<
+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Poka wyniki od 1 do 10 z 15
    Zaciekawiony FNiN Awatar lifegoeson.
    Doczy
    Nov 2011
    Pe

Domylnie "wiat Zero" ogniwem zespalajcym wszystkie czci

Wanie do takiego wniosku dochodziam strona po stronie. Wyapaam mnstwo nawiza do czci poprzednich. Pojawi si szalony profesor Frank Knipszyc z "Puapki Niemiertelnoci", "Oranenada" z "Paacu Snw", bunt maszyn oraz oczywicie piercie,ktry po raz kolejny okaza si rdem kopotw przyjaci.
    Nie chciaabym by tu posacem przynoszcym ze wieci,ale nie sdzicie,e to moe wiadczy o rychym kocu serii? Dziesi tomw, okrga liczba. Czy druga cz "wiata Zero" przyniesie odpowiedzi na wszystkie pytania zwizane z niedokoczonymi wtkami? Czy skoczy si nasze radosne oczekiwanie na kolejne czci?
    Mam nadziej,e nie, ale chc pozna wasze opinie na ten temat.

Zafascynowany FNiN Awatar Ariku
    Doczy
    Mar 2011
    Pe

Domylnie Odp: "wiat Zero" ogniwem zespalajcym wszystkie czci

Kosik ostatnio na Falkonie powiedzia mniej wicej co takiego: "Bd pisa, pki bd mia pomysy". Jak narazie (przynajmniej dla mnie) kolejne czci nie s wymczone, a wrcz epickie. Take, nie masz si co martwi.
    Souls are soft and fluffy.

Zaciekawiony FNiN Awatar AsikIkisa
    Doczy
    Nov 2011
    Pe

Mortena jeszcze nie byo xD

wiat Zero jest dobry, i mio by byo jakby seria si skoczya na tak dobrej czci. Kontynuacja Z ma potencja do wyjanienia wszystkich zagadek... ale nie sdz e tak bdzie. Nie koniecznie serie musz si koczy na okrgych numerach. Taki HP ma 7 tomw no i wikszo serii to trylogie. xD

Mam nadziej, e bdzie to co w stylu pana Samochodzika - masa ksiek o przygodach FNiN. W kocu musz przej do 3 klasy gimnazjum, cho mam wraenie e jak skocz szko imienia profesora Kuszmiskiego to kopoty ich omin. Poza tym 3 klasa moe si tak cign jak 2 xDD

Autor nic nie przedua, i humor trzyma na poziomie. (Pomijajc paradoksy niektrych przedmiotw czy powiedzonek w pniejszych czciach i troch upolitycznianie serii) Uwaam e to jedna z lepszych polskich serii jaka wychodzi
    To jest internet. Tu nic nie jest na powanie

Zainspirowany FNiN Awatar Asiuhna
    Doczy
    Jun 2009
    Pe

Ja myl e wyjdzie jeszcze spoooooooro ksiek. To troch dziwne, e na 1. klas byy 2 ksiki, a na 2. siedem... No, ale nie narzekam przecie. Sdz e seria nie skoczy si przed skoczeniem przez nich szkoy. Mam nadziej e Pan Kosik Bdzie pisa przez jeszcze 4353834 lat, ebym moga si naczyta. Bez kolejnych FNiNw bym nie przeya! A jeli chodzi o elementy z poprzednich czci, to myl e autor chcia po prostu je wykorzysta po raz kolejny, bo eby co wystpowao tylko w jednym tomie, a potem zniko i si o tym zapomniao? Fajnie przypomina sobie cay czas, co si wydarzyo wczeniej!

Zaciekawiony FNiN
    Doczy
    Aug 2011
    Pe

seria si szybko nie skoczy brzydko powiem bo przecie autor troszk zarabia na kadej czci jak i na filmie do ktrego napisa scenariusz, a to ,e zakocz ju niedugo szko to nic nie znaczy jak na 2 klasy napisa 10 bd 11 ksiek to jeszcze czeka nas caa 3kl. gimnazjum czyli ok.5 ksiek a nawet jeli zakocz si ksiki z serii to moe powstan kolejne czci filmu gdzie niektre przerbki mog wydawa nam si nowa przygod przyjaci a wtki pojawiaj si w kadej czci z FNIN

Zaciekawiony FNiN Awatar lifegoeson.
    Doczy
    Nov 2011
    Pe

Cytat Zamieszczone przez Ariku Zobacz posta
    Kosik ostatnio na Falkonie powiedzia mniej wicej co takiego: "Bd pisa, pki bd mia pomysy". Jak narazie (przynajmniej dla mnie) kolejne czci nie s wymczone, a wrcz epickie. Take, nie masz si co martwi.
    W takim razie mam nadziej,e w jego gowie zrodzi si jeszcze wiele pomysw,z ktrych kady nastpny bdzie lepszy. Rwnie nie chciaabym wymczonych kolejnych tomw,ale czci z ikr, jakie na razie wci si pojawiaj ( moe poza dyskusyjnym "Buntem Maszyn", ktry wielu fanom, w tym mnie, nie przypad do gustu).
    Licz,e si nie mylimy. Jeszcze duo wicej Felixa,Neta i Niki mona zmieci na stosach ksikowych stronic.

