<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 41 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 406
  1. #21
    Zafascynowany FNiN Awatar Valixy
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    360

    Domyślnie Odp: Oceń nick osoby powyżej

    Jest spox, w miarę pozytywne odczucia. A skoro czujesz się z tym nickiem zintegrowany...
    "Carpe Diem"
    Moda na łacińskie sentencje nie wygasła

  2. #22
    Zafascynowany FNiN Awatar Ariku
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    202

    Domyślnie Odp: Oceń nick osoby powyżej

    Nie wal iksów, nie bądź ninja
    Souls are soft and fluffy.

  3. #23
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Oceń nick osoby powyżej

    Co za głupi pomysł żeby zmieniać nick... No bez sensu, dla mnie pozostaniesz Athaethem i nie ma bata, żeby było inaczej. I tylko się niepotrzebnie nakomplikuje, bo gdybym czysto teoretycznie mówiła coś na Twój temat a przyszedłby ktoś nowy na forum, nie widziałby o kim mówię, prawda? I o ile nick Athaeth wydawał mi się niebanalny i fajny, o tyle Ariku kojarzy mi się tylko z modą na japońskie nazwy i imiona.
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  4. #24
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domyślnie Odp: Oceń nick osoby powyżej

    Dżastyś! ;d No, słodziutki niczek.
    [dziś 14:57]Zegarmistrz: ja mam teorię odnośnie tego - po prostu papier, okładka, zapach, to wszystko nam się kojarzy z czytaniem, czyli czymś fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochę jak psy Pawłowa, widząc nową książkę czy czując zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemność, bo te nam się kojarzą z istotą książki - czytaniem
    [dziś 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok książki?


    [dziś 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kształty

  5. #25
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: Oceń nick osoby powyżej

    FNiN_addict. Na ty forum wszyscy są uzależnieni od FNiN, więc mało oryginalne ... ale i tak lepsze od nicków: Net, Nika, Felix
    Z początku Twój nick nie kojarzył mi się pozytywnie, jakbyś nie miała pomysłu na niego, ale teraz już się przyzwyczaiłem.
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Kosik, Vertical
    A tak naprawdę, otrzymać po śmierci Łaskę Jasności może tylko człowiek doskonale niewierzący, bo tylko jego prawe uczynki płyną ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strąceniem w Wieczny Mrok.

  6. #26
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Odp: Oceń nick osoby powyżej

    Drago, ja nie wiem dlaczego ale ten nick zawsze mi się podobał. Drago, to prawie jak Dragon, może dlatego

    PS widzę, że nie jesteś już "nosiwodą"
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  7. #27
    Zafascynowany FNiN Awatar Stempel
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Posty
    404

    Domyślnie Odp: Oceń nick osoby powyżej

    Booka, nick masz fajny i orginalny, a poza tym połączyłaś go ze swoimi zainteresowaniami, ponieważ czytając Twój nick można stwierdzić, że lubisz książki.
    "Nie wiem, jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi"
    Albert Einstein

  8. #28
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Oceń nick osoby powyżej

    Stempel. Śmisznie tak, mam trochę podobne wrażenie do tych, którzy pisali, że nick wziął się od pierwszej rzeczy, którą zobaczyłeś wymyślając tę nazwę Ale ogólnie całkiem to sympatyczne, mimo swej prostoty, oryginalne - ja tam jeszcze nigdy nie spotkałam nikogo, kto pragnąłby być tytułowanym Stemplem Także jest spoko
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  9. #29
    (dawniej Kowal) Awatar KamcioKowal
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    907

    Domyślnie Odp: Oceń nick osoby powyżej

    Jasti- i od razu wiadomo o kogo chodzi. Sympatyczny, kur*a

    Mój dziwny nick jest akroskrótonimem od imienia i nazwiska, można mnie też spotkać pod ksywą:
    Krajzen
    Riekann
    ScoiaTel

    Teoretycznie można mnie spotkać, bo tylko na FNiN forum udzielam się regularnie i często
    Brytyjski oficer, przełom wieku XVIII i XIX:
    - Wy, Francuzi, walczycie o pieniądze - my Brytyjczycy walczymy o honor!
    Odpowiedź Roberta Surcoufa, francuskiego korsarza:
    - Sir, ludzie walczą o to czego najbardziej im brak.

  10. #30
    Dawniej MC_LEE Awatar Lee
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    738

    Domyślnie Odp: Oceń nick osoby powyżej

    No, skoro już mam taki nick jak chciałem (Zeg ma u mnie piwo), mogę oceniać i wystawiać się na ocenę ;D

    KamcioKowal - hm, sam nie wiem co powiedzieć, na samym początku kojarzył mi się z dzieckiem (wybacz - ten Kamcio ), ale teraz w sumie coś mi się odmieniło i wydaje się całkiem spoko ;d

    Soldiers of hate, nazi leaders and civilians
    I will take them to where they belong
    For I've seen many wars,
    Heard a hundred calls to arms
    Salvation is my name

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 41 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 8 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 8 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę