<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 43

Wątek: Jest okładka!

  1. #21
    Moderator FNiN Awatar Mortenka
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Posty
    439

    Domyślnie Odp: Jest okładka!

    Cytat Zamieszczone przez kam193 Zobacz posta
    Gdzie, w sensie w jakim sklepie najpierw?
    O to mi chodziło.

    Ja liczę na Inmedio, jak przy BM, te sklepy są właściwie wszędzie. Okładka, jak już mówiłam, bardzo mi się podoba.

  2. #22
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Jest okładka!

    Cytat Zamieszczone przez FNiN_addict Zobacz posta
    Nie rozumiem tylko, czemu pan Rafał walnął wczoraj focha za odrobinę krytyki. Taka jest prawda, że zrobił podstawowe błędy, powinien się spytać kogoś o opinię, a nie od razu, jak dziecko, wkurzać się na fanów.
    O czym mówisz? Jedyną reakcją na krytykę okładki, jaką udało mi się znaleźć, jest to:
    Podsumowując: jest dobrze, że są dwa tomy, ale szkoda że nie jeden; postacie są zbyt realistyczne, ale za mało realistyczne; bohaterowie powinni szybciej dorastać, ale wolniej dorastać; dobrze że okładka jest prosta, ale dobrze jakby nie była prosta. I wszystko jasne
    Ale czy można to nazwać fochem? Dla mnie, to po prostu powiedział, że jednym się podoba, drugim nie, zawsze tak było i zawsze tak będzie... A że krytykowanie nie jest przyjemne, to chyba normalne.



    PS
    Według okładka najgorsza ze wszystkich. Minęło kilka minut, zanim się zorientowałem, gdzie Nika ma przód .

  3. #23
    Zafascynowany FNiN Awatar KetevaN
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    283

    Domyślnie Odp: Jest okładka!

    Okładka podoba się osóbkom w wieku 10-14lat, bo same nie mają pojęcia jako takiego stylu.

  4. #24
    Zafascynowany FNiN Awatar Valixy
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    360

    Domyślnie Odp: Jest okładka!

    Rany, nie mogę się doczekać! Dobrze, że w końcu odwiedziłam Forum, bo trwałabym w niebłogiej nieświadomości...

    Ja też nie mam nic do pasków, przeważnie miały kolor przeciwny do tła. Pierścień jest po prostu zarąbisty. Z postaciami... ekhem, gorzej. Czy tylko mnie nie podoba się poza Felixa? Jest odgięty do tyłu i ma ręce skrzyżowane tak wysoko, że nasuwa mi się słowo "lans". Co tam jeszcze? A, noga Neta, jego szerokość, no i mam jeszcze jedną uwagę co do Niki: jak dla mnie to powinno się jej "zaokrąglić" włosy, bo na szczycie głowy tworzą taką górkę, która jakoś dziwnie rzuca mi się w oczy.

    Ogółem nie jest źle, ale to już nie to samo, co OS1. Nie przeszkadza mi jakoś specjalnie to, że jest podzielona na 2 części. Jestem dobrej myśli.
    "Carpe Diem"
    Moda na łacińskie sentencje nie wygasła

  5. #25
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Jest okładka!

    Ket, ale przecież dzieci w wieku 10-14 lat czytających FNiN jest sporo, więc okładka skierowana jest właśnie do tej grupy może?

  6. #26
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Jest okładka!

    Ok, ale to nie oznacza, że można tułów Neta postawić na walącym się słupie...
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  7. #27
    Zafascynowany FNiN Awatar KetevaN
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    283

    Domyślnie Odp: Jest okładka!

    Zeg, zapewne tak, ale to chyba nie przeszkadza w jej dopracowaniu i przyjęciu uwag od osób które mają na to trochę mniej "uwielbieńczy" pogląd od tych nastolatków, które nieważne co Kosik zrobi to będzie super itp...

    Btw trochę szkoda ze książka głównie docelowo skierowana do takiej grupy cały czas od początku do teraz, ci którzy zaczęli czytać z premierą pierwszej części teraz już trochę nie na czasie...

  8. #28
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Jest okładka!

    Ket, ale przecież dzieci w wieku 10-14 lat czytających FNiN jest sporo, więc okładka skierowana jest właśnie do tej grupy może?
    Zdecydowanie brakuje tam żołnierza Wehrmachtu!
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  9. #29
    Zaciekawiony FNiN Awatar dominik7600
    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    22

    Domyślnie Odp: Jest okładka!

    Nie podobają mi się tylko te pasy.Powinny być ciemniejsze, najlepiej ciemno zielone. Poprzenia część zresztą była brązowo-pomarańczowa. Oto mój przykład jak mogłaby mniej więcej wyglądać okładka.


    Tylko postacie i napis "Felix, Net i Nika oraz Świat Zero" powinny być bardziej rozjaśnione i okładka byłaby super
    Co o tym sądzicie?
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	felix_SZ.jpg
Wyświetleń:	64
Rozmiar:	92.4 KB
ID:	977  

  10. #30
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: Jest okładka!

    Cytat Zamieszczone przez dominik7600 Zobacz posta
    Co o tym sądzicie?
    PS i 3K mają zielone paski. W mojej opinii lepszy jest ten pomarańczowy niż kolor który już był.
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Kosik, Vertical
    A tak naprawdę, otrzymać po śmierci Łaskę Jasności może tylko człowiek doskonale niewierzący, bo tylko jego prawe uczynki płyną ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strąceniem w Wieczny Mrok.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę