<

Zobacz wyniki ankiety: Czy Nika powinna mieć kota z paranormalnymi zdolnościami?

Głosujących
90. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    34 37.78%
  • Tak, ale bez paranormalnych zdolności.

    28 31.11%
  • Nie

    28 31.11%
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 8 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 75

Wątek: Kot

  1. #1
    Zainspirowany FNiN Awatar argi
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Posty
    139

    Wink Kot

    Wpadłem na pomysł żeby Nika znalazła kota! Mogłoby to być na ulicy... Przyniosłaby do do domu i zaopiekowała się nim. Później okazałoby się że ma on niesamowite zdolności... eg: pojawia się nagle znikąd (chyba tak się pisze), kładzie się koło jakiegoś ciekawego miejsca (skarb etc.)

    Edit:
    Imię pozostawiam wyobraźni Pana Kosika...

    //Poprawiłem ankietę.//Drago
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 17-06-12 o 10:27
    Zaborcza Krystyna!

  2. #2
    Zafascynowany FNiN Awatar serpens volucer
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    498

    Domyślnie Odp: Kot

    A później okaże się że kot jest nieśmiertelny i należał do jej praprapra...babki.

    ^A to przez zasady na za dużą sygnaturę.

  3. #3
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Kot

    Hmm... Kot - tak, lubię koty; paranormalne zdolności - nie. Ale to, że podchodzi niezauważony nie jest paranormalne

  4. #4
    Zainspirowany FNiN Awatar CezarIXen
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    198

    Domyślnie Odp: Kot

    Kot pasuje wszędzie, więc nie miał bym nic przeciwko pojawieniu się go w fnin. Nawet ucieszyłbym się mocno. Ale kot ze zdolnościami paranormalnymi czy nieśmiertelny to przesada, zwykły kot najlepszy.
    El Psy Congroo.

    Makise Kurisu: Na pierwszej randce najważniejszą sprawą jest wywarcie na partnerze pozytywnego wrażenia. Jeśli chodzi o ubranie, to nie ma potrzeby zakładać drogich, markowych strojów, wystarczy coś czystego...
    Okabe Rintarō: W tym elemencie wypadam świetnie. Nie ma nic czystszego niż kitel naukowca.
    ,,Steins;Gate"

  5. #5
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Kot

    Jeny, czemu akurat to durne zwierzę? Jakby się pojawiło, to bym przestał czytać.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  6. #6
    Zainspirowany FNiN Awatar CezarIXen
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    198

    Domyślnie Odp: Kot

    Jakiś uraz z dzieciństwa, że tak nie lubisz kotów? Zwierze jak zwierze... Nie wiedzę powodu, by dyskryminować je na tle zwierząt świata, bo przecież nie jest jakimś naprawdę dziwacznym stworzeniem...
    El Psy Congroo.

    Makise Kurisu: Na pierwszej randce najważniejszą sprawą jest wywarcie na partnerze pozytywnego wrażenia. Jeśli chodzi o ubranie, to nie ma potrzeby zakładać drogich, markowych strojów, wystarczy coś czystego...
    Okabe Rintarō: W tym elemencie wypadam świetnie. Nie ma nic czystszego niż kitel naukowca.
    ,,Steins;Gate"

  7. #7
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Kot

    Nie lubię całej tej głupkowatej manii na te zwierzęta. Ani nie są szczególnie ciekawe, ani mądre. I bardzo drażni mnie zachowanie otoczenia: co wchodzę na kwejka - kot, na facebooka - kot, na cokolwiek innego - kot. Litości, nie wprowadzajmy tego czegoś do książki. Mam nadzieję, że Kosik będzie mądry i nie wprowadzi.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  8. #8
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domyślnie Odp: Kot

    Właśnie tego zwierzaka mi tam tak bardzo brakowało! Jestem na tak, 3 x TAK, przechodzisz dalej! Jak dla mnie idealnie, ale myślę, że pan Rafał niekoniecznie będzie tego samego zdania.

    PS Andrzej, koty to cudowne stworzenia!
    [dziś 14:57]Zegarmistrz: ja mam teorię odnośnie tego - po prostu papier, okładka, zapach, to wszystko nam się kojarzy z czytaniem, czyli czymś fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochę jak psy Pawłowa, widząc nową książkę czy czując zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemność, bo te nam się kojarzą z istotą książki - czytaniem
    [dziś 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok książki?


    [dziś 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kształty

  9. #9
    Zaciekawiony FNiN Awatar katbest
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    4

    Domyślnie Odp: Kot

    Dla mnie to świetny pomysł, ale ... Mam tylko jedno pytanie: Skąd Nika weźmie pieniądze na jedzenie dla tego kota? Pewnie kot będzie sam sobie łapał myszy? Kot z paranormalnymi zdolnościami? - Nie.
    "Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." - Antoni de Saint - Exupery

  10. #10
    Słony Awatar Karmel
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    268

    Domyślnie Odp: Kot

    Ja też jestem za!!! Tylko może nie przesadzajmy z tymi zdolnościami. Powiedzmy, że jakiś jednorazowy wybryk byłby ok, jakieś znalezienie skarbu czy coś w tym stylu, ale ciągle niewidzialność albo nieśmiertelność - to już byłoby głupie.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 8 1 2 3 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę