<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12
  1. #11

    Domyślnie Odp: Czy Bunt Maszyn jest prawdziwy?

    AI już starają się tworzyć, podobno nawet powoli naukowcom to wychodzi. Jeśli już stworzą roboty ze sztuczną inteligencją, to nawet założenie blokad czy ograniczeń nic nie da. Maszyny spokojnie sobie z nimi poradzą, w końcu będą myśleć samodzielnie i będą kreatywne. Szczerze powiedziawszy, AI to fajna sprawa i straszne ułatwienie w życiu, ale jeśli w perspektywie miałbym mieć takiego np. Matrixa, to wolę już się trochę pomęczyć samodzielnie (mimo, że jestem leniem ) niż wegetować w kokonach czy walczyć o przetrwanie każdego dnia.
    Moje posty zawierają tylko i wyłącznie moją własną opinię, chyba, że jest napisane inaczej.
    __________________________________________________ _________________________

    Infrastruktura Polski i nie tylko:

  2. #12
    Zainspirowany FNiN Awatar CezarIXen
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    198

    Domyślnie Odp: Czy Bunt Maszyn jest prawdziwy?

    Według mnie myślenie, że AI będą interesowały dobra materialne, jest mocno naciągane. AI jeśli powstanie będzie funkcjonować w całkiem innej niszy potrzeb. Nasza potrzeba gromadzenia wszelakich dóbr, wywodząca się z pierwotnych instynktów, przy sztucznej inteligencji ma małe racje bytów. Tej sztucznej inteligencji jedynie internet jest potrzebny do funkcjonowania i w najgorszym razie to właśnie jego stracimy. AI będzie ogółem miało inny sposób patrzenia na świat, czego powodem jest środowisko w jakim może istnieć. Trudno więc mówić o idealnej naszej symbiozie, choć pewnie będziemy z nimi w pewnych sprawach współpracować, to jednak w innych będziemy się jedynie nawzajem tolerować.
    El Psy Congroo.

    Makise Kurisu: Na pierwszej randce najważniejszą sprawą jest wywarcie na partnerze pozytywnego wrażenia. Jeśli chodzi o ubranie, to nie ma potrzeby zakładać drogich, markowych strojów, wystarczy coś czystego...
    Okabe Rintarō: W tym elemencie wypadam świetnie. Nie ma nic czystszego niż kitel naukowca.
    ,,Steins;Gate"

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę