<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50
  1. #41
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Nov 2013
    Płeć
    Posty
    5

    Domyślnie Odp: Śnili ci się kiedykolwiek Felix, Net i Nika?

    Tak...To było dziwne.Teleportery i takie podobne...Nic innego nie moge sobie przypomniec.

  2. #42
    Zainspirowany FNiN Awatar Nika_ Mickiewicz
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    74

    Domyślnie Odp: Śnili ci się kiedykolwiek Felix, Net i Nika?

    Net jadł kwiatki. Więcej nie pamiętam

  3. #43
    Zafascynowany FNiN Awatar Nubes
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Posty
    271

    Domyślnie Odp: Śnili ci się kiedykolwiek Felix, Net i Nika?

    Felix z fioletowym kapeluszem na głowie zawołał Nadchodzą!, a potem zmienił się w Nikę i tyle.
    Ja sobie poczytam, bo życie jest krótkie.

  4. #44
    Zaciekawiony FNiN Awatar Aniluap
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Posty
    7

    Domyślnie Odp: Śnili ci się kiedykolwiek Felix, Net i Nika?

    Pamiętam, że miałam chyba dwa sny. Pierwszy był po przeczytaniu pierwszej części Świata Zero. Byłam z FNiN i rodzicami Niki w jej mieszkaniu. Nagle do mieszkania zaczęli dobijać się jacyś żołnierze. Tata Niki kazał nam wejść do sąsiedniego pokoju. Okazało się, że pod dywanem znajduje się klapa do, której mieliśmy wejść. I w tedy się obudziłam.
    Drugi był taki, że stałam na drabinie i szukałam czegoś na półce. Nagle znalazłam trzy części FNiN, o których dawno zapomniałam (tak na prawdę te części nie istnieją ). Jedna z nich miała podobną okładkę do Surfujących Nazistów z Marsa. Już miałam je zebrać i przejrzeć gdy się obudziłam. Przez pewien moment po obudzeniu miałam wrażenie, że na prawdę mam te książki xD

  5. #45
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Jul 2014
    Płeć
    Posty
    12

    Domyślnie Odp: Śnili ci się kiedykolwiek Felix, Net i Nika?

    Śniło mi się raz, że jakimś cudem znalazłam Neta na basenie, a potem go wepchnęłam do wody. =)

    Nie wiesz jak się stawia znaki polskie??? Zapytaj Neta! =)

    //Nie pisz dwóch postów pod rząd. Używaj opcji edytuj post.//Drago
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 21-07-14 o 22:34 Powód: double-post

  6. #46
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    3

    Red face Sen o fninie

    Ostatni śniło mi się że jestem z Felixem, Netem i Niką w pewnym sklepie. Był tam dziwny ślimak z którym się zaprzyjaźniliśmy. W tym sklepie była pani, która sprzedawała książki i wgl wszystko ze sklepu. Wydała się nam bardzo dziwa. (Pamiętam że miała okulary).
    Potem zaczęła nas gonić. I uciekaliśmy przed_nią jakoś przy kościele obok starego młynu w którym mieszkała i przez rozwalający się mały mostek. Strasznie się jej baliśmy. Niestety złapała nas przy moście i okazało się, że dzwonił do nas tel i zaprosiła nas do siebie. Młyn okazał się, że jest obserwatorium. Nie pamiętam zbyt dobrze tego snu, więc możliwe, że nie wszystko było takie same, ale coś w tym stylu mi się śniło.
    Wam też kiedyś śnił się Fnin? Jak tak to napiszcie jak (Sorry za błędy)

    //1. Zły dział. 2. Te błędy chyba tylko z lenistwa wynikały. 3. Łącze z tematem o snach.//Drago

    //Przypominam jednak, że zgodnie z regulaminem tworzenie wątków na temat już istniejący jest dopuszczalne, nie ma potrzeby zgłaszania raportów w tej sprawie//Buczka
    Ostatnio edytowane przez Bookish'a ; 02-11-14 o 18:28

  7. #47
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Posty
    67

    Domyślnie Odp: Śnili ci się kiedykolwiek Felix, Net i Nika?

    Mi się śnili tylko raz, ale nie bardzo wiem o co chodziło w śnie pamiętam tylko, że oni byli i nic więcej

  8. #48
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Wiek
    21
    Posty
    75

    Domyślnie Odp: Śnili ci się kiedykolwiek Felix, Net i Nika?

    Tak, ale tylko Nika. Śniło mi się wtedy że jest nową uczennicą w mojej klasie.

  9. #49
    Zaciekawiony FNiN Awatar Lucy
    Dołączył
    Nov 2014
    Płeć
    Posty
    18

    Domyślnie Odp: Śnili ci się kiedykolwiek Felix, Net i Nika?

    O ile dobrze pamiętam, raz byłam czwartą postacią, a raz Niką.

  10. #50
    Zaciekawiony FNiN Awatar FeliksP
    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Posty
    35

    Domyślnie Odp: Śnili ci się kiedykolwiek Felix, Net i Nika?

    Raz mi się śniło że razem wchodzimy do jakiegoś bloku mieszkalnego na ul. Chmielnej w Warszawie (który w rzeczywistości nie istnieje). Potem pukamy do jednego z mieszkań. Otwiera nam jakiś chłopak z bananem w ręku. Pytam się go "Czy niczego nie potrzebujesz?" Ten chłopak zaprasza nas do domu, częstuje bananem, a potem pokazuje broń, którą trzymał... pod umywalką. Wtedy wpada Nika i zaczyna mówić do nas: "dopiero co zaczęliśmy". Wychodzimy szybko z mieszkania i sen się kończy.

    Drugi raz mi się śniło, że jestem Felixem. Siedziałem z Netem i Niką w jakiejś kawiarni. Na stole mieliśmy talerze z jakąś zupą. Popatrzyliśmy się na zupę obok, wyciągnąłem jakiś pojemnik, i wsypałem zawartość do czyjejś zupy. Potem ktoś przyszedł, podniósł talerz zupy takim ruchem że część się wylała i wrzucił to do zmywaka, którego chwilkę wcześniej nie było. Potem wstaliśmy od stołu i przeszliśmy do jakiegoś pomieszczenia. Nie widziałem żadnego żródła światła, choć pomieszczenie było oświetlone z góry. Obok drzwi była kanapa(?) a na niej siedział jakiś chłopak z latopem na kolanach. Podeszłem do niego i sen się skończył.

    Ostatnio mi się śniło że jedziemy czarnymi motocyklami autostradą. Kierowaliśmy się w kierunku Nowego Jorku. Dojechaliśmy i okazało się że budynki są z kamienia, a gdzieniegdzie wyrastają rośliny. Dalej coś jeszcze było ale już nie pamiętam.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę