<
+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 61 do 70 z 83
  1. #61
    Zainspirowany FNiN Awatar CezarIXen
    Do³±czy³
    Dec 2011
    P³eæ
    Wiek
    29
    Posty
    198

    Domy¶lnie Odp: Felix, Net i Nika oraz Departament Równoleg³ej Rzeczywisto¶ci - FNiN_addict

    Nie lubiê czytaæ na komputerze, wiêc nawet nie wiem jak zacz±³em czytaæ ten fanfik. Jednak niezale¿nie od przyczyn ciesze siê, ¿e to przeczyta³em bo przyjemnie siê czyta. Styl jak dla mnie jest bardzo g³adki . Jak dla mnie nawet lepszy od oryginalnego stylu fnin. Ciekawie poprowadzone relacje bohaterów. Parê rozwi±zañ fabularnych mnie niezbyt zaciekawi³o, ale to bardzo ma³a ilo¶æ. I nie bêdê ich wymienia³ bo s± bardzo subiektywne... A w³a¶nie, masz ode mnie du¿ego plusa za to, ¿e w±tek ,,mi³osny" mnie nie odrzuca. Có¿, widocznie jest bardzo dobrze napisany Krótko mówi±c czekam na wiêcej.

  2. #62
    Zaciekawiony FNiN Awatar nikomanka
    Do³±czy³
    Apr 2012
    P³eæ
    Posty
    9

    Domy¶lnie Odp: Felix, Net i Nika oraz Departament Równoleg³ej Rzeczywisto¶ci - FNiN_addict

    Bardzo mi siê podoba³o.

  3. #63
    Fan FNiN Awatar Kage-Sama
    Do³±czy³
    Sep 2010
    P³eæ
    Wiek
    27
    Posty
    757

    Domy¶lnie Odp: Felix, Net i Nika oraz Departament Równoleg³ej Rzeczywisto¶ci - FNiN_addict

    Warto by³o
    "Vive in umbra, utinam lucem creare"
    "My, sady¶ci, wiemy jak bawiæ siê bez ma³a
    Wiemy jak katowaæ, by ofiara zap³aka³a
    To jest ta cudowna krew
    To jest nasz morderczy zew
    Mamy no¿e, których nie ma nikt inny
    Do zabawy ogieñ i sznur
    Na pale nawlekamy niewinnych
    A dla winnych garnek i szczur!"
    http://kage-sama452.deviantart.com/ - reklamuje, bo moge


  4. #64
    Zainspirowany FNiN Awatar CezarIXen
    Do³±czy³
    Dec 2011
    P³eæ
    Wiek
    29
    Posty
    198

    Domy¶lnie Odp: Felix, Net i Nika oraz Departament Równoleg³ej Rzeczywisto¶ci - FNiN_addict

    Opis tego pogromienia Eftepa jest by³ i bêdzie epicki. Brawo.

  5. #65
    Zainspirowany FNiN Awatar Z³oty Je¿
    Do³±czy³
    Apr 2012
    P³eæ
    Wiek
    24
    Posty
    89

    Domy¶lnie Odp: Felix, Net i Nika oraz Departament Równoleg³ej Rzeczywisto¶ci - FNiN_addict

    Cool!!! No i wiemy dok³adniej gdzie mieszka Nika . A na powa¿nie ¶wietne opowiadanie. Zgadzam siê z ketn±-mi³osne fragmenty najlepsze.

  6. #66
    Misiaczek Awatar Justi
    Do³±czy³
    May 2012
    P³eæ
    Posty
    553

    Domy¶lnie Odp: Felix, Net i Nika oraz Departament Równoleg³ej Rzeczywisto¶ci - FNiN_addict

    ¦wietne, humor twojego opowiadania jak dla mnie pasuje do Fnin. Mi jednak najbardziej podobaj± siê wizje...
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 06-06-12 o 18:38

  7. #67
    Zaciekawiony FNiN Awatar Kotek_99
    Do³±czy³
    Jun 2012
    P³eæ
    Posty
    16

    Domy¶lnie Odp: Felix, Net i Nika oraz Departament Równoleg³ej Rzeczywisto¶ci - FNiN_addict

    ¦wietne ! Tylko jakby nie skoñczone.
    Je¶li bêdziesz to koñczy³a to mog³aby¶ napisaæ, ¿e w szkole Aurelia poca³owa³a Neta w usta, Nika by siê na niego obrazi³a, zrobi³aby mu awanturê,a on by jej powiedzia³, ¿e ten poca³unek nic nie znaczy i j± kocha Najbardziej podoba mi siê w±tek romantyczny i te wizje. Proszê dokoñcz t± opowie¶æ.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 18-06-12 o 19:17

  8. #68
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Do³±czy³
    May 2009
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domy¶lnie Odp: Felix, Net i Nika oraz Departament Równoleg³ej Rzeczywisto¶ci - FNiN_addict

    Nadal nie ogarniam, czemu tu nie wrzuci³am dwóch ostatnich rozdzia³ów. W ka¿dym razie, ca³o¶æ jest w antologii forum FNiN "G³os Kosika". Oto link do X i XI rozdzia³u.
    https://docs.google.com/document/d/1...uhIdiJfu0/edit
    [dzi¶ 14:57]Zegarmistrz: ja mam teoriê odno¶nie tego - po prostu papier, ok³adka, zapach, to wszystko nam siê kojarzy z czytaniem, czyli czym¶ fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochê jak psy Paw³owa, widz±c now± ksi±¿kê czy czuj±c zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemno¶æ, bo te nam siê kojarz± z istot± ksi±¿ki - czytaniem
    [dzi¶ 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok ksi±¿ki?


    [dzi¶ 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kszta³ty

  9. #69
    Zainspirowany FNiN
    Do³±czy³
    Sep 2012
    P³eæ
    Wiek
    25
    Posty
    80

    Domy¶lnie Odp: Felix, Net i Nika oraz Departament Równoleg³ej Rzeczywisto¶ci - FNiN_addict

    Zostawienie bohaterów w k³opotach jest takie trochê nie FNiN-owe, ale zawsze jakie¶ urozmaicenie - chocia¿ ci±g dalszy by nie zaszkodzi³. Masz ¶wietny styl i nie znalaz³am nic, do czego bym siê mog³a przyczepiæ (a ¿ebym ja siê do niczego nie przyczepi³a, to rzecz granicz±ca z niemo¿liwo¶ci±). Brawo!

  10. #70
    Zafascynowany FNiN Awatar Nubes
    Do³±czy³
    Mar 2013
    P³eæ
    Posty
    271

    Domy¶lnie Odp: Felix, Net i Nika oraz Departament Równoleg³ej Rzeczywisto¶ci - FNiN_addict

    Fajne, bardziej mi siê podoba ni¿ nawet oryginalne FNiN Kosika, masz niez³y styl a w±tki mi³osne s± spoko :*
    Ja sobie poczytam, bo ¿ycie jest krótkie.

+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 OstatniOstatni

Informacje o w±tku

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten w±tek

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten w±tek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Tagi dla tego w±tku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
Odwied¼ nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrze¿one.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Je¶li nie chcesz,
by pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj± w³asn± Familiadê