<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31
  1. #11
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Film TMK jednak bez Warszawy z przyszłości!

    Rosiczki jeszcze w ruchu nie wiedzieliśmy, ale chociażby ze względu na nią, powinniśmy się obawiać, jakby wyglądała cała rzeczywistość ze wszystkimi roślinami i zwierzętami wytworzonymi komputerowo .

  2. #12
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Film TMK jednak bez Warszawy z przyszłości!

    Zmiany w fabule wymusza już samo to, że nie ekranizowano wcześniej GNL - podejrzewam, że będzie to właściwie połączenie TMK z początkiem GNL, bo jakiś wstęp musi być. Mimo wszystko szkoda mi Warszawy z przyszłości, to chyba najważniejszy (i najtrudniejszy do zobaczenia czy wyobrażenia!) element książki.

    //?oa, po tym "podejżewam" łatwo zgadnąć, że nie było Jasti w tym temacie. //Klaudia
    ////Jasti
    Ostatnio edytowane przez Jasti ; 09-08-11 o 13:17
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  3. #13
    Zainspirowany FNiN Awatar Koalax3
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    122

    Domyślnie Odp: Film TMK jednak bez Warszawy z przyszłości!

    Szkoda że Warszawy nie będzie, ale i tak 8 godzin w kinie bym nie usiedziała.

  4. #14
    Zafascynowany FNiN Awatar Stempel
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Posty
    404

    Domyślnie Odp: Film TMK jednak bez Warszawy z przyszłości!

    Szkoda, bo to był naprawdę świetny wątek. Wyłączanie go z fabuły to duży błąd, ale jak już wcześniej niektórzy pisali, pewnie stało się tak przez brak środków do nakręcenia scen z tych momentów. Heh..., a gdyby filmem zajęli się twórcy z USA, to pewnie dodaliby chociaż część tego wątku. Niestety, na dzień dzisiejszy jest to niemożliwe...
    "Nie wiem, jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi"
    Albert Einstein

  5. #15

    Domyślnie Odp: Film TMK jednak bez Warszawy z przyszłości!

    Wiadomo, że zawsze przy ekranizacji (czy tym bardziej przy tworzeniu filmu na podstawie książki) są koniecznie zmiany i cięcia, ale moim zdanie aż tak poważne ingerowanie w historię to lekka przesada... Nowi bohaterowie mieszający w fabule? Trochę tego nie widzę... No, ale zobaczymy, jak to wyjdzie Choć im więcej słyszę o filmie tym mam gorsze przeczucia

  6. #16
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Dziobal
    Dołączył
    Jun 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,341

    Domyślnie Odp: Film TMK jednak bez Warszawy z przyszłości!

    Dobrze, że chociaż Pierścień będzie.

    Z drugiej strony, ciekawe czy Władca Pierścieni - Edycja Polska rozgrywałby się w Minastirith i Mordorze.

  7. #17
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    16

    Domyślnie Odp: Film TMK jednak bez Warszawy z przyszłości!

    Szkoda trochę tych wątków. Ale przynajmniej mamy książkę A nuż, (j)anusz, film wyjdzie świetnie. Nie tracę nadziei :p

  8. #18
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Film TMK jednak bez Warszawy z przyszłości!

    A ja akurt się cieszę. Akurat Warszawa 2060 była dla mnie zbyt sztuczna i zbyt mocno cukierkowa. O wiele bardziej sie cieszę, że jednak bez tego się obejdzie.
    No i najważniejsze - Wehrmacht!
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  9. #19
    Fan FNiN Awatar Klaudia cD.
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    663

    Domyślnie Odp: Film TMK jednak bez Warszawy z przyszłości!

    U, szkoda. W sumie wolałabym Warszawę z przyszłości nieidealną pod względem wykonania, niż jej brak. Jak dla mnie, film na podstawie książki nie powinien odbiegać od niej fabularnie aż tak bardzo. Zbieżność tytułów poniekąd zobowiązuje. Przyznaję, że lubię wiele bajek Disney'a, w których zmiany fabuły są dość istotne, przykładowo Kaa próbujący zjeść Mowgliego, zamiast go ratować, ale i tak mnie one drażnią. Nie wysyłajmy Anakina do Nibylandii.
    W każdym razie ja w sprawie filmu jestem nadal dobrej myśli, ale coraz mocniej ściskam kciuki, tak na wszelki wypadek.
    Cytat Zamieszczone przez Andrzej Zobacz posta
    No i najważniejsze - Wehrmacht!
    Jesteś monotematyczny, Andrzeju.

  10. #20
    Zaciekawiony FNiN Awatar Olga
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    43

    Domyślnie Odp: Film TMK jednak bez Warszawy z przyszłości!

    Mi też bardzo szkoda, że nie będzie Warszawy z przyszłości bo na ten wątek najbardziej czekałam. Chociaż z innej strony (prawie) zawsze jest tak, że książka jest inna niż film. Ale te postacie nieźle mącące nie są wskazane.

    //Odstęp stawiamy zawsze po przecinku, kropce, etc., a nigdy przed.//kam193
    Ostatnio edytowane przez kam193 ; 11-08-11 o 11:54

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę