<
+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Poka wyniki od 11 do 20 z 87
    Zaciekawiony FNiN Awatar Felixx
    Doczy
    Apr 2011
    Pe

Domylnie Odp: Bdy w wiecie Zero

Dziwna rzecz. Nie wiem co pan rafa mia na myli, ale Net powiedzia takie co : "Chodzmy wic do tego sklepu i zrbmy sobie dobrze".?
    To bya strona 274

"Chodzmy wic do tego sklepu i zrbmy sobie dobrze"-Net Bielecki "Felix, Net i Nika oraz wiat Zero" str. 274

Zaciekawiony FNiN
    Doczy
    Jan 2012
    Pe

Strona 137 jest "sent" co oznacza wysany. Felix skada zamwienie i klika ten przycisk. Moim zdaniem powinno by "send".
    Strona 347 s "godziony" zamiast godziny
    Strona 385 kolejna literwka, jest "wygldaz" zamiast "wygldasz"

Zainspirowany FNiN Awatar Pentinum
    Doczy
    Aug 2010
    Pe

Sent jest napisane prawidowo, to jest po prostu wyraz send w czasie przeszym, send jest czasownikiem nieregularnym.

Zaciekawiony FNiN
    Doczy
    Jan 2012
    Pe

Literwki fajnie, e kto sprawdza, podbno przydaje si do edytowania ksiki.
    Ale s wiksze bdy. Czy nie irytuje was, e trjka ludzi, ktra wyldowaa kiedy w PRLu, cz z nich yje z rodzinami, ktre wiedz co to, miay to na historii, a Nika sucha (swoj drog to te bd. to kocwka programu dla klasy trzeciej, dlatego mao kto to realizuje), e ta trjka osb nie wyciga z tego wnioskw?! Dziwi si na hasa o dobrobycie i niemono zdobycia lodwki?! yj w Polsce, tu nie da si kupi chleba bez wykadu o historii!

Jak irytowao mnie to w drugiej czci tak i irytuje mnie dalej. Chwilowo brak wikszych bykw

Doczy
    Aug 2010
    Pe

Ja miaem o komunie na historii ju w 6 klasie, to troch denerwujce, e bdc raz w PRL, nie skapowali si e w B40 komuna hula w najlepsze. Net(albo Felix) mwi w TMK, e po powrocie popyta ojca na takie tematy, jak wida- zapomnia.

Zaciekawiony FNiN Awatar Skeleth
    Doczy
    Aug 2011
    Pe

Ja znalazem taki bd: Gdy byli w komunistycznej Polsce, Gilbert opowiada jak kole nawcha si Komarwynocha i skoczy z balkonu z okrzykiem ,,Jestem Wrbelmanem" Przecie par razy byo pokazane, e oni tam kompletnie nie znali angielskiego (Stokrotka - eject, Brat Neta - Born to be wild). Mnie to razi za kadym razem jak czytam wiat Zero (A czytaem chyba 5 razy )

Doczy
    Aug 2010
    Pe

Ale tak jak Net mia czasopisma komputerowe zza kurtyny, tak samo ten facet mg sobie przemyci np. komiks z Batmanem, albo Supermanem.
    Moje uczucia runy, moje nerwy runy, jestem przez ni zniszczony, jestem psychicznie i nerwowo konajcy. Teraz, gdy na ciebie patrz, to wiem, i moja mio do ciebie bya z gruntu niesuszna.

Zafascynowany FNiN Awatar Y-oda
    Doczy
    Aug 2011
    Pe

W sumie racja.
    Jak czytaam zdziwia minie ilo literwek. Mnstwo! (niestety wypisa nie mog bo ju poyczyam). A to nieogarnianie PRL-u irytuje wszystkich, chocia od biedy da si wytumaczy szokiem kulturowym po przejciu przez piercie.
    Czy abrakadabryczne elukubracje immanentnej negacji transcendentuj nico sam w sobie?
    NO I:
    Czy chaotyczne kombinacje efemerycznych pryncypiw s w stanie zdeterminowa neutraln cywitatyw absolutnego relatywizmu immanentno-transcendentalnej solipsystycznej jani?

Franciszek Fiszer

http://yodastories.blogspot.com/

Zainspirowany FNiN Awatar argi
    Doczy
    Nov 2011
    Pe

Racja ta niezrozumiao PRL-u jest dziwna, ale co zrobi...

361 strona
    czerwono wiatla ostrzegawcze
    219 strona
    przepity glos.
    132 strona
    Musimy Posprzta
    W realu (bo to [wyej] byo z nagrania GG) Felix mwi
    Porzdek!
    Co do tego 220 volt... Podejrzewam, ze Pan Rafa napisa to jako 220, a nie 230, bo Felix mia to powiedzie z przyzwyczajenia, lub z niewiedzy. (Ja osobicie to do dzi nie wiedziaem.)
    Zaborcza Krystyna!

Zaciekawiony FNiN
    Doczy
    May 2012
    Pe

Primo - powita wszystkich. Niby czytelnik FNiN-w od 4 lat, a dopiero jako par dni temu trafi na to forum.

Secundo - jakie bdy ? Z racji pasjonowania si histori, bdy musiay by pokryte warstw kurzu Ulica Feldmarszaka Rommla w wiecie B-75 - skoro Fuehrer zgin w zamachu ju w padzierniku, a wojna bya "trzydziestodniowa" to i potencjalny "Lis Pustyni" miaby mao okazji na wybicie si. W tamtym czasie by oddelegowany do roli komendanta Kwatery Gwnej Hitlera, a dowdztwo nad 7. Panzer-Division obj w lutym nastpnego roku (w wiecie Zero). Dopiero wtedy dziki sukcesom w Francji i krajach Beneluksu sta si sawny. Gdyby nie to, w warunkach pokoju spdziby sobie par(nacie) lat na subie, dochrapa si stopnia generaa porucznika lub ew. generaa broni, ale na pewno nie feldmarszaka. W pracy sztabowej specjalnie si nie wyrnia.

Tertio -po mierci Hitlera nastpio potpienie go, a Holokaust si nie zdarzy. C, mona by rzec, i to taki pozytywny wtrt od Pana Kosika, ktry niestety mao mia wsplnego z rzeczywistoci. Nagle SS i SA zostao rozwizane ? W chwili mierci jednego czowieka, miliony "zgubiy gdzie po drodze" swj antysemityzm ? Utopijne mylenie, ale na pewno w jaki sposb ... pozytywne ? Ju i tak wtek "zgubienia wasnego wiata" mnie na tyle zdoowa, e jeszcze tego by mi brakowao.

Quarto - w wiecie, w ktrym demokracja ludowa upada ciut wczeniej, zdarzy si rwnie utopijny wypadek. Mao wiarygodnym by byo, aeby w 3 lata po wyjciu z Ukadu Warszawskiego (a generalizujc rwnie i z Bloku Wschodniego) Polska wesza do Unii Europejskiej. W "wiecie Zero" kady z nas chyba wie, ile trway negocjacje akcesyjne, a jeszcze doliczy wczeniejsze umizgi ...
    Ostatnio edytowane przez Jaskier ; 19-05-12 o 15:48

+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Informacje o wtku

Uytkownicy przegldajcy ten wtek

Aktualnie 1 uytkownik(w) przeglda ten wtek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 goci)

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
Odwied nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2019. Wszelkie prawa zastrzeone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plikw cookies. Jeli nie chcesz,
by pliki cookies byy zapisywane na Twoim dysku
zmie ustawienia swojej przegldarki.