<
+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Zainspirowany FNiN Awatar გრიგოლი
    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Posty
    59

    Smile Need for Speed: World

    Hej! Dość niedawno znalazłem grę Need for Speed: World. To jest takie przerobione NFS Most Wanted do grania online, z innymi graczami (podobno, nie grałem w Most Wanted). A ogółem to chodzi o to, że się ściga. Za pościgi z policją i wyścigi z innymi graczami dostaje się punkty doświadczenia i pieniądze. Zdobywa się kolejne poziomy, na których odblokowuje się więcej wyścigów i samochodów, i tak w kółko. Cała instrukcja do gry znajduje się na stronie, a dokładnie tutaj.
    Polecam Gra jest darmowa, ale jest możliwość zakupu punktów Boost, za które z kolei można kupić lepsze samochody itp.

    A oto i fragment recenzji ze strony gry-online.pl (dałbym całą, ale trzeba jakieś SMS-y słać):
    Rynek gier online na pecety to łakomy kąsek zarówno dla małych deweloperów oraz wydawców, jak i dla branżowych molochów, którzy nie do końca nadążają za oddolnymi nowinkami. Firma Electronic Arts od dłuższego czasu stawia na systemy płatnicze należące do kategorii freemium (połączenie darmowej rozgrywki z opcjonalnymi opłatami), czego najlepszym przykładem jest Battlefield Heroes. Tym razem mamy do czynienia z próbą wykorzystania jednej z najpopularniejszych marek wyścigowych na świecie. W kolejne odsłony Need For Speed grały miliony graczy, którzy wiedzą, że chociaż seria dawno przestała być niezaprzeczalnym synonimem wysokiej jakości, to zawsze dysponuje licencjonowanymi samochodami i dużą porcją adrenaliny. Czy te elementy da się przenieść do darmowej produkcji MMO?

    W Need for Speed: World tworzymy własnego kierowcę i wyruszamy na podbój miasta pełnego różnych wyścigowych atrakcji. Produkcja oferuje wiele prawdziwych modeli samochodów najbardziej renomowanych producentów oraz ogromną połać zurbanizowanego terenu (czasem zahaczającego o krajobrazy bliższe naturze). W wirtualnym mieście nie brak ulic szybkiego ruchu, wąskich uliczek czy różnych charakterystycznych budynków ozdobionych kolorowymi neonami. Początkowo w tytuł ten można było grać za darmo do 10 poziomu. ?eby dalej rozwijać postać, musieliśmy kupić pakiet startowy, który oprócz zdjęcia blokady wzbogacał nasze konto o dodatkowe punkty „boost”. Od niedawna ograniczenie to zostało całkowicie zniesione, więc każda osoba może rozrabiać w sieci do woli.

    Pierwsze chwile z grą przynoszą dwie refleksje. Przede wszystkim oprawa wizualna nie imponuje, a mimo to nawet mocniejszy komputer może mieć problemy z zachowaniem płynności animacji. Dotyczy to poruszania się po ulicach w towarzystwie samochodów innych graczy – na szczęście produkcja działa płynnie podczas instancjonowanych wyścigów. Sam model jazdy jest wyjątkowo zręcznościowy – z większości zakrętów wychodzimy, nie używając w ogóle hamulca. Dodatkiem do standardowego szaleństwa na trasach są dopalacze i bonusy – łącznie jest ich kilkanaście, a część z nich przydaje się w konkretnych typach aktywności. Warto wspomnieć, że system fizyki na mapie ogólnej został ograniczony do aut prowadzonych przez sztuczną inteligencję, więc efektownych karamboli z udziałem innych graczy nie uświadczymy.



    Jak ktoś gra, to do znajomych gracza GRZES98 dodawajcie No, i oczywiście proszę o opinie.
    Jak coś jest logiczne lub wydaje się logiczne lub jest dla nas korzystne, to jest prawdziwe. Bo tak.

    Jak coś nie jest logiczne i nie wydaje się logiczne, i nie jest dla nas korzystne, a do tego jest dla nas niebezpieczne, to jest fałszywe. Bo nie.

    Nie ma głupich pytań, są tylko głupi ludzie...

    Coś – pomimo swojej krótkości – wyraz zdolny pomieścić w sobie wszystkie pojęcia znanego nam wszechświata, a także tych oddalonych o parę dymków, kresek, kieliszków, szklanek i wiader.

  2. #2
    Zafascynowany FNiN Awatar Ariku
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    202

    Domyślnie Odp: Need for Speed: World

    grałem, nie wciągnęła mnie
    Souls are soft and fluffy.

+ Odpowiedz w tym wątku

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę