<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 17 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 166
  1. #1
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Dziobal
    Dołączył
    Jun 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,341

    Domyślnie Spotkanie Forumowe.

    Konwenty są extra.
    Naprawdę - dają dużo różnych atrakcji, jak konwentową knajpę, autorów, prelekcje, sale wspólne, koncerty, pokazy filmów... Ale tak naprawdę nie jeździ się na nie dla którejś z tych rzeczy.
    Jeździ się w celach towarzyskich! Spotkać fantastycznych, pozytywnie zakręconych ludzi, do tego względnie przystojnych, inteligentnych i, nie oszukujmy się, zwyczajnie fajnych.
    Dlatego pytam i zachęcam.
    Spotkajmy się. Wiem, że odzew przyjdzie pewnie jedynie od ekipy tych forumowiczów, którzy już jakiś konwent odwiedzali, ale... to zawsze coś.
    Pytam zaś - gdzie i kiedy.
    Proponuję jeszcze w tym roku, któryś z weekendów powiedzmy, jak najbliżej mnie
    A tak serio - co Wy na to? Bo z doświadczenia wiem, że wszyscy są zawsze chętni, ale do konkretów i skutku rzadko która z podobnych inicjatyw dochodzi. Dlatego zepnijcie swoje zacne poślady i poświęćcie te dwie minuty na wpisanie jednego posta.
    A w nim - kiedy MO?ECIE się spotkać i jaka okolica Wam odpowiada. Ja np. nie pojawię się w żadnym Lublinie, do którego dojechać można jedynie z trzema przesiadkami, w tym jedną na psi zaprzęg...
    OK, po prostu się wypowiedzcie. Jak już będziemy wiedzieć, jakie terminy macie wolne, to wybierze się miasto będące najbliżej nas wszystkich.

  2. #2
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Spotkanie Forumowe.

    Rozmawialiśmy o tym na shoucie, świetna sprawa, ale... Jak miałyby wyglądać, Twoim zdaniem, kwestie techniczne? Jedziemy pół dnia do jakiegoś Poznania czy innej ?odzi, spotykamy się i już musimy wracać. Chodzi mi o nocleg, bo spotkanie z nim nabiera nowego sensu :]. Rozumiem przez to tylko to, że mi pasuje nawet i Poznań, jeśli ktoś powie "wbijajcie, mam przez trzy dni wolną chatę, zapraszam".

    I ja tak właśnie mówię, w maju, w okolicach matur, kiedy to licealiści mają dziesięć dni wolnego, inni długi weekend, kilku nieszczęśników najważniejszy egzamin w życiu, a ja swoje osiemnaste urodziny .

    A do Lublina możesz bez problemu dojechać jednym pociągiem TLK, bez żadnych przesiadek, jadąc zaledwie 6 godzin i 48 minut. Do Bielska musisz się przesiadać minimum raz i jedziesz dłużej, a na Grojkon się ponoć wybierasz. Kwestia Twojej dumy (?) i podejścia raczej niż rzeczywistego trudu.

  3. #3
    Królik Doświadczalny Kama Awatar Snorri
    Dołączył
    Jan 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    536

    Domyślnie Odp: Spotkanie Forumowe.

    Jak by miało być blisko dla wszystkich to okolice ?odzi czy czegoś w środku kraju. A jeśli chodzi o terminy to co prawda nie konwent, ale za niedługo w Katowicach odbędą się targi ksiązki (http://www.exposilesia.pl/targiksiazki/pl/ ) na które wybiera się Kosik i nawet bierze udział w dwóch prelekcjach (Czym literatura dla dzieci różni się od literatury dla dorosłych?
    - udział wezmą: Rafał Kosik, ?ukasz Orbitowski, Romuald Pawlak

    Fantasy kontra Science Fiction - dwie twarze baśni?
    - udział wezmą: Andrzej Ziemiański, Jakub ćwiek, Anna Kańtoch, Rafał Kosik)

    Także jak ktoś chętny w okolicy to mógłby przyjechać nawt na jeden dzień pogadać, pokupować czy posłuchać.
    Jeśli nie chcesz mojej zguby,
    krrrokodyla daj mi luby.

  4. #4
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Dziobal
    Dołączył
    Jun 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,341

    Domyślnie Odp: Spotkanie Forumowe.

    A do Lublina możesz bez problemu dojechać jednym pociągiem TLK, bez żadnych przesiadek, jadąc zaledwie 6 godzin i 48 minut.
    Hmm... jakiś link może?

  5. #5
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Spotkanie Forumowe.

    Linki na stronie rozklad-pkp.pl po jakimś czasie wygasa i jest indywidualny dla każdego wyszukania chyba, w każdym razie może nie działać, ale mówię o pociągu TLK82100.



    Wspomniany link: http://rozklad-pkp.pl/traininfo.php/...29.1317924704&

    Buka, tak samo jest z pociągiem z Wrocławia, tyle że te są dwa. Co więcej, jeszcze rok temu z Poznania też były dwa, ale cięcia w PKP ich nie oszczędziły, niestety tak, jak bezpośredniego do Bielska .
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	TLK.jpg
Wyświetleń:	123
Rozmiar:	9.3 KB
ID:	978  

  6. #6
    Zafascynowany FNiN Awatar Magix Slayer
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Posty
    498

    Domyślnie Odp: Spotkanie Forumowe.

    Ja jestem jak najbardziej za takim spotkaniem, mam nadzieję, że w końcu uda mi się przekonać matulę o mojej samo(nie)zaradności. Ale na pewno dam z siebie wszystko!
    Osobiście proponowałbym nie spotykanie się w większym mieście, ale wyjazd do jakiejś mniejszej miejscowości i spanie na dziko pod namiotami na +- 3 dni, najlepiej blisko jeziora. Oczywiście opcja odpada w sezon zimowy - wtedy zostaje kogoś mieszkanie.
    Jest jeszcze opcja druga - jedziemy wszyscy w Bieszczady np. Ustrzyki Dolne

  7. #7
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Spotkanie Forumowe.

    Lublin kwalifikuje się, przynajmniej w świadomości większości, jako mniejsze miasto. Miejsce, o którym mówię ma sporo miejsca na namioty, jest trawka dookoła, łąki, lasy, pola (w końcu to Lublin ), ale jest też gdzie sobie zrobić jeść czy załatwić najbardziej podstawowe potrzeby. Jeziora co prawda nie mamy, ale w pewnych momentach pobliska mikrorzeczka, które to bardziej jest rowem, w zupełności wystarczy :].

    A poza tym, zauważyłem, że parę osób z Poznania jest, znajdziecie jeszcze ze dwóch, to może nawet Trombomobilem będzie się opłacało zabrać. Sam Ariku, sądzę, nie będzie miał nic przeciwko, jeśli sam zamierza, a mam nadzieję, że zamierza, wpaść .

  8. #8
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: Spotkanie Forumowe.

    no nareszcie ktoś się za to wziął.
    już dawno mówiłam, ze możemy zrobić spotkanie bezkonwentowe
    jeśli targi w Katowicach- ja odpadam w tym terminie
    ja myślę wogóle, że okolice łodzi chyba byłyby najlepsze, centrum polski. na prawde to jest dobry pomysł, spotkanie powiedzmy dwudniowe, jeden nocleg w jakimś tanim hotelu , czy cos w tym stylu...

    Magix, wiesz, ja bym chciała żeby to tak pięknie wyglądało i na prawde chciałabym z wami pojechać np gdzies na wakacje, jakis tydzień nad jakies jeziorko czy cos a tym stylu tylko...ilu rodziców sie na to zgodzi? na tłumy bym nie liczyła.

    i tak na serio zapraszam do siebie na wakacje, na wakacje z powodu iż cięzko by było pomieścić was wszystkich w domu, więc spanie w namiotach na ogrodzie, co wy nan to?

    więc jak juz mówiłam, imo gdzies w centrum polski, mi pasuje najlepiej listopad
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  9. #9
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Dziobal
    Dołączył
    Jun 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,341

    Domyślnie Odp: Spotkanie Forumowe.

    Zeg, cena to: 93,00 zł. To sporo, natomiast do Bielska mogę pojechać za złotych dwadzieścia kilka. I to mój portfel, a nie duma zyska na tym najbardziej.

    Edit: OK, to więcej szczegółów:

    organizacyjnie - jestem za spotkaniem w centrum Polski, coby każdy miał mniej-więcej tak samo blisko. Albo daleko.
    ?ódź mi odpowiada.
    Osobiście myślałem o rozpoczęciu w piątek wieczór (piątek/sobota noc lub sobota ranek) i zbieranie się do domu w niedzielę wieczorem. Dwa, trzy dni.
    Nocleg najlepiej w jakimś tanim hostelu, ew. bazie noclegowej jakichś harcerzy czy coś. Najlepiej by było, gdybyśmy mogli płacić za pokój, a nie łóżka
    No i termin - maj jest daleko, maj jest po fal-pyr i grojkonie. Wcześniej jakoś ?
    Ostatnio edytowane przez Dziobal ; 06-10-11 o 20:03

  10. #10
    Zafascynowany FNiN Awatar Magix Slayer
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Posty
    498

    Domyślnie Odp: Spotkanie Forumowe.

    Propozycja:
    Piotrków Trybunalski
    , fajne, "małe" miasto mniej więcej w środku polski
    http://www.noclegownia.pl/noclegi/mi...ko-mlodziezowe
    Cennik:
    CENNIK USŁUG NOCLEGOWYCH (Międzynarodowe Schronisko Młodzieżowe PTSM):
    Zniżka 20% dla członków PTSM , studentów wyższych uczelni do lat 26, młodzieży szkolnej, nauczycieli, opiekunów zorganizowanych grup młodzieżowych
    - Pokój 2-osobowy 45,00 zł/osobodoba
    - Pokój 3-osobowy 40,00 zł/osobodoba

    Ferie zimowe mamy w innym terminie niestety, ale:
    Przerwa wiosenna = 5-10 kwietnia
    Wyjazd 3 dni pt-nd = 6-7-8 kwietnia = 2 osobodoby = 64 zł za nocleg od osoby (cena z wliczoną zniżką)
    Dodatkowo, 3km od schroniska znajduje się jezioro Bugaj!

    Co Wy na to?
    Ostatnio edytowane przez Magix Slayer ; 02-12-11 o 18:55

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 17 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę