<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 10 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 93
  1. #1
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Dziobal
    Dołączył
    Jun 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,341

    Domyślnie Kopanie rowów, szydełkowanie, studia itepe.

    Otworzę temat filmikiem:
    http://www.youtube.com/watch?v=WLWeKYJM1Eo

    A traktować on będzie o Waszych planach na przyszłość - wolicie technikum czy LO? A może gastronoma? Własny biznes, czy studia? Jakie studia? Etc.

  2. #2
    Dawniej MC_LEE Awatar Lee
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    738

    Domyślnie Odp: Kopanie rowów, szydełkowanie, studia itepe.

    No to okej, zaczynamy.

    Od początku wolałem LO, bo to bardziej odpowiadało kierunkowi mojej przyszłości - medycynie. Tak więc, skończyłem profil biologiczno-chemiczny w liceum, po czym zrąbałem maturę i musiałem kombinować co dalej. Koniec końców dostałem się na ratownictwo medyczne na tej samej uczelni na której mam zamiar w przyszłości studiować na kierunku lekarskim i farmacji, jak się uda to jednocześnie.

    Soldiers of hate, nazi leaders and civilians
    I will take them to where they belong
    For I've seen many wars,
    Heard a hundred calls to arms
    Salvation is my name

  3. #3
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Asru
    Dołączył
    Nov 2008
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,164

    Domyślnie Odp: Kopanie rowów, szydełkowanie, studia itepe.

    Technikum Informatyczne. Zawód się przyda...może.
    Jak większość wie, byłem rok w elektronicznym, nie przypadło do gustu.

    Plany....studia odpadają, mam parę planów które powoli rozkręcam, o efektach opowiem za...rok czy dwa, atm nie wchodząc w szczególy (:
    Olejmy wszystko, liczy się tylko to co teraz
    Ty jesteś blisko, więc mogę nawet dziś umierać
    I tak przeżyłem więcej niż przeciętniacy
    Bo nie bałem się wziąć swojego życia w swoje łapy

  4. #4
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Kopanie rowów, szydełkowanie, studia itepe.

    tej samej uczelni na której mam zamiar w przyszłości studiować na kierunku lekarskim i farmacji, jak się uda to jednocześnie.
    Za dużo czasu?
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  5. #5
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Dziobal
    Dołączył
    Jun 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,341

    Domyślnie Odp: Kopanie rowów, szydełkowanie, studia itepe.

    Medycyna i farmacja jednocześnie? No chance.

  6. #6
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: Kopanie rowów, szydełkowanie, studia itepe.

    Było Liceum ogólnokształcące, profil mat-fiz-inf (inf tylko z nazwy).
    Zaraz zaczną się studia na Uniwerku ?ódzkim, kierunek matematyka, specjalność: analiza finansowa. Jest to kierunek zamawiany, czyli znaczy że jest zapotrzebowanie na specjalistów z danej dziedziny.
    Zawsze myślałem o studiach, bo nie wiem co innego mógłbym robić. Nie posiadam, jakichś specjalnych uzdolnień żebym mógł już teraz podjąć jakąś pracę. Na pracownika fizycznego się nie nadaję- zresztą, nie chce całe życie harować i martwić się czy starczy mi kasy do końca miesiąca.
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Kosik, Vertical
    A tak naprawdę, otrzymać po śmierci Łaskę Jasności może tylko człowiek doskonale niewierzący, bo tylko jego prawe uczynki płyną ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strąceniem w Wieczny Mrok.

  7. #7
    Dawniej MC_LEE Awatar Lee
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    738

    Domyślnie Odp: Kopanie rowów, szydełkowanie, studia itepe.

    A ja jestem ambitny, a co Dam radę, za jakieś dwa lata wam napiszę jak świetnie mi idzie

    Soldiers of hate, nazi leaders and civilians
    I will take them to where they belong
    For I've seen many wars,
    Heard a hundred calls to arms
    Salvation is my name

  8. #8
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: Kopanie rowów, szydełkowanie, studia itepe.

    Liceum? Technikum?
    Nigdy nie chciałam iść do liceum. Próbowałam się dostać owszem do Liceum Plastycznego, ale po skończeniu jego miałabym zawód, niestety nie chcieli mnie, zawaliłam trochę malarstwo, lista rezerwowych, nieważne. Teraz technikum informatyczne, historia tego jak się tam znalazłam jest długa, więc odpuśćmy sobie. Generalnie nie wyobrażam sobie siebie w innej szkole. Technik Informatyk, specjalizacja: aplikacje internetowe. Grafika, tworzenie grafiki pod strony, tworzenie stron, programowanie. W kwietniu(dobrze, że nie w marcu, bo Pyrkon ) będę miała miesięczne praktyki, jeszcze na razie nie wiem gdzie. (edit: jednak praktyki w maju )A potem...matura, egzamin zawodowy i studia. Politechnika Wrocławska, grafika lub programowanie zapewne.
    Wychowawczyni żartuje ze mnie i mówi, że jak skończę studia to przyjmą mnie do google i będę im rysować okolicznościowe loga tylko najpierw muszą jego zwolnić (http://www.wykop.pl/link/45882/zobac...go-google-vid/)
    tak, także wypatrujcie mojego logo

    aktualnie "dorabiam" rysowaniem portretów, ludzie sugerują mi też żebym spróbowała ogarnąć też sprawę malowania na ścianach, więc...kto wie
    Ostatnio edytowane przez Bookish'a ; 05-09-11 o 10:22
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  9. #9
    Zafascynowany FNiN Awatar matek-1000
    Dołączył
    Jul 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    437

    Domyślnie Odp: Kopanie rowów, szydełkowanie, studia itepe.

    Teraz ostatnia klasa gimnazjum. Później Liceum ogólnokształcące, profil Mat+Fiz+Inf (Na szczęście wygrałem taki konkurs który daje mi przepustkę do dowolnego liceum w woj. pomorskim). Później 5 lat ETI (Elektronika, telekomunikacja i informatyka) na Politechnice Gdańskiej na programowaniu. A później pewnie do Londynu do roboty... A później trzeba zakładać firmę, gdyż firmy nie chcą zatrudniać starych programistów.

    Aż przeraża mnie ile osób idzie na informatykę... Chociaż niektórzy na szczęście wybierają grafikę/tworzenie stron zamiast programowania więc mnie gdzieś przyjmą
    Ostatnio edytowane przez matek-1000 ; 05-09-11 o 14:35
    Zobacz koniecznie!
    askme.semantiq.eu
    - This is a really simple tool, which can help you learn vocabulary via old school flash cards technique.
    Bonded Balls[/b] - Moja gra logiczna na androida. Proste zasady, lecz trudne poziomy

  10. #10
    Zafascynowany FNiN Awatar KetevaN
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    283

    Domyślnie Odp: Kopanie rowów, szydełkowanie, studia itepe.

    Złożyło się na to ze byłem w liceum ogólnokształcącym na profilu ogólnym, tak wiec nie specjalnie to czego potrzebowałem, ale cóż. Aspirowałem na architekturę jako mój kierunek studiów, ale wyszło jak wyszło i egzamin mi nie poszedł więc wybrałem drugą opcję. Obecnie drugi rok studiów na Politechnice Wrocławskiej na kierunku Teleinformatyka, prawdopodobnie wybiorę potem jako specjalność utrzymanie sieci teleinformatycznych (czy jakoś tak) głównie ze względu na to ze jest to prostsze, ale będzie też wymagało lepszych wyników żeby sie dostać. Pracę po tym znajdę spokojnie.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 10 1 2 3 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę