<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 41 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 406
  1. #1
    Zafascynowany FNiN Awatar Stempel
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Posty
    404

    Thumbs up Oceń nick osoby powyżej

    Oceniamy swoje nicki!
    Zabawa jest podobna do tych z avatarami i sygnaturami, jednak proszę Was, drodzy użytkownicy o kulturalne ocenianie. W końcu nick jest w pewnym sensie naszą "nazwą". Może nie ma takiej rangi, jak imię czy nazwisko, ale na forum pełni podobną funkcję, dlatego też, jeśli nie podoba Wam się nick czyjejś osoby, napiszcie to w grzeczny sposób i możecie uzasadnić swoją wypowiedź.
    Zaczynamy!
    "Nie wiem, jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi"
    Albert Einstein

  2. #2
    Zafascynowany FNiN Awatar Valixy
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    360

    Domyślnie Odp: Oceń nick'a osoby powyżej

    Hmm, oceniań nicki? Trochę kontrowersyjne, ale się postaram!

    Jak dla mnie, jest w porządku. Tzn. sprawia wrażenie, jakbyś nie miał pomysłu na nazwę i wykorzystał pierwszą rzecz, którą zauważyłeś, ale luz Może nie będę korzystać w takiej sytuacji ze skali 1-10... Tak czy siak, dzięki temu dobrze napisałam "stempel" na dyktandzie, bo jak się zaczęłam zastanawiać, czy kobieta specjalnie tak podchwytliwie dyktuje, to już sama nie wiedziałam, czy nie napisać tego przez "ę"
    "Carpe Diem"
    Moda na łacińskie sentencje nie wygasła

  3. #3
    Zafascynowany FNiN Awatar Stempel
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Posty
    404

    Domyślnie Odp: Oceń nick'a osoby powyżej

    Twój nick jest w porządku. Taki oryginalny.
    P.S.
    Wiem, że to trochę kontrowersyjne, dlatego poprosiłem o grzeczne ocenianie.
    Ostatnio edytowane przez Stempel ; 06-08-13 o 18:29
    "Nie wiem, jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi"
    Albert Einstein

  4. #4
    Zafascynowany FNiN Awatar Ariku
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    202

    Domyślnie Odp: Oceń nick'a osoby powyżej

    Valixy - fajne, sporo obcych znaczków nie mam pojęcia skąd może pochodzić (a więc wymyślanie nicka się udało).

    edit: co do Stempla - zgadzam się z poprzedniczką
    Souls are soft and fluffy.

  5. #5
    Zafascynowany FNiN Awatar Valixy
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    360

    Domyślnie Odp: Oceń nick'a osoby powyżej

    Cytat Zamieszczone przez Stempel Zobacz posta
    P.S.
    Wiem, że to trochę kontrowersyjne, dlatego poprosiłem o grzeczne ocenianie.
    Spox, tak tylko zauważyłam...

    Valixy - fajne, sporo obcych znaczków nie mam pojęcia skąd może pochodzić (a więc wymyślanie nicka się udało).
    Dzięki. Pisałam o tym kiedyś w pochodzeniu nicków - mój właściwie sama nie wiem, skąd pochodzi, bo nie jest tak naprawdę mój ;p

    Ariku - no, pochodzenia się można domyślić, nawet spoko brzmi. Tylko że i tak będziesz mi się zawsze kojarzyć z Mhrocznym Grzybiarzem, ktokolwiek to jest (rotfl...)
    "Carpe Diem"
    Moda na łacińskie sentencje nie wygasła

  6. #6
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Patryx
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    1,613

    Domyślnie Odp: Oceń nick'a osoby powyżej

    Mhroczny grzybiarz to osoba, która jest mhroczna i je grzyby. Właśnie, co z tymi grzybami, miałeś je na Krakonie w ogóle czy nie?

    Valixy....od początku mi się ten nick wydawał ciekawy, ale kojarzy mi się z "Walizki"

  7. #7
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Oceń nick'a osoby powyżej

    E, lol, śmieszny temat. A tak ode mnie - myślałam, że grzybiarz to osoba zbierająca grzyby, nie musi ich wcale jeść

    Patryx - hah, mnie ten nick od zawsze śmieszył. Wybacz, mój zacny Patryku, to, co teraz powiem, ale to wygląda tak jakby dziesięcioletni chłopiec chciał być krejzi i walnął sobie iksa na koniec imienia. Trochę mi się kojarzy z Felixem, ale co tam Mimo wszystko - przyzwyczaiłam się do tego nicka, także tego, w sumie już się nie skupiam nad tym, że IMO jest... taki jak napisałam.
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  8. #8
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Patryx
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    1,613

    Domyślnie Odp: Oceń nick'a osoby powyżej

    Cytat Zamieszczone przez Jasti
    ale to wygląda tak jakby dziesięcioletni chłopiec chciał być krejzi i walnął sobie iksa na koniec imienia.
    Może to trochę tak wyglądać. Pamiętam, że jak się logowałem to chciałem coś napisać a nie dało się bez rejestracji to się zarejestrowałem. Nie mając pomysłu na nicka wybrałem pierwsze lepsze co mi przyszło do głowy, trochę się wzorując na Felixie być może podświadomie i jakoś tak zostało...

    Jasti...niegłupi nick. Prosty, wymowny bez zbędnych ozdobników

  9. #9
    Zaciekawiony FNiN Awatar Kangur
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Posty
    33

    Domyślnie Odp: Oceń nick'a osoby powyżej

    Patryx... całkiem niezły nick. Skoro to pierwsze lepsze co ci przyszło do głowy, to dość orginalne.
    "Jeżeli ktoś spełnia wszystkie nasze marzenia,
    kolejne stają się tylko kaprysami.
    Najpiękniejsze są marzenia niezrealizowane,
    bo to one nadają życiu sens."

    Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów"


  10. #10
    Zafascynowany FNiN Awatar Ariku
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    202

    Domyślnie Odp: Oceń nick'a osoby powyżej

    hmm... Gdzie masz torbę? A tak serio - to musi wynikać z zainteresowań, inspiracji, otoczenia itp. albo masz lepiej w głowie niż ja xD
    Souls are soft and fluffy.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 41 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę