<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 47
  1. #21

    Domyślnie Odp: Animowane produkcje Walt Disney Company

    Niestety, dość mała szansa, że "zmądrzeją". Wbrew pozorom oni sami nie są głupi, bo to co robią się po prostu sprzedaje, oni zarabiają na tym kasę, mają na nowe produkcje i więcej kasy. Tylko to, co oni tworzą
    jest niedojrzałe i niemądre. Ale że biznes się kręci, to czemu mają tego zaprzestać? Oczywiście piszę to z ich punktu widzenia, bo wiadomo, że cierpią na tym dzieci, które to oglądają, są na tym wychowywane i czerpią z tego wzorce zachowań (choć mam cichą nadzieję, że nie). A że Disney Channel tworzy pseudogwiazdki, no cóż... Nie mój problem, zarabiają i jest im z tym dobrze. Choć sam w życiu bym nie chciał za taką cenę stukać hajsu... Przecież oni w sporej części stają się pośmiewiskiem społeczeństwa.
    Moje posty zawierają tylko i wyłącznie moją własną opinię, chyba, że jest napisane inaczej.
    __________________________________________________ _________________________

    Infrastruktura Polski i nie tylko:

  2. #22
    (dawniej Kowal) Awatar KamcioKowal
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    907

    Domyślnie Odp: Animowane produkcje Walt Disney Company

    Czy jest tu poza mną fanatyczny wielbiciel Króla Lwa (pierwsza część)?


    Król Lew to imho po prostu arcydzieło w dziedzinie kinematografii dziecięcej, tak pod względem oprawy audiowizualnej (Can You Feel The Love Tonight i I Just Wanna To Be King), jak i dramatyzmu (Mufasa ), przesłania, i wartości które przekazuje.

    Jak to ujął mój przyjaciel: "To jest tak czysto piękne, po prostu".


    Z reszty: Mulan Mulan Mulan i potem długo nic, acz baaaardzo cenię Disneyowskie KLASYCZNE bajki

    //JUST CAN'T WAIT TO BE KING, nie "wanna be..."...!//Klaudia
    Ostatnio edytowane przez Klaudia cD. ; 18-11-12 o 16:45
    Brytyjski oficer, przełom wieku XVIII i XIX:
    - Wy, Francuzi, walczycie o pieniądze - my Brytyjczycy walczymy o honor!
    Odpowiedź Roberta Surcoufa, francuskiego korsarza:
    - Sir, ludzie walczą o to czego najbardziej im brak.

  3. #23
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    80

    Domyślnie Odp: Animowane produkcje Walt Disney Company

    Mój ulubiony film Disneya (a właściwie już Disney Pixar) to "Gdzie jest Nemo" - właśnie wczoraj go sobie obejrzałam po latach i może nie ekscytowałam się tak jak małe dziecko, ale to nadal piękna historia Z tych bardziej klasycznych najbardziej lubiłam "Królewnę Śnieżkę" i "Kopciuszka" oraz krótkometrażowe kreskówki o Myszce Miki i Kaczorze Donaldzie. I tak jak chyba wszyscy tutaj nienawidzę Hannah Montany i innych debilizmów z tej serii.

  4. #24
    Zaciekawiony FNiN Awatar Panda^^
    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    20

    Domyślnie Odp: Animowane produkcje Walt Disney Company

    Ja uwielbiam "Króla Lwa". Jeden z nielicznych filmów na których się popłakałam

  5. #25
    Exterminate! Awatar Alfa
    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    210

    Domyślnie Odp: Animowane produkcje Walt Disney Company

    Od jakiegoś czasu oglądam wszystkie bajki na nowo, ale tylko te rysunkowe. Wiem, że komputerowa animacja też jest fajna czasami, jednak no po prostu nie mogę patrzeć na taką ulepioną z plasteliny Myszkę Mickey czy Kubusia Puchatka. "Król lew", brak słów... Wciąż od nowa mogłabym oglądać "Herkulesa" (niesamowity dubbing) i "Mulan" Ale chyba wszystko wyszło co zaczynało się tak http://www.youtube.com/watch?v=wSoUm8CK4RU uwielbiam

    I can't drown my demons, they know how to swim

  6. #26
    Zainspirowany FNiN Awatar modliszka
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    73

    Domyślnie Odp: Animowane produkcje Walt Disney Company

    Uwielbiam Herkulesa, Króla lwa, Mulan, Małą syrenkę, Kubusia Puchatka i Myszkę Miki. To są najlepsze bajki na świecie !

  7. #27
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    280

    Domyślnie Odp: Animowane produkcje Walt Disney Company

    Pojęcie "Disney" w mojej osobistej świadomości dzieli się na "Disney" i "Disney Company". Ta pierwsza część obejmuje podziwiane wyżej produkcje, a druga całą komercyjną, bezsensowną papkę typu Hannah Montanah, HSM i innych nastolatkowych produktów, których nie trawię, ale akceptuje ich istnienie (ledwo ledwo) ze względu na fakt, ze Disney jest ogromną, jedna z największych na świecie korporacją i musi na siebie zarabiać. A fakt, ze ktoś ogląda te wszystkie shity to juz nie moja sprawa.

  8. #28
    Zainspirowany FNiN Awatar FankaFNIN!
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Posty
    51

    Domyślnie Odp: Animowane produkcje Walt Disney Company

    Ja uwielbiam "Dzwonnika z Notre Dame", obie części, "Mulan", i "Króla Lwa", ale bardziej 2 i 3 niż 1 część (jest zbyt smutna, zawsze przy niej płaczę). Myślę że Disney ma fantastyczne piosenki do bajek, moje ulubione to "Krąg życia" nowa wersja, "Jeden z nas" i "Strasznie już być tym królem chcę. (Wszystkie z "Króla Lwa"). Ostatnia bardzo podoba mi się po niemiecku, teraz się go uczę i jestem pod wrażeniem, że coś rozumiem Bardzo lubię też "Modlitwę Esmeraldy" z "Dzwonnika z Notre Dame". Z bajek podobała mi się też "Anastazja". Ogólnie Disney ma kultowe bajki, niestety teraz trochę się stacza. Aczkolwiek "Zaplątani" są super.
    "Kraina lodu" też jest cudowna. Oglądałam to już trzy razy i jeszcze mi się nie znudziło . Jestem fanką Olafa A piosenka "Mam tę moc"? Toż to arcydzieło! (Niestety tylko w polskiej i francuskiej wersji, w innych trochę słabsza, zwłaszcza po niemiecku).
    Ostatnio edytowane przez FankaFNIN! ; 30-12-13 o 21:27

  9. #29
    Zafascynowany FNiN Awatar Nubes
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Posty
    271

    Domyślnie Odp: Animowane produkcje Walt Disney Company

    Fanka: Anastazja jest Fox'a. A poza tym Król Lew to pierwsza część jest najlepsza, reszta chyba już bardziej nastawiona na "magię tytułu". Ostatnio obejrzałam sobie Zaplątanych, ot tak sobie, bo zbierało dobre noty. Nie powiem, żałuję, że zrobiłam to dopiero teraz. Lubię produkcje Disneyowskie typu Królewna Śnieżka, Król Lew, ale Piraci i Opowieści z Narnii także są świetne.
    Ja sobie poczytam, bo życie jest krótkie.

  10. #30
    Zainspirowany FNiN Awatar FankaFNIN!
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Posty
    51

    Domyślnie Odp: Animowane produkcje Walt Disney Company

    A poza tym Król Lew to pierwsza część jest najlepsza, reszta chyba już bardziej nastawiona na "magię tytułu".
    Moim (i zapewne nie tylko moim) zdaniem pierwsza część jest strasznie smutna, dlatego 2 i 3 mają wyższe oceny. To nie znaczy oczywiście że 1 mi się nie podoba .

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę