<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: FNiN 9

  1. #21
    Zainspirowany FNiN Awatar Kolekcjoner dusz
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    162

    Domyślnie Odp: FNiN 9

    Zaraz, zaraz to świat zero czy co, bo już się w tytule nie orientuje. Jeśli chodzi o zdaje mi się, że nie będzie nic o magii.
    //Coś tam poprawiłem, ale nie ogarnąłem całości - nie będzie nic o magii na całym tle? //Acro
    Ostatnio edytowane przez acrobot ; 16-08-11 o 23:38

  2. #22
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: FNiN 9

    Pisz że jaśniej, człowieku - zwracaj uwagę na interpunkcję, podział na zdania i inne zasady j. polskiego, bo zaczynasz mnie już denerwować postami, w których od połowy nie wiadomo o co chodzi.

    Jeśli chodzi o tytuł - Świat Zero to tytuł roboczy. Może jeszcze ulec zmianie.
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  3. #23
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domyślnie Odp: FNiN 9

    Kam, z tego, co wyczytałam z jednego z komentarzy pana Kosika pod postami na jego stronie, tytuł zostaje. Przede wszystkim dlatego, że się spodobał.
    [dziś 14:57]Zegarmistrz: ja mam teorię odnośnie tego - po prostu papier, okładka, zapach, to wszystko nam się kojarzy z czytaniem, czyli czymś fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochę jak psy Pawłowa, widząc nową książkę czy czując zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemność, bo te nam się kojarzą z istotą książki - czytaniem
    [dziś 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok książki?


    [dziś 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kształty

  4. #24
    Zainspirowany FNiN Awatar Pentinum
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    179

    Domyślnie Odp: FNiN 9

    A co do tego mojego alternatywnego zakończenia, to nie wiem czy się wyrobie w pojedynkę, wysłałem wiadomosci do paru osób, odpowiedziała tylko jedna, wiec uważam, by zawiesić projekt do czasu, aż znajdzie się ktoś chętny do pomocy. Jak myślicie, kiedy pojawi się drugi fragment?, obstawiam 1 września, tak jak rok temu.
    Moje uczucia runęły, moje nerwy runęły, jestem przez nią zniszczony, jestem psychicznie i nerwowo konający. Teraz, gdy na ciebie patrzę, to wiem, iż moja miłość do ciebie była z gruntu niesłuszna.

  5. #25
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    13

    Domyślnie Odp: FNiN 9

    czytałam na stronie wydawnictwa, że podobno kolejna część ma tytuł roboczy świat zero. Mnie się to kojarzy z komputerem, ponieważ, jak to ująć, świat komputera to 01 więc przewiduję, że wejdą do połowy komputera. Ale mam też drugą propozycję. Chciałabym zauważyć, że w prawie wszystkich częściach wspomniano o trzech trybach i Milo. A w buncie maszyn można doczytać niezłą wzmiankę o pobycie nad morzem ojca Felixa. Ale to tylko pomysły i domysły. Po prostu czekam na listopad i przeczytam te przygody

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę