<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 60
  1. #1
    Zaciekawiony FNiN Awatar Seawa
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Posty
    13

    Question Wasza ulubiona NOWA postać z 3K

    Jaka jest wasza ulubiona nowa postać z 3K? Powiedzcie dlaczego

  2. #2
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Wasza ulubiona NOWA postać z 3K

    Ulubioną ciężko będzie mi wybrać, może Laura? Dziewczyna Felixa, no i było o niej dość sporo napisane. Dużo łatwiej wybrać mi najciekawszą postać - konkurencyjną paczkę (chyba można ich wziąć jako jedno?); ich wątek najbardziej mnie zainteresował [z postaci], ale i najbardziej rozczarował Liczę, że jeszcze kiedyś się czegoś o nich dowiemy.
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  3. #3
    Moderator FNiN Awatar Mortenka
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Posty
    439

    Domyślnie Odp: Wasza ulubiona NOWA postać z 3K

    Ulubiona? Chyba Regina. Taka mroczna i tajemnicza... no i fajna też Laura i jej opowieści dziwnej treści .

  4. #4
    Zaciekawiony FNiN Awatar Bezkształt
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Posty
    49

    Domyślnie Odp: Wasza ulubiona NOWA postać z 3K

    Regina... tajemnicza i taka mhroczna, choć chyba trochę nie teges... Laura jakoś mnie do siebie nie przekonała, trochę nudnawa postać... Konkurencyjna paczka? Takie już zbyt powymyślane, jacyś agenci... co prawda, ciekawe, ale to już prędzej do Cheruba, bo ten sam pomysł.
    - Kino alternatywne? - zastanowił się Felix (...)
    - Raczej miałam na myśli Greenewaya piiip, Aronofskyego piiip, von Triera piiip... i tego typu rzeczy...
    - A ja widziałem ostatnio Kielecką masakrę szlifierką kątową - przypomniał sobie Net...


  5. #5
    Zafascynowany FNiN Awatar Stempel
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Posty
    404

    Domyślnie Odp: Wasza ulubiona NOWA postać z 3K

    Laura jest według mnie bardzo ciekwą postacią i nie zgadzam się z niektórymi, że jest nudna czy nieoryginalna, a Regina właśnie jakoś tak mnie do siebie nie przekonuje. Ta jej mroczność, styl bycia są nieco dziwne, chociaż z drugiej strony fajnie, że autor wprowadził gotkę jako bohaterkę, przede wszyskim dlatego, że czegoś takiego jeszcze nie było.
    "Nie wiem, jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi"
    Albert Einstein

  6. #6
    Zaciekawiony FNiN Awatar agent mamrot
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    3

    Domyślnie Odp: Wasza ulubiona NOWA postać z 3K

    Laura to najciekawsza postać...W końcu nawet felix się w niej zabujał, a zwykle stał z boku.

  7. #7
    Zaciekawiony FNiN Awatar Wilk
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Posty
    5

    Domyślnie Odp: Wasza ulubiona NOWA postać z 3K

    Regina. Jest mroczna i opowiada straszne rzeczy. W tym ma Pajęcznik genialna nazwa. Mój patyczak sie tak nazywa jak ona.

  8. #8

    Domyślnie Odp: Wasza ulubiona NOWA postać z 3K

    Nie będę oryginalna. Moja ulubiona postać, to także Regina. Uwielbiam styl jakim jest gotyk. To zachowanie i styl bycia. Fajnie, że ktoś taki został wprowadzony. Jest bardzo intrygująca i tajemnicza. Po prostu świetna Ale Laura też ciekawa osóbka a zwłaszcza jej kolor włosów.

  9. #9
    Zaciekawiony FNiN Awatar Cheval
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    16

    Domyślnie Odp: Wasza ulubiona NOWA postać z 3K

    Regina. Gotka - uwielbiam ją właśnie za to, że wcale nie była taką prawdziwą Gotką. Mam jedną w klasie i z radością stwierdzam, że Regina jest bardzo lekkim przypadkiem.
    Słuszna decyzja powzięta z niesłusznych powodów może nie być słuszna.

  10. #10
    Zaciekawiony FNiN Awatar Malv.
    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Wiek
    12
    Posty
    3

    Domyślnie Odp: Wasza ulubiona NOWA postać z 3K

    Laura przypadła mi go gustu, bo zainteresowała się naszym kochanym Felixem. Myślę, że jest to idealna dziewczyna dla niego, tzn. potrafi go... ośmielić, że się tak wyrażę.
    Regina troszkę mnie przerażała, zwłaszcza podczas ostatniej nocy bohaterów w pensjonacie.

    Mnie bardzo przypadła do gustu Tekla z Tymonem. Świetnie się oboje uzupełniali. ; )

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę