<
+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 7 8 9
Poka¿ wyniki od 81 do 86 z 86
  1. #81
    Zainspirowany FNiN Awatar CezarIXen
    Do³±czy³
    Dec 2011
    P³eæ
    Wiek
    29
    Posty
    198

    Domy¶lnie Odp: [SPOILERY] Motyw ¶wiatów równoleg³ych

    Jeden ¶wiat ma jedn± przestrzeñ czasow±, w której siê poruszamy i w której wszystko co zrobili¶my b±d¼ zrobimy nie podlega zmianie. Krzy¿owanie siê czasów nie jest mo¿liwe, gdy ci±g przyczynowo-skutkowy zostanie w której¶ czê¶ci podmieniony, a to niszczy strukturê czasu.
    El Psy Congroo.

    Makise Kurisu: Na pierwszej randce najwa¿niejsz± spraw± jest wywarcie na partnerze pozytywnego wra¿enia. Je¶li chodzi o ubranie, to nie ma potrzeby zak³adaæ drogich, markowych strojów, wystarczy co¶ czystego...
    Okabe Rintarō: W tym elemencie wypadam ¶wietnie. Nie ma nic czystszego ni¿ kitel naukowca.
    ,,Steins;Gate"

  2. #82
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Do³±czy³
    Jan 2007
    P³eæ
    Posty
    3,648

    Domy¶lnie Odp: [SPOILERY] Motyw ¶wiatów równoleg³ych

    A dlaczego nie?
    Ciê¿ko jest mówiæ o tym, jak dzia³aj± ¶wiaty równoleg³e, mo¿emy jedynie mówiæ o ró¿nych teoriach. Jedn± z nich jest na przyk³ad taka - podczas podró¿owania w czasie, nie trafiamy do tego samego ¶wiata, a do innego, równoleg³ego, dopiero co powsta³ego, dziêki czemu unikamy kilku paradoksów, dziadka na przyk³ad.
    Co¶ nie tak w moim rozumowaniu?

  3. #83
    Zainspirowany FNiN Awatar CezarIXen
    Do³±czy³
    Dec 2011
    P³eæ
    Wiek
    29
    Posty
    198

    Domy¶lnie Odp: [SPOILERY] Motyw ¶wiatów równoleg³ych

    Cytat Zamieszczone przez CezarIXen Zobacz posta
    Jeden ¶wiat ma jedn± przestrzeñ czasow±, w której siê poruszamy i w której wszystko co zrobili¶my b±d¼ zrobimy nie podlega zmianie. Krzy¿owanie siê czasów nie jest mo¿liwe, gdy ci±g przyczynowo-skutkowy zostanie w której¶ czê¶ci podmieniony, a to niszczy strukturê czasu.
    A TMK, wyra¼nie wskazuje na sta³a strukturê czasow±, w której nie jest mo¿liwe przeniesienie do innego ¶wiata przy przenoszeniu siê w czasie, co udowadnia niezmienno¶æ spotkanych fnin rzeczy . Ich ubrania by³y takie same i straszyli siebie tak samo, jak wcze¶niej ich straszono.
    Ostatnio edytowane przez CezarIXen ; 03-10-12 o 15:31
    El Psy Congroo.

    Makise Kurisu: Na pierwszej randce najwa¿niejsz± spraw± jest wywarcie na partnerze pozytywnego wra¿enia. Je¶li chodzi o ubranie, to nie ma potrzeby zak³adaæ drogich, markowych strojów, wystarczy co¶ czystego...
    Okabe Rintarō: W tym elemencie wypadam ¶wietnie. Nie ma nic czystszego ni¿ kitel naukowca.
    ,,Steins;Gate"

  4. #84
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Do³±czy³
    Jan 2007
    P³eæ
    Posty
    3,648

    Domy¶lnie Odp: [SPOILERY] Motyw ¶wiatów równoleg³ych

    Oh, wait... Masz racjê .
    W ogóle nie my¶la³em o TMK. Skupi³em siê na ¦0 i sobie my¶la³em, "co by by³o, gdyby podró¿e w czasie by³ mo¿liwe i FNiN podró¿owali"... ' A przecie¿ tak by³o, g³upi ja.

  5. #85
    Zainspirowany FNiN Awatar Pentinum
    Do³±czy³
    Aug 2010
    P³eæ
    Wiek
    26
    Posty
    179

    Domy¶lnie Odp: [SPOILERY] Motyw ¶wiatów równoleg³ych

    A jak to jest z Anachronami? Id±c t± logik± ka¿dy zna inn± przysz³o¶æ, wiêc pod koniec (na pocz±tku) swojego ¿ycia mieliby wspomnienia z X ró¿nych ¶wiatów. To raczej nie wygl±da za dobrze
    Moje uczucia runê³y, moje nerwy runê³y, jestem przez ni± zniszczony, jestem psychicznie i nerwowo konaj±cy. Teraz, gdy na ciebie patrzê, to wiem, i¿ moja mi³o¶æ do ciebie by³a z gruntu nies³uszna.

  6. #86
    Zainspirowany FNiN Awatar CezarIXen
    Do³±czy³
    Dec 2011
    P³eæ
    Wiek
    29
    Posty
    198

    Domy¶lnie Odp: [SPOILERY] Motyw ¶wiatów równoleg³ych

    Wspomnienia anachronów nie mog± siê przenosiæ ze ¶wiata do ¶wiata. A, ¿e te uk³ady odniesienia s± wzglêdne, to nie ma ¿adnej ró¿nicy pomiêdzy spojrzeniem na ¶wiat anachronów i ludzi, choæ obaj patrz± na niego z odwrotnej perspektywy. Nie rozumiem wiêc, twoich w±tpliwo¶ci. Dodaæ warto, ¿e anachrony s± wyj±tkami, a nie typowymi mieszkañcami ziemi.
    El Psy Congroo.

    Makise Kurisu: Na pierwszej randce najwa¿niejsz± spraw± jest wywarcie na partnerze pozytywnego wra¿enia. Je¶li chodzi o ubranie, to nie ma potrzeby zak³adaæ drogich, markowych strojów, wystarczy co¶ czystego...
    Okabe Rintarō: W tym elemencie wypadam ¶wietnie. Nie ma nic czystszego ni¿ kitel naukowca.
    ,,Steins;Gate"

+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 7 8 9

Informacje o w±tku

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten w±tek

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten w±tek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
Odwied¼ nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrze¿one.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Je¶li nie chcesz,
by pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj± w³asn± Familiadê