<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34
  1. #1
    Moderator FNiN Awatar Mortenka
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Posty
    439

    Domyślnie Demoty, komixxy itp.

    Na pewno każdy z was kiedykolwiek je oglądał. Co myślicie o takich stronach? Często na nie wchodzicie?

    Ja oglądam tylko demotywatory, choć czasem nieźle potrafią wkurzyć. Te wszystkie nieszczęśliwe miłości, "idealny facet nie istnieje" i tym podobne po prostu nie do zniesienia. Ale czasem trafi się nawet jakiś głębszy, albo rozbawi do łez.

  2. #2
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Asru
    Dołączył
    Nov 2008
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,164

    Domyślnie Odp: Demoty, komixxy itp.

    Element aktualnej popkultury, fajna sprawa do zabijania czasu.
    Osobiscie na biezaco oglądam kwejka i demoty

  3. #3
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Demoty, komixxy itp.

    Generalnie na tego typu serwisy wchodzę raczej okazjonalnie, jeśli już to na demoty lub kwejka. Czasem zdarzy się, że trafie na jeszcze inne, ale to już zupełnie sporadycznie.
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  4. #4
    Zaciekawiony FNiN Awatar Bezkształt
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Posty
    49

    Domyślnie Odp: Demoty, komixxy itp.

    Kiedyś byłem uzależniony od demotów, potem przeszedłem na komixxy, a potem na kwejka. Teraz jestem uzależniony od kwejka ale przypomniałem sobie o demotach i wchodzę na nie od czasu do czasu... Piekielni też są fajni, ale na nich już wchodzę o wiele rzadziej. Obecnie komixxów już nie trawię, i innych stron pokroju "Mistrzowie", też już nie.
    - Kino alternatywne? - zastanowił się Felix (...)
    - Raczej miałam na myśli Greenewaya piiip, Aronofskyego piiip, von Triera piiip... i tego typu rzeczy...
    - A ja widziałem ostatnio Kielecką masakrę szlifierką kątową - przypomniał sobie Net...


  5. #5
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Patryx
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    1,613

    Domyślnie Odp: Demoty, komixxy itp.

    Skomplikowane.

    Ja powoli odchodzę od komixxów bo taki chłam, że ja pier*olę. Albo dom Billa albo...dom Billa. Tak poza tym to głupie przeróbki albo suchary. Stare dobre demoty owszem, na kwejka też czasami dla zabicia czasu wchodzę i sporadycznie mistrzowie.

  6. #6
    Fan FNiN Awatar x3Firankax3
    Dołączył
    Jan 2010
    Płeć
    Posty
    837

    Domyślnie Odp: Demoty, komixxy itp.

    Nie przypominam sobie, by kiedykolwiek jakiś demot mnie zdemotywował. Wchodzę na nie bardzo rzadko (jeśli 3 razy na miesiąc to dla kogoś właśnie rzadko), czasem częściej, czasem w ogóle.
    Komixxów nie oglądam. Wkurza mnie ten syf.
    A kwejka jeszcze rzadziej. Ewentualnie wtedy, kiedy ktoś poda do niego linka. Sama wpisałam adres może 2/3 razy w życiu .
    Z tych wszystkich na pierwszym miejscu demotywatory, potem kwejk. Komixxy są poza normą.

  7. #7
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: Demoty, komixxy itp.

    Aktualnie wchodzę tylko na kwejka.
    Demoty są żałośnie nudne, połowa z nich przedstawia jakieś łzawe zdjęcia z melodramatyczno-psudofilozoficznymi podpisami o miłości i życiu. W większości pojawiają się takie słowa, jak ''awangarda'', ''prawdopodobnie'' etc... Owszem, trafiają sie dobre, życiowe, ale nie jest ich jakoś specjalnie dużo.
    Komixxy to ogólnie strona tworzona przez chyba gimnazjalistów, ciągle trafiają się suchary o Gatesie, Pudzianie, Hubercie etc. I większość komixxów n-ta przeróbka poprzednich. ?e nie wspomnę o ciągłym objeżdżaniu dzieci Neo. Monotematyczne, suche, niedojrzałe.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  8. #8
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Demoty, komixxy itp.

    Nie oglądam już komixxów, bo uznałam, że są nudne i głupie, poza tym ileż czasu można spędzać na przeglądaniu kretyńskich obrazków, domoty i tak zajmują trochę czasu Poza tym polecam shapes.pl - mam wrażenie, że poziom ich inteligencji jest nieco wyższy niż chłamu z tekstami 'daj kamienia' or something.
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  9. #9
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domyślnie Odp: Demoty, komixxy itp.

    Demoty, mistrzowie i bash, z komixxów zrezygnowałam jakieś pół roku temu. Kwejk mnie wkurza, bo ściąga wszystko z soup.io, który to serwis polecam, bardzo lubię.
    [dziś 14:57]Zegarmistrz: ja mam teorię odnośnie tego - po prostu papier, okładka, zapach, to wszystko nam się kojarzy z czytaniem, czyli czymś fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochę jak psy Pawłowa, widząc nową książkę czy czując zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemność, bo te nam się kojarzą z istotą książki - czytaniem
    [dziś 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok książki?


    [dziś 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kształty

  10. #10
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Demoty, komixxy itp.

    Jakiś czas temu przestałem wchodzić na demoty, zacząłem wcześniej niż pojawił się boom na nie. I, oczywiście, kiedyś były o wiele ciekawsze niż teraz.
    Na komixxy wszedłem kilka razy, przejrzałem kilka stron, kilka fajnych komiksów i tyle.
    Inne serwisy demotywatoropodobne do mnie nie trafiły, byłem raz, może dwa. Odniosłem wrażenie, że to żerowanie na popularności tych pierwszych, wymyślanie na siłę kolejnych, generalnie słabych pomysłów, wrzucanie na główną wszystkiego co popadnie, byleby coś było. Byle ludzie odświeżali stronę i reklamy przy okazji. Tak samo zresztą jest teraz z demotami, dlatego przestałem wchodzić.
    Na kwejka, besty wszedłem kilka razy, kilka fajnych rzeczy znalazłem, ale generalnie to zbieranina wszystkich śmieci z internetu, gdzie ciężko znaleźć jakąś perełkę. A gdy taką znajdę okazuje się, że jakiś czas temu była na po-landzie, wykopie czy bashu. W własnie dlatego wchodzę tylko na te ostatnio wymienione serwisy. Choć, oczywiście, przez to wiele rzeczy mnie omija. Ale jak jest coś naprawdę dobrego, to trafi na wykop prędzej czy później .

    bash.org.pl; po-land.pl; wykop.pl -> (prawie) wszystko co najlepsze w sieci, każde kolejne ogniwo łańcucha, to po prostu te same rzeczy, nieco przetrawione i już nieświeże.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę