<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27
  1. #1
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Luk
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Posty
    1,752

    Domyślnie Trailer Felixa, Neta i Niki oraz Teoretycznie Możliwej Katastrofy!


    Film już dostępny! (jednak nie! )




    Mamy dla Was mały teaser przygotowany przez Lightcraft. Można było zobaczyć go wczoraj (21 listopada) na spotkaniu z twórcami, na którym opowiadali o pracy nad filmem. Reżyser, Wiktor Skrzynecki, zdradził również, że chciałby zekranizować kolejną część serii, niekoniecznie chronologiczną.


    EDIT: Firma Lightcraft niestety ukryła powyższy trailer. Jeśli pojawi się ponownie lub z innego źródła, poprawimy linka.
    EDIT 2 (by bim): Udało się film odzyskać z cache, gorąco zapraszam do oglądania!

    Warto zaznaczyć, że jest to jedynie krótki zwiastun. Wkrótce powinien pojawić się dłuższy, nieco więcej wyjaśniający widzom, którzy nie mieli kontaktu z książką.

    Prezentujemy również zdjęcia z wczorajszego spotkania:
    https://picasaweb.google.com/luk1505...eat=directlink

    Więcej o spotkaniu można przeczytać w komentarzach tego newsa (lub będzie można w niedługim czasie ).
    Ostatnio edytowane przez Zegarmistrz ; 23-11-11 o 20:47
    Każdą sprawę można rozwiązać w trojaki sposób: dobrze, źle i po mojemu.
    Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering. - Yoda


    "Cudzej pizzy się nie zeżera!"
    ~Buka

  2. #2
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Dziobal
    Dołączył
    Jun 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,341

    Domyślnie Odp: Trailer Felixa, Neta i Niki oraz Teoretycznie Możliwej Katastrofy!

    Trailer i tak już nie działa

  3. #3
    Zafascynowany FNiN Awatar KetevaN
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    283

    Domyślnie Odp: Trailer Felixa, Neta i Niki oraz Teoretycznie Możliwej Katastrofy!

    O są zdjęcia ekipy która pojechała ;p
    http://rafalkosik.com/zdjecia-z-ofic...lera-filmowego

  4. #4
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    16

    Domyślnie Odp: Trailer Felixa, Neta i Niki oraz Teoretycznie Możliwej Katastrofy!

    Jej, ale się jaram.
    Nieeee, czemu prywatny?!?! ; ((

  5. #5
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Trailer Felixa, Neta i Niki oraz Teoretycznie Możliwej Katastrofy!

    Nieeee, czemu prywatny?!?! ; ((
    Bo nie publiczny.
    Lightcraft ma do tego prawo.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  6. #6
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: Trailer Felixa, Neta i Niki oraz Teoretycznie Możliwej Katastrofy!

    Mimo tych 9-10h podróży w jedną stronę tylko po to aby pobyć w Warszawie godzin około 6, na prawdę opłacało się tam pojechać. (choćby po to aby spotkać się z Lukiem i Drago )Imo chyba najlepsze spotkanie jakie do tej pory było. Kosikowie, aktorzy, twórcy filmu...
    Trailer w sumie tak średnio mi się podobał, urywki filmu, trochę efektów, muzyka i w zasadzie ktoś "niefeliksowy" chyba nie bardzo wiedziałby o co w ogóle chodzi. Film ma wyjść w marcu i oczywiście nie będzie zawierał całej książki (czy ja dobrze słyszałam, czy się mylę, ale czy nie wspominał przypadkiem, że film będzie zawierał 1/5 książki?), Wiktor Skrzynecki mówił właśnie, że z TMK można by zrobić nawet 3 różne filmy.
    W ogóle, pogadaliśmy trochę z aktorami, wspomnieliśmy o naszym forum, nawet mówili, że coś tam kojarzą Zebraliśmy podpisy , proszę bardzo, możecie podziwiać moją piękną Bukę, którą narysował mi Kamil (Felix) (który jak się dowiedziałam jest z Wrocławia i nawet kojarzył moją okolicę ) i Rafała, który sam się dorysował, bo nie wypada żeby podpisywał zdjęcia na którym go nie ma (a zdjęcia dostaliśmy od pani Kasi)
    (trzeba będzie namówić aktorów żeby przyjechali na Pyrkon)

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P221111_09.38.jpg
Wyświetleń:	295
Rozmiar:	110.9 KB
ID:	1020

    W sumie "główna delegacja" że tak powiem, liczyła 3 osoby, ale jak się dowiaduję mikolas jednak przybył, nie wiem jakim cudem sie nie spotkaliśmy, widocznie na zdjęciu wyglądasz inaczej niż na żywo, bo niestety nigdzie cię nie wypatrzyliśmy a za to poznałam Mortenkę, z którą w sumie zdążyłam się tylko przywitać, potem gdzieś znikła (jednak z moją pamięcią do twarzy nie jest tak źle)

    i w sumie...
    z ciekawych rzeczy to był jeszcze konkurs, 3 pytania, 3 osoby wygrywają, kto pierwszy ten lepszy. no i....to by było chyba na tyle
    (no prawie, ale...)
    Ostatnio edytowane przez Zegarmistrz ; 23-11-11 o 08:24
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  7. #7
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Trailer Felixa, Neta i Niki oraz Teoretycznie Możliwej Katastrofy!

    Cytat Zamieszczone przez Andrzej Zobacz posta
    Bo nie publiczny.
    Lightcraft ma do tego prawo.
    Nie tyle ma prawo, co go nie ma - do upubliczniania bez odpowiedniej zgody od producenta. Patrz: http://rafalkosik.com/zdjecia-z-ofic...#comment-64145
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  8. #8
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    16

    Domyślnie Odp: Trailer Felixa, Neta i Niki oraz Teoretycznie Możliwej Katastrofy!

    Zabijam przycisk ''odtwórz ponownie''... xp

  9. #9
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    38

    Domyślnie Odp: Trailer Felixa, Neta i Niki oraz Teoretycznie Możliwej Katastrofy!

    Świetnie się zaczyna.

  10. #10
    Zaciekawiony FNiN Awatar Indi
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Posty
    12

    Domyślnie Odp: Trailer Felixa, Neta i Niki oraz Teoretycznie Możliwej Katastrofy!

    Będzie się działo! A ta Rosiczka Nie mogę się doczekać...

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę