<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Magazyn dla Fanów FNiN #2

    Po miesiącach oczekiwania... jest! Na osłodę pierwszego miesiąca roku szkolnego i dla ożywienia ostatnio zaspanego forum, Redakcja prezentuje drugi numer Magazynu dla Fanów FNiN.

    Dla każdego Fana lektura obowiązkowa, bowiem publikujemy wyczekiwany od wielu miesięcy wywiad z Rafałem Kosikiem z Warszawskich Targów Książki. Jednak tematem numeru są dzieje naszego sławnego FanClubu, z okazji mijającej w tym roku piątej rocznicy jego założenia.

    Oczywiście znajdziecie też recenzje książek nie związanych z FNiN oraz sporą dawkę felietonów. Zaś by przed zbliżającą się wielkimi krokami premierą Świata Zero przypomnieć sobie pozostałe części serii, przygotowaliśmy krzyżówki.

    To wszystko i jeszcze więcej znajdziecie w drugim numerze Magazynu dla Fanów FNiN.

    Zapraszamy do czytania! Nie bądźcie obojętni na los niewinnych futrzaków!


    Zachęcamy do podzielenia się z nami opiniami, pomysłami i konstruktywną krytyką - to również od Was zależy, o czym i jaki będzie następny numer.

    Numer przygotowała Redakcja w składzie: kam193, Dziobal, drzewo148, TheDopelin, Emka9109, mikolas109. Jeśli chciałbyś/chciałabyś dołączyć do nas, przyślij testowy artykuł na dowolny temat do kam193.

    Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś/aś, koniecznie przeczytaj pierwszy numer Magazynu dla Fanów FNiN.
    Ostatnio edytowane przez kam193 ; 21-10-11 o 20:58
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  2. #2
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: Magazyn dla Fanów FNiN #2

    po pierwsze, czytam "wstep".
    pierwsze zdanie.
    pierwsza myśl: Dziobal(?)
    patrze dalej: no Dziobal!

    (btw, szpaner, w Chorwacji byl...)

    Historia: w sumie czytałam ją już daaawno i w pewnym sensie "jest tam troche mnie" to ogólnie pomysł i artykuł od razu mi się podobał

    wywiad z Targów, ojej, jesteśmy wzruszeni iż wreszcie łaskawie ujrzał światło dzienne :*
    i w zasadzie nie wiem po co była ta cała "tajemnica" i, że wstawicie dopiero w gazetce skoro i tak sami napisaliście, że niektóre informacje już się zdezaktualizowały, więc nie widzę sensu ukrywania wywiadów przez kilka miesięcy, tym bardziej, że w porównaniu do tego co my wiemy (polconowicze) i co dzięki nam się stanie, ten wywiad imo jest słaby. a nawet bardzo.
    ale cóż...
    odemnie duży minus za opóźnienie


    reszta sie kupy trzyma i jest ok
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  3. #3
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Magazyn dla Fanów FNiN #2

    Cytat Zamieszczone przez Bookish'a Zobacz posta
    wywiad z Targów, ojej, jesteśmy wzruszeni iż wreszcie łaskawie ujrzał światło dzienne :*
    i w zasadzie nie wiem po co była ta cała "tajemnica" i, że wstawicie dopiero w gazetce skoro i tak sami napisaliście, że niektóre informacje już się zdezaktualizowały, więc nie widzę sensu ukrywania wywiadów przez kilka miesięcy
    No właśnie, to nie było tak, że go chowaliśmy na Kajmanach przez kilka miesięcy. Właściwie to sami zobaczyliśmy go niedawno. Lepiej późno, niż wcale.

    Mam jednak nadzieję, że w przyszłości generalnie uda nam się wydawać numery jakoś częściej i jeszcze kiedyś trafi się jakiś wywiad
    Ostatnio edytowane przez kam193 ; 27-09-11 o 16:44
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  4. #4
    Królik Doświadczalny Kama Awatar Snorri
    Dołączył
    Jan 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    536

    Domyślnie Odp: Magazyn dla Fanów FNiN #2

    Tym razem numer bez mojego udziału, ale Kam wytrwale czekał na moje recenzje, które nie dotarły.
    Jeśli chodzi o wywiad do go strasznie późno dostaliśmy i już wtedy był zdezaktualizowany.
    Zaś opóżnienia nie było. Magazyn nie ma być regularny bo cięzko by nam było poisać tle artykułów i było to ustalone zaraz po publikacji numeru #1
    Jeśli nie chcesz mojej zguby,
    krrrokodyla daj mi luby.

  5. #5
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: Magazyn dla Fanów FNiN #2

    Cytat Zamieszczone przez snorri Zobacz posta
    Zaś opóżnienia nie było. Magazyn nie ma być regularny bo cięzko by nam było poisać tle artykułów i było to ustalone zaraz po publikacji numeru #1
    chodziło mi o opóźnienie wywiadu, nie gazety
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  6. #6
    Królik Doświadczalny Kama Awatar Snorri
    Dołączył
    Jan 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    536

    Domyślnie Odp: Magazyn dla Fanów FNiN #2

    Aaaa... To sorry. Zwracam honor.
    Jeśli nie chcesz mojej zguby,
    krrrokodyla daj mi luby.

  7. #7
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    29

    Domyślnie Odp: Magazyn dla Fanów FNiN #2

    Jestem w połowie i muszę powiedzieć, że bardzo mi się podoba. Taki luźny styl, fajnie się czyta
    Długo czekałam na ten numer i w końcu się doczekałam.

  8. #8
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Posty
    13

    Domyślnie Odp: Magazyn dla Fanów FNiN #2

    Jeszcze nie przeczytałam całej gazetki, ale jak na razie bardzo mi się podoba. Szczególnie artykuły nt spędzania wakacji, z którymi całkowicie się zgadzam. Ja osobiście co roku jeżdżę w nasze, polskie góry i jestem z tego zadowolona. Owszem, egipskie piramidy są fajne, ale jakoś mniej mnie tam ciągnie.

  9. #9
    Zainspirowany FNiN Awatar mikolas109
    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    93

    Domyślnie Odp: Magazyn dla Fanów FNiN #2

    no sorry za ten wywiad. Dałem troche ciała z nim wiem, ale następnym razem będzie jak trzeba

  10. #10
    Zainspirowany FNiN Awatar Koalax3
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    122

    Domyślnie Odp: Magazyn dla Fanów FNiN #2

    Co do tego Wojciech Cejrowski nie znałam kolesia dopóki nie pojawił się jego film w telewizji, a mieszkał jakieś 20 km ode mnie
    Ostatnio edytowane przez kam193 ; 05-10-11 o 15:39
    Jakie jest przesłanie Metalliki? Nie ma przesłania, ale gdyby było, to brzmiałoby tak: zajrzyj wgłąb siebie, nie słuchaj mnie, nie słuchaj Jamesa, nikogo nie słuchaj – szukaj odpowiedzi w sobie samym. — Lars Ulrich

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę