<
+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 10 z 54
  1. #1
    Zaciekawiony FNiN Awatar Victoria
    Do³±czy³
    May 2011
    P³eæ
    Wiek
    25
    Posty
    22

    Domy¶lnie Konkurs na now± postaæ do nastêpnej czê¶ci FNiN-oceniamy pomys³y :)

    Zosta³ zorganizowany konkurs na now± postaæ do nastêpnej czê¶ci FNiN.
    Poniewa¿ cza zg³aszania prac siê skoñczy³ nie ma problemu na wstawianie prac na forum publiczne,.
    Chcia³abym aby¶cie wstawili tu swoje pomys³y a my (mam namy¶li wszystkich u¿ytkowników forum) bêdziemy oceniaæ jak nam siê podobaj± wasze pomys³y

    __________________________________________________ ______________________

    To moja postaæ (jedna z wielu wymy¶lonych )

    Brygida

    Jest to 15 letnia dziewczyna uwielbiaj±ca przygody. Ma d³ugie,ciemne w³osy ,które zazwyczaj wi±¿e w warkocz z boku owalnej twarzy. J ej oczy s± koloru zielonego. Jej ulubionym dodatkiem jest kapelusz z którym bardzo rzadko siê rozstaje. Ubiera siê w ciemne spodnie,jasna koszulê na która zak³ada ciemn± kamizelkê.
    Jej hobby jest taniec. Zawsze wie gdzie bêdzie siê co¶ dzia³o, i oczywi¶cie zawsze w tych miejscach siê pojawia. Czêsto pakuje siê w k³opoty gdy¿ jest bardzo zakrêcon± osob±. Brygida jest wulkanem energii. Ma tysi±c pomys³ów na minutê, dlatego nigdy siê nie nudzi. Jest kategorycznie przeciwna zabijaniu zwierz±t (jest wegetariank±).
    Felix,Net i Nika spotykaj± j± na wakacjach, na które przyjecha³a z mam± – baletnic±. Przyjaciele zakoleguj± siê z Brygid±. Dziewczyna namówi przyjació³ aby wziêli udzia³ w jej kolejnym szalonym pomy¶le
    Ostatnio edytowane przez Victoria ; 03-05-11 o 13:16
    ,,Przestañ ca³y czas my¶leæ, ¿e kogo¶ krêpujesz, ¿e komu¶ przeszkadzasz!
    Je¶li ludziom siê to nie podoba, upomn± siê o swoje!
    A je¶li nie bêd± mieli odwagi, to ju¿ ich sprawa!''
    -Paulo Coelho

  2. #2
    Zainspirowany FNiN Awatar mikolas109
    Do³±czy³
    Feb 2011
    P³eæ
    Wiek
    25
    Posty
    93

    Domy¶lnie Odp: Konkurs na now± postaæ do nastêpnej czê¶ci FNiN-oceniamy pomys³y :)

    Francis :
    M³ody 15 letni ch³opak o budowie godnej mê¿czyzny. Z pochodzenia jest francuzem. Paczka FNiN poznaje go gdy¿ od pewnego czasu czêsto przychodzi do "Zbêdnych Kalorii". Nika nie raz z nim rozmawia i widocznie chce z nim nawi±zaæ co¶ wiêcej ni¿ tylko przyja¼ñ. Net jest bardzo zazdrosny i z tego te¿ powodu wy¿ywa siê na Felixie. Pewnego dnia Francis znika wraz Nik± ...

    @ Victoria : Wiesz co ? Pomys³ niez³y ale mo¿na by to jeszcze poprawiæ. Na jakich wakacjach j± poznaj± ? Ogólnie podoba mi siê nie mniej ni¿ moje w³asne.

  3. #3
    Zaciekawiony FNiN Awatar Rachel
    Do³±czy³
    Nov 2010
    P³eæ
    Wiek
    26
    Posty
    33

    Domy¶lnie Odp: Konkurs na now± postaæ do nastêpnej czê¶ci FNiN-oceniamy pomys³y :)

    A mi bardziej podoba³ siê pomys³ Victorii Prawdê mówi±c, Twój wydaje mi siê trochê zbyt... romansowaty jak na tak± ksi±¿kê, ale kto wie, co wybierze pan Kosik? Nie biorê udzia³u w konkursie, wiêc nie wiem, czy swoje pomys³y te¿ przedstawiaæ?

  4. #4
    Zaciekawiony FNiN Awatar Victoria
    Do³±czy³
    May 2011
    P³eæ
    Wiek
    25
    Posty
    22

    Domy¶lnie Odp: Konkurs na now± postaæ do nastêpnej czê¶ci FNiN-oceniamy pomys³y :)

    @Rachel
    dzieki ,ale romans??? gdzie???


    ,,Przestañ ca³y czas my¶leæ, ¿e kogo¶ krêpujesz, ¿e komu¶ przeszkadzasz!
    Je¶li ludziom siê to nie podoba, upomn± siê o swoje!
    A je¶li nie bêd± mieli odwagi, to ju¿ ich sprawa!''
    -Paulo Coelho

  5. #5
    Zaciekawiony FNiN Awatar Rachel
    Do³±czy³
    Nov 2010
    P³eæ
    Wiek
    26
    Posty
    33

    Domy¶lnie Odp: Konkurs na now± postaæ do nastêpnej czê¶ci FNiN-oceniamy pomys³y :)

    No, w³a¶ciwie to w ca³ym tym Francisie. Ju¿ samo to, ¿e jest Francuzem... Prawdê mówi±æ wyadaje mi siê dosyæ... naci±gany. To znikniêcie z Nik±, na przyk³ad. Nika g³upia nie jest, nie uciek³aby, trudno te¿ oczekiwaæ, ¿eby da³a siê porwaæ... no i zazdrosc Neta to ju¿ dosæ "oklepany" temat. Co do Brygidy, pomys³ mi siê podoba, bo jest lu¼ny, a przy tym sympatyczny. A wakacje da³oby siê zmieniæ, zreszt± mog³aby np. do³±czyæ do ich klasy

    To jak wsadzaæ te swoje pomys³y? Czy to trochê bez sensu?

  6. #6
    Zafascynowany FNiN Awatar Stempel
    Do³±czy³
    May 2011
    P³eæ
    Posty
    404

    Domy¶lnie Odp: Konkurs na now± postaæ do nastêpnej czê¶ci FNiN-oceniamy pomys³y :)

    Faktycznie, Victoria mia³a fajny pomys³, ale wed³ug mnie now± postaci± móg³by byæ kto¶ podobny do Felixa, Neta albo Niki, kto¶ kto móg³by te¿ nale¿eæ do superpaczki.

  7. #7
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Do³±czy³
    Apr 2009
    P³eæ
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domy¶lnie Odp: Konkurs na now± postaæ do nastêpnej czê¶ci FNiN-oceniamy pomys³y :)

    Ja nie chcia³bym rozszerzenia superpaczki - to by za du¿o zmienia³o. Znajomi, konkurencyjne paczki, wrogowie: wszystko, byle nie rozszerzaæ FNiN. W koñcu FanClub musia³by wtedy zmieniæ adres
    Dobranoc.
    Doba powinna trwaæ 30 godzin!

    Skargi, pro¶by, odwo³ania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znale¼li¶my?
    - Zobaczysz. Idziemy do pa³acu. Sprowad¼ Anguê, mo¿e byæ nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy m³ot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  8. #8
    Zaciekawiony FNiN Awatar Victoria
    Do³±czy³
    May 2011
    P³eæ
    Wiek
    25
    Posty
    22

    Domy¶lnie Odp: Konkurs na now± postaæ do nastêpnej czê¶ci FNiN-oceniamy pomys³y :)

    @rachel
    o tym francuzie to nie moje
    ______
    my¶la³am o tym aby ten kto¶ do³±czy³ do ich paczki ale zrezygnowa³am...
    tytu³ musia³by siê zmieniæ co raczej nie by³oby mile widziane
    ,,Przestañ ca³y czas my¶leæ, ¿e kogo¶ krêpujesz, ¿e komu¶ przeszkadzasz!
    Je¶li ludziom siê to nie podoba, upomn± siê o swoje!
    A je¶li nie bêd± mieli odwagi, to ju¿ ich sprawa!''
    -Paulo Coelho

  9. #9
    Zaciekawiony FNiN Awatar janm
    Do³±czy³
    May 2011
    P³eæ
    Posty
    22

    Domy¶lnie Odp: Konkurs na now± postaæ do nastêpnej czê¶ci FNiN-oceniamy pomys³y :)

    Przyda³by siê jaki¶ muzyk w "superpaczce"...

  10. #10
    Zaciekawiony FNiN Awatar Seawa
    Do³±czy³
    May 2011
    P³eæ
    Posty
    13

    Domy¶lnie Odp: Konkurs na now± postaæ do nastêpnej czê¶ci FNiN-oceniamy pomys³y :)

    Wed³ug mnie powinna to byæ dziewczyna walcz±ca z Aureli±! Przyja¼ni³aby siê z super paczk±, ale do niej nie do³±cza³a. Teraz najlepsze... ona nie istnieje, bo tak naprawdê jest programem AI który od swojego by³ego w³a¶ciciela dosta³ cia³o a potem zwia³ i udaje zwyk³± uczennicê mam nadziejê ¿e wam siê podoba hehe

+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni

Informacje o w±tku

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten w±tek

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten w±tek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
Odwied¼ nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrze¿one.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Je¶li nie chcesz,
by pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj± w³asn± Familiadê