Zaciekawiony FNiN Awatar You100
    Doczy
    Mar 2011
    Pe

Po ostatnim wywiadzie z Rafaem Kosikiem moemy mie tylko nadziej, e tak nie bdzie.
    -Nie interesuje mnie to - Net unis donie. - Nie chc sysze o adnych skarbach i nagrodach. Chc sobie siedze przed kompem na moich piciu literach i mie spokj.
    - Piciu literach? - zapytaa Nika.
    - Fotel. Miaem na myli fotel.

Zaciekawiony FNiN Awatar Victoria
    Doczy
    May 2011
    Pe

Jejku...jak tak czytam wasze opinie to a mnie skrca bo ja musz czeka do wit ...
    ,,Przesta cay czas myle, e kogo krpujesz, e komu przeszkadzasz!
    Jeli ludziom si to nie podoba, upomn si o swoje!
    A jeli nie bd mieli odwagi, to ju ich sprawa!''
    -Paulo Coelho

Zagorzay Fan FNiN Awatar Andrzej
    Doczy
    Apr 2010
    Pe

Daleko tej czci do bycia kocem serii FNiN. Dlaczego?
    Wiele wtkw nie zostao wyjanionych i zakoczonych. Nie wiemy, co porabia Morten, nie wiemy nic o dziadku Felixa - tak przecie wanym wtku w PN. Poza tym, trudno byoby zakoczy przygody bohaterw na 3 klasie gimnazjum, skoro Nice nawet wwczas pozostan jeszcze trzy lata do osignicia penoletnoci. A to jest nadal jeden z kluczowych wtkw w serii. Pomysw Rafa Kosik ma sporo, wida, e FNiN powoli ewoluuje z ksiki dla dzieci na ksik dla modziey.
    Jedna rzecz odrnia t serie od innych: w przypadku HP Rowling od razu zaznaczya, e ma zamiar stworzy 7 tomw (przy czym kady kolejny by coraz grubszy i niektre z nich byy dwukrotnie potniejsze od jednej czci FNiN), natomiast Kosik nie wypowiada si na ten temat - bdzie pisa tak dugo, jak tylko bdzie mg i bdzie popyt na jego ksiki.
    By moe bdzie tak, e gimnazjum nr 13 im. prof. Kuszmiskiego zostanie przemianowane na liceum, a wwczas daje to nam kolejne trzy lata na rozrywki. Przeciw szybkiemu zakoczeniu serii przemawia take ilo ksiek - w I klasie jedna akcja jednej ksiki toczya si przez p roku (wymuszone byo to zapewne prb wysondowania, jak ksika si przyjmie na rynku, by w razie niepowodzenia atwo zakoczy seri). W II klasie akcja jednej ksiki zajmuje rednio 1-2 tygodnie.
    Rafa Kosik nie tworzy tych ksiek z potrzeby pienidza. Tacy autorzy jak on potrafi zarabia na wszystkim. Jeli skoczy si FNiN to napisze on co nowego, innego. On tworzy je chyba z wasnej potrzeby.
    There are no atheists in foxholes

Ernie Pyle

Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Lduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wiea kae mu koowa do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje si, e nie wie, w ktr to stron. Wiea tumaczy mu drog, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, koczc pytaniem: Nigdy nie bye we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko co zrzucaem i nie ldowaem tutaj.

Zainspirowany FNiN Awatar CezarIXen
    Doczy
    Dec 2011
    Pe

Owszem prawd jest, e pan Kosik nie pisze tego tylko dlatego, e przynosi mu to kas. Jednak nacisk ze strony nas, fanw jest tak duy, e nie ma praktycznie wyboru, co tworzy. Gdy na same wspomnienie niektrych ludzi, e z chci przeczytali by "Raniec", pojawia si wielkie oburzenie u innych. Trudno wic tu mwi o wewntrznej potrzebie, jedynie mona wnioskowa, e panu Kosikowi nie przeszkadza pisanie tej serii i z chci si za ni bierze, jeli my tego potrzebujemy...
    El Psy Congroo.

Makise Kurisu: Na pierwszej randce najwaniejsz spraw jest wywarcie na partnerze pozytywnego wraenia. Jeli chodzi o ubranie, to nie ma potrzeby zakada drogich, markowych strojw, wystarczy co czystego...
    Okabe Rintarō: W tym elemencie wypadam wietnie. Nie ma nic czystszego ni kitel naukowca.
    ,,Steins;Gate"

+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Informacje o wtku

Uytkownicy przegldajcy ten wtek

Aktualnie 1 uytkownik(w) przeglda ten wtek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 goci)

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
Odwied nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2019. Wszelkie prawa zastrzeone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plikw cookies. Jeli nie chcesz,
by pliki cookies byy zapisywane na Twoim dysku
zmie ustawienia swojej przegldarki.