<

Zobacz wyniki ankiety: Jak wam sie podoba³a strona graficzna BM?

G³osuj±cych
47. Nie mo¿esz g³osowaæ w tej sondzie
  • ¦wietna ;PP

    20 42.55%
  • Nudna

    2 4.26%
  • Beznadziejna

    3 6.38%
  • Zwyk³a,nic specjalnego

    6 12.77%
  • Nawet,nawet

    16 34.04%
+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 10 z 28
  1. #1
    Zaciekawiony FNiN Awatar Bezkszta³t
    Do³±czy³
    Nov 2010
    P³eæ
    Posty
    49

    Red face Ok³adka i wklejka ksi±¿ki czyli wasza opinia na temat graficznej strony ksi±¿ki

    Chcia³bym znaæ wasz± opiniê na temat strony graficznej tzn. ok³adka i wklejka.

    Moja opinia:
    Wg mnie Felix Net i nika s± na ok³adce bardzo dobrze narysowani. Bardzo dobrze widaæ jak uro¶li od 1 czê¶ci i cieszy mnie to. Co prawda Konpopoza wyobra¿a³em sobie trochê innego i o wiele mniejszego, ale i tak jest to bardzo ³adny model. T³o równie¿ porz±dne, jednak jak dla mnie ok³adka drugiej czê¶ci i tak by³a najlepsza (jak sama ksi±¿ka). Co do wklejki: nie zachwyci³a mnie i ¶rednio mi siê podoba. T³o nie tegez, i ogólnie trochê za szaro, ale... nie jest te¿ jakie¶ najgorsze.

    A jakie jest wasze zdanie?
    - Kino alternatywne? - zastanowi³ siê Felix (...)
    - Raczej mia³am na my¶li Greenewaya piiip, Aronofskyego piiip, von Triera piiip... i tego typu rzeczy...
    - A ja widzia³em ostatnio Kieleck± masakrê szlifierk± k±tow± - przypomnia³ sobie Net...


  2. #2
    Zafascynowany FNiN Awatar KetevaN
    Do³±czy³
    Jul 2010
    P³eæ
    Wiek
    32
    Posty
    283

    Domy¶lnie Odp: Ok³adka i wklejka ksi±¿ki czyli wasza opinia na temat graficznej strony ksi±¿ki


  3. #3
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Do³±czy³
    May 2009
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domy¶lnie Odp: Ok³adka i wklejka ksi±¿ki czyli wasza opinia na temat graficznej strony ksi±¿ki

    Ok³adka jak dla mnie prezentuje siê bardzo dobrze. Przede wszystkim uwielbiam ciemnoniebieski/granatowy kolor, a spodoba³y mi siê tak¿e te ¿ó³to-czarne, poprzecierane pasy. W³a¶nie zastanawia³am siê, czy bohaterowie i Konpopoz s± narysowani w tej samej skali. Muszê przyznaæ, ¿e nie mam pojêcia. Trochê dziwnie to wygl±da, bo widaæ ró¿nicê miêdzy trójwymiarowym odkurzaczem, a przyjació³mi.

    Zacznê od lewej strony, czyli od Niki. Wygl±da tu jeszcze doro¶lej, ni¿ w 3K, choæ ró¿nica czasu jest przecie¿ niewielka. Jest szczuplejsza i wed³ug mnie bardziej kobieca (kszta³ty, które nie zniknê³y pod p³aszczem). Nie podoba mi siê do koñca twarz Felixa, bo, zale¿nie od perspektywy z której siê patrzy, jego twarz wydaje siê zbyt okr±g³a b±d¼ za stara. Poza tym ta kurtka... chocia¿ w sumie nie od dawna wiadomo, ¿e Felix nie ma specjalnie wyrafinowanego gustu. Za to Net... na tej ok³adce wygl±da po prostu niesamowicie. Wygl±da doro¶le, mo¿e nawet trochê za doro¶le, jest naprawdê przystojny. Tutaj uk³ony w stronê pana Kosika, bo to pierwszy taki przypadek, kiedy autentycznie postaæ animowana, któr± widzê, jest przystojna. Pendrive'y w d³oniach bardzo mi siê podobaj±, ale mimo wszystko, ok³adka zdaje mi siê trochê pusta. Zwykle by³o na niej wiêcej elementów. Mo¿e za du¿o czasu na dopracowanie wszystkiego a¿ tak dobrze nie s³u¿y? Reasumuj±c, ok³adka spodoba³a mi siê i mimo paru niedoci±gniêæ, oceni³abym ja na 5 z plusem.
    [dzi¶ 14:57]Zegarmistrz: ja mam teoriê odno¶nie tego - po prostu papier, ok³adka, zapach, to wszystko nam siê kojarzy z czytaniem, czyli czym¶ fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochê jak psy Paw³owa, widz±c now± ksi±¿kê czy czuj±c zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemno¶æ, bo te nam siê kojarz± z istot± ksi±¿ki - czytaniem
    [dzi¶ 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok ksi±¿ki?


    [dzi¶ 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kszta³ty

  4. #4
    Zaciekawiony FNiN
    Do³±czy³
    Feb 2011
    P³eæ
    Wiek
    26
    Posty
    6

    Domy¶lnie Odp: Ok³adka i wklejka ksi±¿ki czyli wasza opinia na temat graficznej strony ksi±¿ki

    Wklejki nie widzia³am bo mieszkam w miejscu gdzie t± ksi±¿kê ciê¿ko dostaæ ale ok³adka dla mnie super i wszystkich dobrze widaæ = ]

  5. #5
    Zainspirowany FNiN
    Do³±czy³
    Jan 2009
    P³eæ
    Posty
    56

    Domy¶lnie Odp: Ok³adka i wklejka ksi±¿ki czyli wasza opinia na temat graficznej strony ksi±¿ki

    Zgodzê siê, ¿e ok³adka jest trochê pusta, ale naprawdê ³adnie i porz±dnie zrobiona. I cieszê siê, ¿e pierwszy raz od jakiego¶ czasu widaæ oczy Neta

  6. #6
    Zainspirowany FNiN Awatar Pentinum
    Do³±czy³
    Aug 2010
    P³eæ
    Wiek
    26
    Posty
    179

    Domy¶lnie Odp: Ok³adka i wklejka ksi±¿ki czyli wasza opinia na temat graficznej strony ksi±¿ki

    ?ysinka Niki mnie dra¿ni.
    Moje uczucia runê³y, moje nerwy runê³y, jestem przez ni± zniszczony, jestem psychicznie i nerwowo konaj±cy. Teraz, gdy na ciebie patrzê, to wiem, i¿ moja mi³o¶æ do ciebie by³a z gruntu nies³uszna.

  7. #7
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Do³±czy³
    Apr 2009
    P³eæ
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domy¶lnie Odp: Ok³adka i wklejka ksi±¿ki czyli wasza opinia na temat graficznej strony ksi±¿ki

    Cytat Zamieszczone przez magia_madziula Zobacz posta
    Wklejki nie widzia³am bo mieszkam w miejscu gdzie t± ksi±¿kê ciê¿ko dostaæ ale ok³adka dla mnie super i wszystkich dobrze widaæ = ]
    Ale mo¿esz zobaczyæ tu: http://forum.fnin.eu/showthread.php?1584-Wyklejka-BM

    ----

    Jak juz gdzie¶ pisa³em, my¶lê, ¿e p. Kosik odk³±da³ wyklejkê i ok³adkê tak d³ugo, a¿ zabrak³o czasu i na szybko co¶ wymy¶la³ Swoj± drog±, zauwa¿yli¶cie, ¿e Konpopoz z ok³adki i wyklejki ma gdzie indziej manipulatory ni¿ ten z ty³u ksi±¿ki?
    Dobranoc.
    Doba powinna trwaæ 30 godzin!

    Skargi, pro¶by, odwo³ania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znale¼li¶my?
    - Zobaczysz. Idziemy do pa³acu. Sprowad¼ Anguê, mo¿e byæ nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy m³ot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  8. #8
    Zaciekawiony FNiN Awatar Teen-Ninja
    Do³±czy³
    Mar 2011
    P³eæ
    Posty
    14

    Domy¶lnie Odp: Ok³adka i wklejka ksi±¿ki czyli wasza opinia na temat graficznej strony ksi±¿ki

    Ok³adka : podoba mi siê. Felix chyba czuje siê niewyra¼nie i nie wzi±³ rano Rutinoscorbinu

  9. #9
    Zaciekawiony FNiN Awatar Margaretka
    Do³±czy³
    Dec 2010
    P³eæ
    Wiek
    25
    Posty
    25

    Domy¶lnie Odp: Ok³adka i wklejka ksi±¿ki czyli wasza opinia na temat graficznej strony ksi±¿ki

    Co do ok³adki to Net i Felix bardzo mi siê spodobali. Za to ta ³ysinka Niki rzeczywi¶cie dra¿ni

  10. #10
    Zaciekawiony FNiN Awatar JessNika
    Do³±czy³
    Jul 2010
    P³eæ
    Wiek
    25
    Posty
    11

    Domy¶lnie Odp: Ok³adka i wklejka ksi±¿ki czyli wasza opinia na temat graficznej strony ksi±¿ki

    Zgadzam siê z Bezkszta³t, wklejka wydaje mi siê trochê pusta, zawsze by³o tam mnóstwo obiektów i ten wielki Konpopoz...
    Co do ok³adki mo¿e jest trochê pusta, ale na ok³adce PN te¿ za wiele nie by³o... Zauwa¿y³am jednak, nie tylko na ok³adce BM, ¿e brakuje spinki Niki i nie pojawia siê w tre¶ci ksi±¿ki...

+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Informacje o w±tku

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten w±tek

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten w±tek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Tagi dla tego w±tku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
Odwied¼ nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrze¿one.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Je¶li nie chcesz,
by pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj± w³asn± Familiadê