<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Zainspirowany FNiN Awatar გრიგოლი
    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Posty
    59

    Domyślnie Kolejne opowiadanie FNiN

    Jak wiadomo, seria FNiN zaczyna się od spotkania trójki przyjaciół w klasie I gimnazjum. A co byście powiedzieli, na opowiadanie przedstawiające zakończenie klasy VI podstawówki? Oczywiście, nie znali się jeszcze wtedy, więc dzieło mogłoby być podzielone na trzy części - pokazane z trzech różnych perspektyw. Taki trochę zwariowany pomysł, wpadł mi do głowy, gdy patrzyłem właśnie na przygotowania do zakończenia roku szkolnego. Wiecie, to może być nawet dość ciekawe - Net ma zabójcze poczucie humoru i mógłby urozmaicić przedstawienie, Nika nie panowałaby nad mocami, a Felix by cośtam może sklecił. Co wy na to?
    Jak coś jest logiczne lub wydaje się logiczne lub jest dla nas korzystne, to jest prawdziwe. Bo tak.

    Jak coś nie jest logiczne i nie wydaje się logiczne, i nie jest dla nas korzystne, a do tego jest dla nas niebezpieczne, to jest fałszywe. Bo nie.

    Nie ma głupich pytań, są tylko głupi ludzie...

    Coś – pomimo swojej krótkości – wyraz zdolny pomieścić w sobie wszystkie pojęcia znanego nam wszechświata, a także tych oddalonych o parę dymków, kresek, kieliszków, szklanek i wiader.

  2. #2
    Moderator FNiN Awatar Mortenka
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Posty
    439

    Domyślnie Odp: Kolejne opowiadanie FNiN

    Myślę, że to całkiem niezły pomysł, bo w FNiN brakowało mi właśnie przeszłości. Przecież każdy ma jakichś znajomych z dawnej szkoły, kontakty, spotkania klasowe etc. A tu jakby mieli zanik pamięci. Tylko Nika raz wspomniała coś o swojej przyjaciółce (było takie coś o lalce nie pamiętam w której części.)

  3. #3
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Kolejne opowiadanie FNiN

    Trzeba przyznać, że pomysł ciekawy, mógłby odkryć choć trochę "tajemnic z przeszłości FNiN", bo w sumie nic o tym nie wiemy. Z drugiej strony, musiałby się tam coś dziać, a nie tylko nudny opis końcówki roku. Właściwie nie wiemy, czy przed uczęszczaniem Gimnazjum nr 13 też pakowali sie w takie przygody...
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  4. #4
    Zafascynowany FNiN Awatar Stempel
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Posty
    404

    Domyślnie Odp: Kolejne opowiadanie FNiN

    Myślę, że to bardzo ciekawy pomysł, przede wszystkim dlatego, że czegoś takiego jeszcze nie było. Mieliśmy już rozmaite podróże, zagadki, odkrywanie tajemnic, a niczego dotyczącego czasów, kiedy jeszcze FNiN się nie znali nie mieliśmy. Oczywiście, jeśli już to koniecznie w formie opowiadania.
    "Nie wiem, jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi"
    Albert Einstein

  5. #5
    Zaciekawiony FNiN Awatar Kangur
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Posty
    33

    Domyślnie Odp: Kolejne opowiadanie FNiN

    Bardzo ciekawy pomysł! Wreszci będziemy mogli dowiedzieć się czegoś o przeszłości FNiN!
    "Jeżeli ktoś spełnia wszystkie nasze marzenia,
    kolejne stają się tylko kaprysami.
    Najpiękniejsze są marzenia niezrealizowane,
    bo to one nadają życiu sens."

    Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów"


  6. #6
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: Kolejne opowiadanie FNiN

    Ja tez uważam że to bardzo dobry pomysł bo to wszystko zaczyna się tak z nikąd

  7. #7
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    25

    Domyślnie Odp: Kolejne opowiadanie FNiN

    może w następnej części wpakują się w kłopoty stworzone przez ich alterbliżniaków ze świata równoległego? bo na razie tylko sami robili im problemy, więc teraz niech oni w nie wpadną

  8. #8
    Zainspirowany FNiN Awatar argi
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Posty
    139

    Domyślnie Odp: Kolejne opowiadanie FNiN

    Pomysł wręcz świetny! Ciekawe jakby to wyglądało?
    Zaborcza Krystyna!

  9. #9
    Zaciekawiony FNiN Awatar WariatkaXP
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    23

    Domyślnie Odp: Kolejne opowiadanie FNiN

    Można by też napisać jakieś rozwinięcie o rodzeństwu Neta... A co do pierwszego pomysłu to uważam, że to jest dobre, rzeczywiście fajnie by było się dowiedzieć coś o tym...
    "Bo trzeba wstać po upadku, nawet jeśli bardzo boli..."

  10. #10
    Zaciekawiony FNiN Awatar NikaMickiewicz
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Posty
    6

    Domyślnie Odp: Kolejne opowiadanie FNiN

    Niezły pomysł.
    Ostatnio edytowane przez Alfa ; 25-04-13 o 18:57

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę