<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34
  1. #21
    Zainspirowany FNiN Awatar Pentinum
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    179

    Domyślnie Odp: Demoty, komixxy itp.

    Dawniej wchodziłem na cały pasaż tych serwisików; komixxy, demotywatory, filmixxy, itede itepe. Nawet swego czasu mój brat mówił, że Demoty są nudne, jedynie "kotburger rządzi". Potem znalazłem kwejka i uznałem, że po co wchodzić na kilka stron jednocześnie, skoro mam niemal to samo na kwejku. Parę miechów temu nawet wstąpiłem na demoty, aby sobie powspominać.... i muszę stwierdzić że to co tam widziałem nie przypominało starych dobrych demotów :/

  2. #22
    Exterminate! Awatar Alfa
    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    210

    Domyślnie Odp: Demoty, komixxy itp.

    Pamiętam jak to wszystko było nowe i wszyscy się tym zachwycali. Niekiedy rzeczywiście można było znaleźć tam coś interesującego, jednak ja nigdy nie uważałam tych stron za jakoś szczególnie warte uwagi. Teraz nie wchodzę tam już w ogóle. Strata czasu

    I can't drown my demons, they know how to swim

  3. #23
    Zaciekawiony FNiN Awatar NetroMorteN
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Posty
    28

    Domyślnie Odp: Demoty, komixxy itp.

    Tylko i wyłącznie (czasem) 9gag. Prawie cały kwejk to obrazki ściągnięte z 9gag-a.
    Mass Effect 3

  4. #24
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    80

    Domyślnie Odp: Demoty, komixxy itp.

    Jeszcze ze dwa lata temu wchodziłam na demoty i pokrewne, ale potem ich poziom spadł, nawet rodzice mi zabronili, więc przestałam. Potem przez parę miesięcy wchodziłam na besty, a teraz to już właściwie tylko kwejk.

  5. #25
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Demoty, komixxy itp.

    Przepraszam, ale... rodzice zabronili Ci wchodzić na demotywatory? o.O a w sumie to czemu?

    Ja od jakiegoś czasu zaglądam na kwejka, ale nie zawsze, tylko np. co parę dni po kilka/kilkanaście stron, prócz tego sporadycznie piekielni, kiedy nie mam już całkiem co ze sobą zrobić, np. czekam na coś i przejrzałam już kwejka to zdarza mi się wejść na komixxy.
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  6. #26
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    80

    Domyślnie Odp: Demoty, komixxy itp.

    Cytat Zamieszczone przez Jasti Zobacz posta
    Przepraszam, ale... rodzice zabronili Ci wchodzić na demotywatory? o.O a w sumie to czemu?
    Jak zobaczyli, że przeglądam, to też weszli i akurat zobaczyli coś syfiastego. Zresztą mała wtedy byłam, 5-6 klasa.

  7. #27
    Zainspirowany FNiN Awatar DDaga
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    58

    Domyślnie Odp: Demoty, komixxy itp.

    Ja ostatnio przestalam wchodzić na Besty i wchodze częściej na aska... Gdyby ktoś był zainteresowany to proszę pytać:
    -----> http://ask.fm/Eszka
    Jeśli sądzisz że w dobie komputerów sztuka czytania zanika, zwłaszcza u dzieci to niezawodny znak że jesteś MUGOLEM!

  8. #28
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    280

    Domyślnie Odp: Demoty, komixxy itp.

    Besty i ask? Znajdą się bardziej kiczowate, popularne strony internetowe? O.O

  9. #29
    Słony Awatar Karmel
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    268

    Domyślnie Odp: Demoty, komixxy itp.

    Znajdą się bardziej kiczowate, popularne strony internetowe? O.O
    Nie sądzę
    Nie wchodzę na żadne strony ze "śmiesznymi" obrazkami (znaczy ograniczam się do tych udostępnionych przez znajomych). Kiedyś przeglądałam demotywatory, ale znudziło mi się.
    A ask.fm, hahah, to jest jeszcze lepsze


  10. #30
    Zainspirowany FNiN Awatar kala
    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Posty
    53

    Domyślnie Odp: Demoty, komixxy itp.

    Przez długi czas byłam częstym gościem tego typu stron, głównie kwejka i demotywatorów, ale ostatnio zupełnie nie chce mi się tam wchodzić, ponieważ wiem, że nic ciekawego na nich nie ma. Jeśli w ogóle, to tylko na 9gag'a, ale rzadko.

    Skoro mowa o ask.fm, czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć, skąd nagle pojawiła sie wielka moda na tę stronę? Czy odpowiadanie zupełnie obcym, anonimowym ludziom na prywatne pytania lub czytanie ich odpowiedzi jest aż tak interesujące?
    Honoru mam dużo, to mi nie szkoda. A rozumu mniej, to i żal.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę