<
+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 1 z 9 1 2 3 ... OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 10 z 86
  1. #1
    Zagorza³y Fan FNiN Awatar Patryx
    Do³±czy³
    Oct 2008
    P³eæ
    Wiek
    29
    Posty
    1,613

    Domy¶lnie [SPOILERY] Motyw ¶wiatów równoleg³ych

    Jest podobny temat, ale ten jest zrobiony z ukierunkowaniem na ksi±¿kê.

    W sumie ciekawie jest to ukazane i w ogóle (pomijaj±c surrealizm), ale jedna rzecz mnie zastanawia. Podczas ka¿dego przej¶cia przez pier¶cieñ FNiN wymieniali siê miejscami ze swoimi alterami ze ¶wiata do którego przybyli. Ale wtedy tamci musieli w tej samej chwili przej¶æ przez pier¶cieñ. A co, je¶li by siê nie znale¼li tacy, co by akurat wtedy przechodzili...

  2. #2
    Lunatyk Awatar Drago
    Do³±czy³
    Sep 2008
    P³eæ
    Wiek
    32
    Posty
    1,226

    Domy¶lnie Odp: [SPOILERY] Motyw ¶wiatów równoleg³ych

    Patryx, gdyby w tej samej chwili alterzy Felixa, Neta i Niki, nie przeszliby przez Skoczywrota, to FNiN ze ¦wiata Zero (czyli Ci ze znanego nam wymiaru) nie mogliby siê tam dostaæ. Inaczej powsta³by paradoks. A je¶li innych wymiarów jest nieskoñczenie wiele, to istnieje du¿e prawdopodobieñstwo, ¿e w chocia¿ jednym z tych ¶wiatów, alerzy FNiN zrobi± to w tym samym czasie. A gdyby tak siê nie sta³o, to FNiN nie mogliby przenie¶æ siê do innego wymiaru.

    Mnie ciekawi natomiast, w jaki sposób pierwsi alterzy FNiN ze ¶wiata (wspó³czynnika bieleckiego nie pamiêtam ) w którym nadal trwa³ PRL, dostali siê do skoczywrót, skoro drzwi by³y zablokowane, tak ¿e nie da³o sie dostaæ od zewn±trz do ko³owrotka owieraj±cego...
    Cytat Zamieszczone przez Rafa³ Kosik, Vertical
    A tak naprawdê, otrzymaæ po ¶mierci £askê Jasno¶ci mo¿e tylko cz³owiek doskonale niewierz±cy, bo tylko jego prawe uczynki p³yn± ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed str±ceniem w Wieczny Mrok.

  3. #3
    Królik Do¶wiadczalny Kama Awatar Snorri
    Do³±czy³
    Jan 2009
    P³eæ
    Wiek
    27
    Posty
    536

    Domy¶lnie Odp: [SPOILERY] Motyw ¶wiatów równoleg³ych

    Zreszt± Skoczywrota mog± zapewne przenosiæ równie¿ w czasie i rzuciæ ich dok³adnie w moment, w którym ich alterzy przeskakuj±.
    Je¶li nie chcesz mojej zguby,
    krrrokodyla daj mi luby.

  4. #4
    Zafascynowany FNiN Awatar Valixy
    Do³±czy³
    Apr 2011
    P³eæ
    Wiek
    28
    Posty
    360

    Domy¶lnie Odp: [SPOILERY] Motyw ¶wiatów równoleg³ych

    Cytat Zamieszczone przez snorri Zobacz posta
    Zreszt± Skoczywrota mog± zapewne przenosiæ równie¿ w czasie i rzuciæ ich dok³adnie w moment, w którym ich alterzy przeskakuj±.
    Z tym to siê nie zgodzê, one przenosz± miêdzy ¶wiatami, nie w czasie. Niemniej jednak mnie te¿ ciekawi³a ta kwestia i cieszê siê, ¿e zajrza³am
    "Carpe Diem"
    Moda na ³aciñskie sentencje nie wygas³a

  5. #5
    Zainspirowany FNiN Awatar RovQus
    Do³±czy³
    Sep 2008
    P³eæ
    Wiek
    29
    Posty
    84

    Domy¶lnie Odp: [SPOILERY] Motyw ¶wiatów równoleg³ych

    Dok³adnie, w czasie nie przenosz±, bo daty im siê zgadza³y. Ale, skoro Skoczywrota przenosz± miêdzy ¶wiatami, a Wunrung w czasie i przestrzeni, to dlaczego Wunrung z B40 nie przeniós³ ich w czasie, tylko miêdzy ¶wiatami? Czy ja co¶ ¼le zrozumia³em mo¿e?

  6. #6
    Fan FNiN Awatar Woju
    Do³±czy³
    Jun 2007
    P³eæ
    Wiek
    31
    Posty
    730

    Domy¶lnie Odp: [SPOILERY] Motyw ¶wiatów równoleg³ych

    To tak jak ze skokami w TMK - nigdy nic nie ustawiali - pier¶cienie by³y ustawione tak, jak by³o to konieczne, bo podró¿ ju¿ wykonali Poza tym nie wiemy czy wydostali siê z ostatniego "B"
    Wszystkie b³êdy w moich wypowiedziach s± celowe. Umiem pisaæ i czytaæ

  7. #7
    Zainspirowany FNiN Awatar RovQus
    Do³±czy³
    Sep 2008
    P³eæ
    Wiek
    29
    Posty
    84

    Domy¶lnie Odp: [SPOILERY] Motyw ¶wiatów równoleg³ych

    Ale chodzi Ci o ten ¶wiat w PRL, czy o nazistowsk± Warszawê? Bo je¶li o t± Warszawê, to na pewno siê nie wydostali, bo ksi±¿ka koñczy siê przecie¿ na spotkaniu z rodzicami Niki, a je¶li o PRL, to na pewno siê wydostali, bo w B70 (czy tam w B75, nie pamiêtam) by³a ta sama data. Czyli w tym wypadku wszystko wiadomo, tyle ¿e nadal nie wiem, czemu Wunrung zadzia³a³ tak jak Skoczywrota.
    Ostatnio edytowane przez RovQus ; 11-11-11 o 16:14

  8. #8
    Fan FNiN Awatar Woju
    Do³±czy³
    Jun 2007
    P³eæ
    Wiek
    31
    Posty
    730

    Domy¶lnie Odp: [SPOILERY] Motyw ¶wiatów równoleg³ych

    o Nazi-Warshau w tym tomie, ale chodzi mi ¿e mo¿liwe, ¿e nie wydostan± siê wcale. Taka teoria.
    Wszystkie b³êdy w moich wypowiedziach s± celowe. Umiem pisaæ i czytaæ

  9. #9
    Zainspirowany FNiN Awatar Pentinum
    Do³±czy³
    Aug 2010
    P³eæ
    Wiek
    26
    Posty
    179

    Domy¶lnie Odp: [SPOILERY] Motyw ¶wiatów równoleg³ych

    Jedno jest pewne: nie wróc± do ¦wiata Zero, nie ma takiej szansy, bo to niemozliwe. Zapewne ostatecznie zostan± w takim, jaki im odpowiada, czyli takim, gdzie rodzice Niki ¿yj±, i jest bratosiostra.
    Moje uczucia runê³y, moje nerwy runê³y, jestem przez ni± zniszczony, jestem psychicznie i nerwowo konaj±cy. Teraz, gdy na ciebie patrzê, to wiem, i¿ moja mi³o¶æ do ciebie by³a z gruntu nies³uszna.

  10. #10
    Zainspirowany FNiN Awatar RovQus
    Do³±czy³
    Sep 2008
    P³eæ
    Wiek
    29
    Posty
    84

    Domy¶lnie Odp: [SPOILERY] Motyw ¶wiatów równoleg³ych

    Ale przecie¿ w ¦wiecie Zero w roku 2060 jako dziadkowie bêd± na siebie czekaæ w tym miejscu, gdzie jest Wunrung. Czyli powinni jako¶ wróciæ.

+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 1 z 9 1 2 3 ... OstatniOstatni

Informacje o w±tku

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten w±tek

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten w±tek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
Odwied¼ nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrze¿one.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Je¶li nie chcesz,
by pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj± w³asn± Familiadê