<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 166
  1. #11
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Dziobal
    Dołączył
    Jun 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,341

    Domyślnie Odp: Spotkanie Forumowe.

    W kwietniu jest Grojkon.

  2. #12
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Patryx
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    1,613

    Domyślnie Odp: Spotkanie Forumowe.

    Pomysł całkiem fajny. Zasadniczo mamy dwie opcję (nawet 3 biorąc pod uwage że nie zrobimy nic):

    -zrobić, albo przynajmniej starać się zrobić spotkanie w tym sezonie (przed zimą w sensie bo w zimie nie ma sensu)

    -zorganizować wszystko lepiej ale na później, koło kwietnia na przykład, chwilę po pyrkonie

    Myślę, że w tym roku nie uda nam się niczego zorganizować, ewentualnie przyjadą dwie-trzy osoby, które będą mieszkać najbliżej. Ale jeśli chcemy brać sprawę na poważnie to wymyslmy coś na wiosnę.

    Lublin? Jak dla mnie spoko.

  3. #13
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Spotkanie Forumowe.

    Cytat Zamieszczone przez Dziobal Zobacz posta
    Zeg, cena to: 93,00 zł. To sporo, natomiast do Bielska mogę pojechać za złotych dwadzieścia kilka. I to mój portfel, a nie duma zyska na tym najbardziej.
    Jak Ty to liczysz?! Cena najtańszego połączenia Poznań -> Bielsko, w najsłabszej opcji, z przesiadką, w drugiej klasie i pociągami InterRegio (międzymiastowe są okej, lokalne potwornie niewygodne) wynosi, po zniżce uczniowskiej 29,30 zł, a najdroższego połączenia Poznań -> Lublin, pociągiem TLK, o wiele wygodniejszym od tych regionalnych z plastikowymi krzesełkami, nawet w pierwszej klasie (!) i bez jakiejkolwiek zniżki (!!!) to 89,90 zł. Więc przesadziłeś, w obie strony.
    Gdyby rozpatrzeć rozsądną opcję (TLK, klasa 2, zniżka) to koszt wyniósłby Cię 36,92 zł. Różnica siedmiu złotych, zrzucimy się forumowo, żeby Ci to dopłacić, jak będzie trzeba .

    Bulić za nocleg to jest opcja pro. Owszem, fajnie by było, ale... Jak się zorganizujemy, to chętnie pojadę, ale wszyscy tak narzekają na koszty i nawet do byle Lublina pojechać im szkoda, to wątpię, żeby z tego cokolwiek wypaliło.
    Znacznie ciekawsze byłoby pojechać do kogoś na działkę, gdzie będzie domek, miejsce na namioty, lodówka i brak kogokolwiek innego .

  4. #14
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Asru
    Dołączył
    Nov 2008
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,164

    Domyślnie Odp: Spotkanie Forumowe.

    Moja propozycja to bardziej wiosna/lato, domek (albo pare) gdzieś w środku polski (jakieś 30zł za nocleg per głowa + wódka/żarcie)

    np.
    http://www.zaniemysl.pl/asp/niezamysl.asp
    Tylko tu dosyć drogo za domek, jak tam byłem było w granicach 120 + zniżka za ponad tydzien i placilem z 110 za dobe w 4os.

    Zalew gołuchowski :
    http://www.eholiday.pl/noclegi-vt8701.html
    cena (na 2 lata temu) jakieś 110? za 5 osb domek, ładny, z prysznicem etc.
    Opcja inna - 3 i 4 osobowe, imo lepiej by wyszlo oddzielne pokoje etc, 3os to byla kwestia 70 ziko, 4 - 90 bodajze.


    i inne zresztą, te o ile pamietam sa dosyc blisko centrum polski, zaniemysl to 30km od poznania, gołuchow jakos z 70?


    Ale to już opcja full pro, i parę stówek trzeba liczyć niestety, a że niektórzy na bilet nie mają to słabo to widzę.
    Ostatnio edytowane przez Asru ; 06-10-11 o 23:15
    Olejmy wszystko, liczy się tylko to co teraz
    Ty jesteś blisko, więc mogę nawet dziś umierać
    I tak przeżyłem więcej niż przeciętniacy
    Bo nie bałem się wziąć swojego życia w swoje łapy

  5. #15
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Spotkanie Forumowe.

    No bez jaj z tymi Katowicami, od 18 d0 23 (czy 24?) mnie nie ma, jestem w Paryżu... -.-

    Znacznie ciekawsze byłoby pojechać do kogoś na działkę, gdzie będzie domek, miejsce na namioty, lodówka i brak kogokolwiek innego .
    Jak będę miała wolne i hajs to ja jestem za
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  6. #16
    Zainspirowany FNiN Awatar Koalax3
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    122

    Domyślnie Odp: Spotkanie Forumowe.

    Znacznie ciekawsze byłoby pojechać do kogoś na działkę, gdzie będzie domek, miejsce na namioty, lodówka i brak kogokolwiek innego .
    U mnie blisko domu jest miejsce na namioty, zalety mieszkania na wsi
    Jakie jest przesłanie Metalliki? Nie ma przesłania, ale gdyby było, to brzmiałoby tak: zajrzyj wgłąb siebie, nie słuchaj mnie, nie słuchaj Jamesa, nikogo nie słuchaj – szukaj odpowiedzi w sobie samym. — Lars Ulrich

  7. #17
    Fan FNiN Awatar roux_fox
    Dołączył
    Feb 2010
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    545

    Domyślnie Odp: Spotkanie Forumowe.

    Tak to czytam, brzmi b. fajnie, tylko ze na nocleg typu namiot to mnie nikt samej nie puści ;<<<
    @Dawid, w Ustrzyki to ja moge jechać, polityke miec wyj**ane na wszystko obrać i sobie odpocząć, aż sie rozmarzylam ; )))
    Ostatnio edytowane przez Jasti ; 08-10-11 o 11:41
    Wanting to be someone else is a waste of the person you are.

  8. #18
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: Spotkanie Forumowe.

    Ja jestem za spotkaniem. Tylko kiedy w końcu? Nie wiem czy będę na pewno mógł, zależy od terminu.
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Kosik, Vertical
    A tak naprawdę, otrzymać po śmierci Łaskę Jasności może tylko człowiek doskonale niewierzący, bo tylko jego prawe uczynki płyną ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strąceniem w Wieczny Mrok.

  9. #19
    Zainspirowany FNiN Awatar meg
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Posty
    80

    Domyślnie Odp: Spotkanie Forumowe.

    Mi się bardziej podoba nocleg w namiotach niż gdziekolwiek indziej, niekoniecznie nad jeziorem, chociaż niedaleko mnie jest fajny zalew i miejsce na namioty, ale niektórzy musieliby jechać przez pół Polski, więc odpada.
    Termin też się liczy. Trzeba by go było dopasować tak, żeby pasowało większości.
    Kimże bym była nie będąc sobą?

  10. #20
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Dziobal
    Dołączył
    Jun 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,341

    Domyślnie Odp: Spotkanie Forumowe.

    Pytanie brzmi - przed zimą, czy po zimie? Głosujmy.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę