<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 57
  1. #1
    Zaciekawiony FNiN Awatar kacper98
    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    19

    Domyślnie Wasz wiek a wiek FNiN

    No więc jak to u Was wygląda? Bo ja zacząłem czytać (choć nie wiem, czy to odpowiednie słowo, bardziej pożerać) FNiN w wakacje 2008, kiedy szedłem do czwartej klasy podstawówki. Już we wrześniu tegoż roku byłem na bieżąco z tematem, czyli czekałem z wypiekami na listopadowy OS. Obecnie dogoniłem wiekowo bohaterów z GNL, bo aktualnie chodzę do pierwszej gimnazjum. Sądzę jednak po ostatnim tempie fabuły (są w drugiej klasie od siedmiu części!), że zdążę jeszcze ich sporo przegonić.

    PS. Jeśli taki temat już jest, przepraszam. Mimo dwuletniego stażu nie jestem zbyt obyty z forum

  2. #2
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Wasz wiek a wiek FNiN

    Nie wiem dokładnie, ja chyba zaczęłam czytać w drugiej klasie gimnazjum, tak mi się wydaje. Wydaje mi się też, że nie ma takiego tematu na forum, a przynajmniej ja nic o tym nie wiem W każdym razie zaczynając czytać byłam już trochę starsza od nich, teraz różnica wieku się zwiększyła. W sumie nie est to jakiś większy problem, może teraz trochę bardziej rzuca mi się w oczy pewne wyidealizowanie tamtego świata, ale co zrobić, książki to nie rzeczywistość.
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  3. #3
    Zainspirowany FNiN Awatar RovQus
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    84

    Domyślnie Odp: Wasz wiek a wiek FNiN

    Ja zaczynałem czytać, kiedy byłem jeszcze w podstawówce, tylko nie pamiętam, w której klasie. Na pewno w 4-6, ale konkretnie to nie wiem. Teraz jestem w drugiej klasie liceum, więc udało mi się trochę bohaterów przegonić .

  4. #4
    Zainspirowany FNiN Awatar Koalax3
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    122

    Domyślnie Odp: Wasz wiek a wiek FNiN

    Ja zaczęłam czytać pod koniec 5 klasy podstawówki, obecnie jestem w pierwszej gimnazjum.
    Jakie jest przesłanie Metalliki? Nie ma przesłania, ale gdyby było, to brzmiałoby tak: zajrzyj wgłąb siebie, nie słuchaj mnie, nie słuchaj Jamesa, nikogo nie słuchaj – szukaj odpowiedzi w sobie samym. — Lars Ulrich

  5. #5
    Zaciekawiony FNiN Awatar AsikIkisa
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    13

    Domyślnie Odp: Wasz wiek a wiek FNiN

    Zaczęłam czytać na początku liceum (pod koniec wakacji 2009 kiedy to kupiłam czteropak wszystkich części), więc byłam od nich starsza. Różnica wieku mi nie przeszkadza, choć czasami odgaduję co się stanie przed bohaterami i to mnie trochę irytuje. Jednak przestać czytać nie zamierzam.

  6. #6
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    21

    Domyślnie Odp: Wasz wiek a wiek FNiN

    Ja zaczęłam w 2-3 klasie podstawówki, jestem w 5.

  7. #7
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    16

    Domyślnie Odp: Wasz wiek a wiek FNiN

    Jestem chyba najmłodszy.Zacząłem w 1 lub w 2.

  8. #8
    Zaciekawiony FNiN Awatar lifegoeson.
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    31

    Domyślnie Odp: Wasz wiek a wiek FNiN

    Zaczęłam,kiedy skończyłam dziewięć lat, a więc w 2005 roku. Na serię trafiłam zupełnym przypadkiem - wyłapałam wzrokiem przecenioną "Teoretycznie Możliwą Katastrofę" w...supermarkecie i namówiłam mamę do jej kupna. Nie pożałowałam,bo zaraz potem dołączyłam do niej "Gang Niewidzialnych Ludzi". Wtedy nie śledziłam forum i strony internetowej,więc na kolejną część wyczekiwałam w ciemno. Pewnego smutnego dnia tata postanowił mnie jakoś pocieszyć ( to było po jakiejś porażce w szkole) - zaproponował zakup książki. Tak do mojej biblioteczki dołączyłam "Pałac Snów" i od tej pory pilnie śledziłam daty premier kolejnych książek.
    Zeszłam z tematu,choć nieumyślnie wprowadziłam chyba kolejne ciekawe pytanie.
    Odpowiadając na to postawione w temacie- teraz jestem ich rówieśnicą. U nich mamy drugie półrocze drugiej klasy, ja jestem w pierwszym trzeciej gimnazjum. To ten sam rok, wobec tego jesteśmy w tym samym wieku.
    Czasem naprawdę nie mogę uwierzyć,że po raz pierwszy zetknęłam się z Superpaczką jako 9-latka,która uważała Felixa,Neta i Nikę za....prawie dorosłych. Za niedługo będę od nich starsza,co nie zmienia faktu,że nie zamierzam się rozstawać z bohaterami stworzonymi i powołanymi do życia w głowach wszystkich fanów przez pana Kosika.

  9. #9
    Zaciekawiony FNiN Awatar paticholewa
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    6

    Domyślnie Odp: Wasz wiek a wiek FNiN

    ja zaczęłam czytać gdy miałam 10,5 lat
    a teraz mam 12 i chodzę do 6 klasy (mała różnica)

  10. #10
    Zainspirowany FNiN Awatar Gosiaw
    Dołączył
    Jan 2012
    Płeć
    Posty
    163

    Domyślnie Odp: Wasz wiek a wiek FNiN

    Ja zaczęłam w 4 klasie. Jestem w pierwszej. )

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę