<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 19 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 189

Wątek: Temat nocny

  1. #1
    Zafascynowany FNiN Awatar Magix Slayer
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Posty
    498

    Domyślnie Temat nocny

    Witam, wbrew pozorom można zauważyć inne funkcjonowanie mózgu w godzinach nocnych. Poza tym, to ciekawa, moim zdaniem, inicjatywa.

    UWAGA!!! PROSZę O UDZIELANIE SIę W TEMACIE TYLKO W GODZINACH 22:00-6:00!!!

    Glowny motyw i temat pogaduszek będzie swobodnie ewoluowal, jak to podczas prawdziwej rozmowy. Oczywiście, nie namawiam młodych czytelników do wstawania specjalnie w nocy żeby odpisać na forum, proszę o nierobienie tego . Na forum jest dość dużo nastolatków, którzy no-life'ują do 1 (albo do 4, jak ja). Zgodnie z prawami przyrody, to oni bedą tworzyć ten temat. Pozwolę sobie narzucić motyw początkowy:
    - Jak czytelnicy naszego zacnego forum odnoszą się do patriotyzmu i co nim jest? Czy uważacie się za patriotów?
    Jak zwykle, zapraszam do dyskusji .

    //22. to noc? Tak wczesny limit chyba zabije ideę tematu...//Zeg
    Ostatnio edytowane przez Zegarmistrz ; 13-04-11 o 08:39

  2. #2
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Dziobal
    Dołączył
    Jun 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,341

    Domyślnie Odp: Temat nocny

    Ja tam nie no-lifie Ja normalnie o 1 chodzę spać. Ale kiedyś, jak jeszcze grałem w MMO to się zdarzało kłaść równo ze wschodem słońca

  3. #3
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Temat nocny

    Proponuję jednak zmienić z 22. na północ. Minimum północ. Dziobal, jakie to było MMO?

  4. #4

  5. #5
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Dziobal
    Dołączył
    Jun 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,341

    Domyślnie Odp: Temat nocny

    Czy ja wiem? Czasami nadmyślę tak późno w nocy, zazwyczaj na wycieczkach szkolnych czy coś.

    A tak normalnie to szczyt moich zdolności przypada na wieczór, tak przed 23 a po zrobieniu wszystkiego, co trzeba było tego dnia zrobić.

    A MMO to był Aion. Mało znana gierka NCSoftu, bardzo fajna zresztą. Ostatnio mam chcicę na granie, chyba na głodzie jestem, to już rok bez niej Grałbym znowu, ale 8h dziennie + myślenie nastawione tylko na grę to nie do końca to, co jest dla mnie najlepsze.

    Edit: w sumie walić poważne tematy, i tak nie mamy wolnej woli To może jednak wrócę do grania...?
    Ostatnio edytowane przez Dziobal ; 14-04-11 o 22:09

  6. #6
    Zafascynowany FNiN Awatar Magix Slayer
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Posty
    498

    Domyślnie Odp: Temat nocny

    22 to dobra godzina, nie przesadzajcie temat i tak otwarty tylko 1/3 doby, a niektórzy wstaja o 5 i laza wczesniej spać.
    Ah podlapaliscie mój temat o patriotyzmie jak muchy widzę...

    dziob, kojarze nazwę Aion, ale nigdy nie gralem. Ostatnio b. mało gram w ogóle.
    W pon rekolekcje i na soczek.
    Dziwią mnie historie nastoletnich matek. Przecież to jest zniszczone całe życie... Nie wiem, co bym zrobił, gdybym się dowiedział, ze mam być w tym wieku ojcem...

  7. #7
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Temat nocny

    22. to dla mnie za wcześnie. O tej porze to jest normalne dla większości, że jeszcze się nie śpi. Na takim Grojkonie o 22. to my... A zresztą . Róbcie jak chcecie.

    Co do "nocnego myślenia", kiedyś siedziałem przed kompem do późna, nie pamiętam, która to była, ale sądzę, że koło drugiej i nagle dostaję SMSa o treści: "Śpisz? To gaś światło!". Pierwsza moja myśl przez ułamek sekundy wyglądała mniej więcej tak: "Jezus Maria! Skąd ona wie, że mam światło zapalone?!" .

    I trzecia sprawa. Kto mi powie, dlaczego ten kod nie zwraca licz pierwszych? ;s
    Kod:
    #include<conio.h>
    #include<iostream>
    
    int main ()
    {
        int maks, n;
        std::cin>>maks;
        for (int i=2; i<=maks; i++)
        {
            for (int j=1; j<=i; j++)
            {
                n=j;
                if (i%j==0) break;
            }
        if (n==i) std::cout<<i;                            
        }
        getch();
    }

  8. #8
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Dziobal
    Dołączył
    Jun 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    1,341

    Domyślnie Odp: Temat nocny

    Magix - pewnie byś się nie przyznawał

    Zeg - może nie umie?

  9. #9
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Temat nocny

    No ale bez jaj, dlaczego? Taki super kod wymyśliłem, a ten, skubaniec, nie chce działać... :/

    EDIT:
    Dobra, już mi bartg pomógł... Wystarczyło zmienić "1" na "2"...
    Ostatnio edytowane przez Zegarmistrz ; 14-04-11 o 23:48

  10. #10
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domyślnie Odp: Temat nocny

    Czy ten temat ma jakiś... temat?
    Patriotyzm?
    Uważam się za patriotkę, na tyle, na ile mogę, w wyborach zamierzam uczestniczyć, przejmuję się sprawami polityki Polski, stosunkami zagranicznymi. Poza tym uznaję JEDN? zbrodnię katyńską, znam historię Polski od kiedy istniała na tyle, żeby się nie wstydzić. Nie rozumiem, czemu tak wiele osób deklaruje teraz, że nie cierpi Polski, że nie czuje się patriotami, że nic tutaj nie ma przyszłości... Chcą wyjechać, uciec i odciąć się od ojczyzny. Ja wyjechałabym stąd w ostateczności albo jakbym znalazła gdzieś indziej swojego księcia z bajki.
    [dziś 14:57]Zegarmistrz: ja mam teorię odnośnie tego - po prostu papier, okładka, zapach, to wszystko nam się kojarzy z czytaniem, czyli czymś fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochę jak psy Pawłowa, widząc nową książkę czy czując zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemność, bo te nam się kojarzą z istotą książki - czytaniem
    [dziś 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok książki?


    [dziś 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kształty

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 19 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę