serce i ¶rodek FNiNa, ³±cz±cy wszystkie czê¶ci.

  5. #15
    Zaciekawiony FNiN Awatar Noxana
    Do³±czy³
    Jan 2015
    Posty
    22

    Domy¶lnie Odp: "¦wiat Zero" ogniwem zespalaj±cym wszystkie czê¶ci

    Prawdê mówi±c po przeczytaniu ¦wiata Zero dosz³am do bardzo podobnych wniosków. Znów pojawi³ siê Pier¶cieñ, oba tomiszcza by³y niezwykle obszerne i koniec ksi±¿ki zwiastowa³ co¶ w rodzaju takiego... podsumowania. Ze wszystkich ksi±¿ek, które ukaza³y siê a¿ do ¦0, chyba tylko Trzecia Kuzynka by³a w stanie pobiæ ten epizod pod wzglêdem "magii". Niczego podobnego do zakoñczenia ze Z³otym Je¿em nie mieli¶my okazji nigdzie indziej zobaczyæ. Sama w³a¶ciwie nie potrafiê teraz do tego tak dobrze siê odnie¶æ jak te parê lat temu, kiedy nie mog³am spaæ, bo musia³am doczytaæ siê do koñca ¦wiata Zero, ale pamiêtam, ¿e refleksje mia³am niemal¿e identyczne.
    W³a¶ciwie to mia³am g³êbok± nadziejê, ¿e po ¦wiecie Zero nic ju¿ nie powstanie. Pomy¶la³am "doskona³e zakoñczenie doskona³ej serii". Po prostu... nie chcia³abym, aby seria sta³a siê tak± telenowel±. Co rok, to nowa czê¶æ FNiN. Ale po Kl±wie Domu McKillianów chyba nie mogê narzekaæ. Albo jestem psychofank±, albo Pan Rafa³ po prostu wci±¿ ma sporo do przekazania.

+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Informacje o w±tku

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten w±tek

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten w±tek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
Odwied¼ nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrze¿one.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Je¶li nie chcesz,
by pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj± w³asn± Familiadê