<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23
  1. #11
    Zafascynowany FNiN Awatar Stempel
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Posty
    404

    Domyślnie Odp: FNiN9 - roboczy tytuł!

    Nie mogę się doczekać!!! Nazwa faktycznie ciekawa, co to będzie "Świat Zero"? Myślę, że książka będzie naprawdę odlotowa! (oczywiście, jak wszystkie pozostałe )
    "Nie wiem, jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi"
    Albert Einstein

  2. #12
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    29

    Domyślnie Odp: FNiN9 - roboczy tytuł!

    Po tym tytule wiem, że książka będzie świetna! Mam nadzieję, że tytuł się nie zmieni, bo strasznie mi się podoba.

  3. #13
    Zafascynowany FNiN Awatar Stempel
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Posty
    404

    Domyślnie Odp: FNiN9 - roboczy tytuł!

    No, właśnie, mi też. Jest taki orginalny, jakby różni się od pozostałych.
    "Nie wiem, jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi"
    Albert Einstein

  4. #14
    Zaciekawiony FNiN Awatar Bezkształt
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Posty
    49

    Domyślnie Odp: FNiN9 - roboczy tytuł!

    "Świat Zero" - po przeczytaniu od razu mi się z jakimiś klimatami Matrixa czy Cube'a 2 skojarzyło... w każdym razie coś mocno zakręconego. Przypuszczam, że będzie to inny wymiar lub świat sztucznych inteligencji. Chyba że, będzie to coś w stylu tego, co napisał przede mną jakiś użytkownik, że to mu się z Bezkształtem skojarzyło (och, dziękuję bardzo, milutko mi XD) i to rzeczywiście będzie ten wymiar w którym utknęli żołnierze niemieccy. Po rozdziale z tym wymiarem w Teoretycznie Możliwej Katastrofie nie mogłem zasnąć w nocy (dawno to czytałem xD). Mocne to było. I mam nadzieję że ten wątek znów będzie poruszony bo zainteresowało mnie to całkowicie... przy okazji wyjaśniłaby się CA?A sprawa z pierścieniem, dalsze losy... bo ten wątek chyba nie był zakończony. W każdym razie CZEKAM Z NIECIERPLIWOŚCI?!!!
    - Kino alternatywne? - zastanowił się Felix (...)
    - Raczej miałam na myśli Greenewaya piiip, Aronofskyego piiip, von Triera piiip... i tego typu rzeczy...
    - A ja widziałem ostatnio Kielecką masakrę szlifierką kątową - przypomniał sobie Net...


  5. #15
    Zainspirowany FNiN Awatar cbazac
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    95

    Domyślnie Odp: FNiN9 - roboczy tytuł!

    Dokładnie tak, od razu pomyślałem o Matrixie. Tytuł niepodobny do innych, ale przyciągający, mi się podoba.





  6. #16
    Zainspirowany FNiN Awatar Kolekcjoner dusz
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    162

    Domyślnie Odp: FNiN9 - roboczy tytuł!

    1. Może Morten, wsadzi ich do gry komputerowej. xD
    2. Inny świat
    Ostatnio edytowane przez kam193 ; 18-06-11 o 09:43

  7. #17
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Andrzej
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domyślnie Odp: FNiN9 - roboczy tytuł!

    Pamiętajcie, ze we FNiN9 ma być wspomniane Powstanie Warszawskie.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Ląduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wieża każe mu kołować do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje się, że nie wie, w którą to stronę. Wieża tłumaczy mu drogę, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, kończąc pytaniem: Nigdy nie byłeś we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byłem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko coś zrzucałem i nie lądowałem tutaj.

  8. #18
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domyślnie Odp: FNiN9 - roboczy tytuł!

    Mnie ta książka interesuje głównie dlatego, że ma być powrót do Pierścieni. Druga część to było coś.
    [dziś 14:57]Zegarmistrz: ja mam teorię odnośnie tego - po prostu papier, okładka, zapach, to wszystko nam się kojarzy z czytaniem, czyli czymś fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochę jak psy Pawłowa, widząc nową książkę czy czując zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemność, bo te nam się kojarzą z istotą książki - czytaniem
    [dziś 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok książki?


    [dziś 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kształty

  9. #19
    Zafascynowany FNiN Awatar KetevaN
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    283

    Domyślnie Odp: FNiN9 - roboczy tytuł!

    Po tytule można powiedzieć... ze nic nie można powiedzieć, książka może być równie dobra jak druga część, albo tak "dobra" jak ostatnia, dlatego mnie śmieszą te spekulacje...

  10. #20
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: FNiN9 - roboczy tytuł!

    Cytat Zamieszczone przez Bezkształt Zobacz posta
    (...) to mu się z Bezkształtem skojarzyło (och, dziękuję bardzo, milutko mi XD) i to rzeczywiście będzie ten wymiar w którym utknęli żołnierze niemieccy. Po rozdziale z tym wymiarem w Teoretycznie Możliwej Katastrofie nie mogłem zasnąć w nocy (dawno to czytałem xD). Mocne to było. I mam nadzieję że ten wątek znów będzie poruszony bo zainteresowało mnie to całkowicie... przy okazji wyjaśniłaby się CA?A sprawa z pierścieniem, dalsze losy... bo ten wątek chyba nie był zakończony. W każdym razie CZEKAM Z NIECIERPLIWOŚCI?!!!
    Mmmmhhhh... Wydaje mi się, że to dobry trop. Plus powstanie warszawskie, o którym wspomniał Andrzej, to co mówił Kosik na Pyrkonie i mamy ogólny zarys fabuły kolejnej części.

    Ogólnie tytuł może być, fajnie brzmi, choć może zbyt dziecinnie? Sam nie wiem, dla mnie to nie ma większego znaczenia, skrót za to trochę dziwny będzie. ŚZ czy może Ś0? W każdym razie dziwnie, będę się musiał przyzwyczaić.

    No i nie zapominajcie, że PN początkowo miała mieć tytuł Gra Pułapka i to na 90% .
    http://forum.fnin.eu/showthread.php?...ll=1#post13450

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę