<
+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Poka wyniki od 11 do 15 z 15
    Zafascynowany FNiN Awatar alexbobi
    Doczy
    Aug 2012
    Pe

Domylnie Odp: "wiat Zero" ogniwem zespalajcym wszystkie czci

Mi si podobaj wszystkie czci FNiN. Najmniej mi si podoba (wedug mnie 7/10 to dobre sowo) Bunt Maszyn. Ale jak widzicie nawet najgorsza cz FNiN jest lepsza od jaki wypocin ktre niektrzy autorzy polscy pisz. Wic niech Pan Kosik si nie martwi:
    Ja i pewnie wikszo fanw FNiN bdziemy czyta FNiN, nawet jeli troch si ksiki pogorsz. Popieram tych co napisali nade mn, e Pan Kosik nie pisze z potrzeby pienikw, tylko z tego e wie e Nam si jego ksiki podobaj i si cieszy z tego e jego ksiki maj sukces.

//Nie za duo "e" w jednym zdaniu?//Drago
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 01-09-12 o 01:30
    "Jest tylko jedna rzecz w yciu ludzi, narodw i pastw, ktra jest bezcenna: t rzecz jest honor"
    Jzef Beck

Zainspirowany FNiN Awatar Pentinum
    Doczy
    Aug 2010
    Pe

Akurat gdzie czytaem, e Pan Kosik ma jeszcze jakie 3 pomysy, i wie w jakim kierunku potoczy si fabua. Wyjanianie wszystkiego, lub niemal wszystkiego w jednej czci zabije ten "moment opadu szczki", ktry nam towarzyszy przez wszystkie tomy serii. Skoro Z nie bdzie ostatni czci FNiN, moemy przypuszcza, e kontynuacja bdzie taka "epicka" i taka "kultowa", e Z bdziemy traktowali jak po prostu dobr cz. I w to wierz.
    Moje uczucia runy, moje nerwy runy, jestem przez ni zniszczony, jestem psychicznie i nerwowo konajcy. Teraz, gdy na ciebie patrz, to wiem, i moja mio do ciebie bya z gruntu niesuszna.

Zaciekawiony FNiN
    Doczy
    Mar 2013
    Pe

Myl, e wiat Zero pokazuje, jak wszystkie poprzednie czci stworzyy kompletnie now rzeczywisto, cay charakter FNiN.
    Ostatnio edytowane przez Alfa ; 01-04-13 o 16:50

Mi te si wydaje, e 0 to jakby serce i rodek FNiNa, czcy wszystkie czci.

Zaciekawiony FNiN Awatar Noxana
    Doczy
    Jan 2015

Prawd mwic po przeczytaniu wiata Zero doszam do bardzo podobnych wnioskw. Znw pojawi si Piercie, oba tomiszcza byy niezwykle obszerne i koniec ksiki zwiastowa co w rodzaju takiego... podsumowania. Ze wszystkich ksiek, ktre ukazay si a do 0, chyba tylko Trzecia Kuzynka bya w stanie pobi ten epizod pod wzgldem "magii". Niczego podobnego do zakoczenia ze Zotym Jeem nie mielimy okazji nigdzie indziej zobaczy. Sama waciwie nie potrafi teraz do tego tak dobrze si odnie jak te par lat temu, kiedy nie mogam spa, bo musiaam doczyta si do koca wiata Zero, ale pamitam, e refleksje miaam niemale identyczne.
    Waciwie to miaam gbok nadziej, e po wiecie Zero nic ju nie powstanie. Pomylaam "doskonae zakoczenie doskonaej serii". Po prostu... nie chciaabym, aby seria staa si tak telenowel. Co rok, to nowa cz FNiN. Ale po Klwie Domu McKillianw chyba nie mog narzeka. Albo jestem psychofank, albo Pan Rafa po prostu wci ma sporo do przekazania.

+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Informacje o wtku

Uytkownicy przegldajcy ten wtek

Aktualnie 1 uytkownik(w) przeglda ten wtek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 goci)

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
Odwied nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2019. Wszelkie prawa zastrzeone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plikw cookies. Jeli nie chcesz,
by pliki cookies byy zapisywane na Twoim dysku
zmie ustawienia swojej przegldarki.