<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 47
  1. #11
    Zafascynowany FNiN Awatar Ariku
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    202

    Domyślnie Odp: Animowane produkcje Walt Disney Company

    Disney Channel - i wszystko jasne...
    Souls are soft and fluffy.

  2. #12
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Patryx
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    1,613

    Domyślnie Odp: Animowane produkcje Walt Disney Company

    Ja wolę nie oglądac Disneya
    http://www.youtube.com/watch?v=fEfT09qg-Nk

  3. #13
    Zaciekawiony FNiN Awatar Bezkształt
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Posty
    49

    Domyślnie Odp: Animowane produkcje Walt Disney Company

    Cytat Zamieszczone przez Patryx Zobacz posta
    Ja wolę nie oglądac Disneya
    http://www.youtube.com/watch?v=fEfT09qg-Nk
    Heh, ja wolę nie oglądać pseudokatolików gadających o szatanie, a tak naprawdę zachowujących się, jakby to ICH szatan opętał. Ręce opadają. "Wyrzućcie te kasety, to wam zabije dzieci!"... Teksty w tym stylu są nie do wytrzymania. Bajki Disney'a to coś wspaniałego, to niezwykle mądre bajki uczące miłości, dobroci... Cóż, facet dziwaczny, by nie powiedzieć pier-dziel-nię-ty, ale nie powiem tego, to by było nieładnie.... Dzięki wam, przypomniałem sobie, jak to moim wielkim marzeniem było dostać "Królewnę Śnieżkę" na wigilię, o tym, jak wspólnie ze znajomymi oglądaliśmy Anastazję, a ja się o coś obraziłem i powiedziałem że nie zasnę przez całą noc (zasnąłem w 10 minut po wypowiedzeniu tego)... eh... dzieciństwo... to coś najpiękniejszego ... I jeszcze ten ekscytujący dźwięk przy animacji Disneyowskiego zamku... Disney i jeszcze raz Disney!!!

    P.S. Hanną Montanną rzygam, tyle się na ten temat wypowiem, bo więcej po prostu nie trzeba, głupota zwala z nóg.
    Ostatnio edytowane przez Bezkształt ; 20-06-11 o 21:20 Powód: Przypomniało mi się.
    - Kino alternatywne? - zastanowił się Felix (...)
    - Raczej miałam na myśli Greenewaya piiip, Aronofskyego piiip, von Triera piiip... i tego typu rzeczy...
    - A ja widziałem ostatnio Kielecką masakrę szlifierką kątową - przypomniał sobie Net...


  4. #14
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Animowane produkcje Walt Disney Company

    Cytat Zamieszczone przez Bezkształt Zobacz posta
    Heh, ja wolę nie oglądać pseudokatolików gadających o szatanie, a tak naprawdę zachowujących się, jakby to ICH szatan opętał. Ręce opadają. "Wyrzućcie te kasety, to wam zabije dzieci!"...
    Mam tylko jedno ale: to byli katolicy? Z resztą się całkowicie zgadzam

    Generalnei Disney zawsze kojarzył mi się z fajlnymi filmami animowanymi i zwykłymi oraz beznadziejnymi serialami... O ile Disney kojarzył mi się zawsze jako wytwórca wielu różnych fajnych bajek, o tyle z konkurencji kojarzyłem tylko konkretne tytuły (Królik Bugs, etc.).
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  5. #15
    Zafascynowany FNiN Awatar Stempel
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Posty
    404

    Domyślnie Odp: Animowane produkcje Walt Disney Company

    Klasyczne bajki typu Myszka Miki czy Kaczor Donald są według mnie najlepsze, ponieważ te bajki mają w sobie takie coś co pozwala im być nieśmiertelnymi, niezapomnianymi. Oczywiście nie uważam, że te nowsze są kiepskie, co do niektórych to nawet wręcz przeciwnie.
    "Nie wiem, jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi"
    Albert Einstein

  6. #16
    Zaciekawiony FNiN Awatar Mirana
    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    32

    Domyślnie Odp: Animowane produkcje Walt Disney Company

    Bajki disney'owskie mają w sobię tę magię, przypominają o starych, dobrych czasach, że teraz również z chęcią je oglądamy. Moją ulubioną produkcją Disney'a jest ''Mulan'', spodobali mi się także ''Zaplątani''. Ale przez te ostatnie lata ciągle kręcą to nowe, beznadziejne COŚ, co widnieje na obrazkach wyżej, co trudno nazwać. -Ludzie, to nie jest przecież Disney!- ktoś pomyśli. A jednak, stoczyło się to strasznie, począwszy od nijakiej Hannah Montany... ;/ Za każdym razem, kiedy przelatuję kanały i widzę to, skręca mnie i przelączam jak oparzona. Słusznie mówicie, że Disney się w grobie przewraca. I teraz tym czymś muszą zadowolić się młodsi, kiedy nie ma kto lecieć do wypożyczalni.

  7. #17
    Zaciekawiony FNiN Awatar Cathy
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    7

    Domyślnie Odp: Animowane produkcje Walt Disney Company

    Według mnie produkcje Disney'a są najpiękniejszymi bajkami z mojego dzieciństwa Zaskakujące pięknymi barwami, zjawiskową muzyką a także morałem. Bajki Disney'a oglądam do dzisiaj i za każdym razem podobają mi się coraz bardziej. Niestety mam na myśli w większości starsze produkcje, bo wśród nowych coraz więcej jest takich tandetnych jak np: Hannah Montana. Oczywiście zdarzają się wyjątki jak np. Zaplątani, jednak są to nieliczne perełki w morzu pełnym ogłupiających seriali i bajek dla dzieci.
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 19-10-12 o 21:24

  8. #18
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    8

    Domyślnie Odp: Animowane produkcje Walt Disney Company

    Dla mnie bajki Disney'a do dziś są jednymi z najpiękniejszych na świecie. Na pierwszy rzut oko wydaje się, że to tylko zwykłe bajki dla dzieci, ale tak naprawdę kryją w sobie magię, dzięki której na nowo stajemy się dziećmi.

  9. #19

    Domyślnie Odp: Animowane produkcje Walt Disney Company

    Dla mnie bajki Disney'a to po prostu mistrzostwo świata! Mam do nich niesamowity sentyment z dzieciństwa. Wartości w nich zawarte są ponadczasowe, po prostu prawdziwe i słuszne. Najbardziej oczywiście lubię te starsze, choć sporo nowych też jest dobrych. Bardzo chętnie bym sobie przypomniał kilka(-naście, -dziesiąt ) z nich. Taki maraton Disney'owski bym sobie zrobił.

    Co do komercjalizacji, no to cóż... Dziś mamy takie parszywe czasy, że żeby się utrzymać na rynku, trzeba dużo sprzedawać, a najłatwiej sprzedać coś, co szybko chwyta a nie chwyta na długo. Więc wychodzi to co wychodzi. Mimo wielu kiepskich produkcji zdarza się jeszcze Disney'owi popełnić dobry film/bajkę.
    Ale jak tak patrzę z drugiej strony, ogólnie na bajki czy produkcje dla dzieci, to trochę mi się serce łamie. Mam młodszego kuzyna oglądającego dość dużo bajek. I czasem, jak mu coś włączę i rzucę na to okiem, to mnie lekko odrzuca. Mam też wrażenie, że jakoś inaczej są konstruowane te bajki, bo zdarza się, że zwraca on uwagę na akcję a nie na wartości przekazywane w tych filmach. No ale to może być efekt tego, że ja zdaję sobie sprawę z tych przekazów, a on jeszcze nie. I Dopiero teraz tak naprawdę widzę, czego mnie nauczyły te bajki z mojego dzieciństwa. Życzę produkcją Disney'a utrzymywaniu poziomu bajek z Tamtych Lat
    Moje posty zawierają tylko i wyłącznie moją własną opinię, chyba, że jest napisane inaczej.
    __________________________________________________ _________________________

    Infrastruktura Polski i nie tylko:

  10. #20
    Zafascynowany FNiN Awatar serpens volucer
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    498

    Domyślnie Odp: Animowane produkcje Walt Disney Company

    Jak widzę te nastawione tylko i wyłącznie na oglądalność i zysk seriale dla ćwierćmózgich, piszczących jak opętane myszy [bez obrazy]dziewczynek, to myślę sobie: " Walt Disney się w zamrażarce przewraca." Miejmy chociaż nadzieję, że ci ludzie którzy aktualnie tym kręcą zmądrzeją i przestaną okaleczać ludzi. Właściwie, to dziwi mnie dlaczego każda aktorka disney channel zostaje piosenkarką, lub na odwrót. Niedługo rolę w najnowszej "superprodukcji" zagra Justyna Bimber, albo Cole i Dylan Sprouse założą kapelę.

    ^A to przez zasady na za dużą sygnaturę.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę