<
+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Fantastyczna promocja w Empiku!



    Jeszcze przez trzy dni można skorzystać z niezwykłej promocji Empiku! Wielu z naszych użytkowników uwielbia fantastykę, a dzięki znanej sieci sklepów możemy kupić trzy książki z działu Fantastyka płacą jedynie za dwie! Niestety "Felixy..." znajdują się w dziale dla młodzieży, ale te każdy szanujący się fan powinien już mieć na swojej półce. Po szczegóły odsyłam na stronę www.empik.com. Pokażmy, że takie promocję nam się podobają i każda księgarnia wiele zyska na fantastach (jeśli tylko obniży ceny ).

    PS A u mnie na półce już stoją trzy książki Przybyłka, których mi brakowało.
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	fanta3za2_supertina.jpg
Wyświetleń:	75
Rozmiar:	63.6 KB
ID:	974  

  2. #2
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domyślnie Odp: Fantastyczna promocja w Empiku!

    Skorzystałabym, jeśli tylko miałabym czym zapłacić za te 2 książki... Nawet na jedną nie mam.
    [dziś 14:57]Zegarmistrz: ja mam teorię odnośnie tego - po prostu papier, okładka, zapach, to wszystko nam się kojarzy z czytaniem, czyli czymś fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochę jak psy Pawłowa, widząc nową książkę czy czując zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemność, bo te nam się kojarzą z istotą książki - czytaniem
    [dziś 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok książki?


    [dziś 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kształty

+ Odpowiedz w tym wątku

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę