<

Zobacz wyniki ankiety: Jak wam sie podobaa strona graficzna BM?

Gosujcych
47. Nie moesz gosowa w tej sondzie
  • wietna ;PP

20 42.55%
  • Nudna

2 4.26%
  • Beznadziejna

3 6.38%
  • Zwyka,nic specjalnego

6 12.77%
  • Nawet,nawet

16 34.04%
+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Poka wyniki od 1 do 10 z 28
    Zaciekawiony FNiN Awatar Bezksztat
    Doczy
    Nov 2010
    Pe

Red face Okadka i wklejka ksiki czyli wasza opinia na temat graficznej strony ksiki

Chciabym zna wasz opini na temat strony graficznej tzn. okadka i wklejka.

Moja opinia:
    Wg mnie Felix Net i nika s na okadce bardzo dobrze narysowani. Bardzo dobrze wida jak uroli od 1 czci i cieszy mnie to. Co prawda Konpopoza wyobraaem sobie troch innego i o wiele mniejszego, ale i tak jest to bardzo adny model. To rwnie porzdne, jednak jak dla mnie okadka drugiej czci i tak bya najlepsza (jak sama ksika). Co do wklejki: nie zachwycia mnie i rednio mi si podoba. To nie tegez, i oglnie troch za szaro, ale... nie jest te jakie najgorsze.

A jakie jest wasze zdanie?
    - Kino alternatywne? - zastanowi si Felix (...)
    - Raczej miaam na myli Greenewaya piiip, Aronofskyego piiip, von Triera piiip... i tego typu rzeczy...
    - A ja widziaem ostatnio Kieleck masakr szlifierk ktow - przypomnia sobie Net...

Zafascynowany FNiN Awatar KetevaN
    Doczy
    Jul 2010
    Pe

Domylnie Odp: Okadka i wklejka ksiki czyli wasza opinia na temat graficznej strony ksiki

Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Doczy
    May 2009
    Pe

Domylnie Odp: Okadka i wklejka ksiki czyli wasza opinia na temat graficznej strony ksiki

Okadka jak dla mnie prezentuje si bardzo dobrze. Przede wszystkim uwielbiam ciemnoniebieski/granatowy kolor, a spodobay mi si take te to-czarne, poprzecierane pasy. Wanie zastanawiaam si, czy bohaterowie i Konpopoz s narysowani w tej samej skali. Musz przyzna, e nie mam pojcia. Troch dziwnie to wyglda, bo wida rnic midzy trjwymiarowym odkurzaczem, a przyjacimi.

Zaczn od lewej strony, czyli od Niki. Wyglda tu jeszcze dorolej, ni w 3K, cho rnica czasu jest przecie niewielka. Jest szczuplejsza i wedug mnie bardziej kobieca (ksztaty, ktre nie znikny pod paszczem). Nie podoba mi si do koca twarz Felixa, bo, zalenie od perspektywy z ktrej si patrzy, jego twarz wydaje si zbyt okrga bd za stara. Poza tym ta kurtka... chocia w sumie nie od dawna wiadomo, e Felix nie ma specjalnie wyrafinowanego gustu. Za to Net... na tej okadce wyglda po prostu niesamowicie. Wyglda dorole, moe nawet troch za dorole, jest naprawd przystojny. Tutaj ukony w stron pana Kosika, bo to pierwszy taki przypadek, kiedy autentycznie posta animowana, ktr widz, jest przystojna. Pendrive'y w doniach bardzo mi si podobaj, ale mimo wszystko, okadka zdaje mi si troch pusta. Zwykle byo na niej wicej elementw. Moe za duo czasu na dopracowanie wszystkiego a tak dobrze nie suy? Reasumujc, okadka spodobaa mi si i mimo paru niedocigni, oceniabym ja na 5 z plusem.
    [dzi 14:57]Zegarmistrz: ja mam teori odnonie tego - po prostu papier, okadka, zapach, to wszystko nam si kojarzy z czytaniem, czyli czym fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, troch jak psy Pawowa, widzc now ksik czy czujc zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemno, bo te nam si kojarz z istot ksiki - czytaniem
    [dzi 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok ksiki?

[dzi 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne ksztaty

Zaciekawiony FNiN
    Doczy
    Feb 2011
    Pe

Wklejki nie widziaam bo mieszkam w miejscu gdzie t ksik ciko dosta ale okadka dla mnie super i wszystkich dobrze wida = ]

Zainspirowany FNiN
    Doczy
    Jan 2009
    Pe

Zgodz si, e okadka jest troch pusta, ale naprawd adnie i porzdnie zrobiona. I ciesz si, e pierwszy raz od jakiego czasu wida oczy Neta

Zainspirowany FNiN Awatar Pentinum
    Doczy
    Aug 2010
    Pe

?ysinka Niki mnie drani.
    Moje uczucia runy, moje nerwy runy, jestem przez ni zniszczony, jestem psychicznie i nerwowo konajcy. Teraz, gdy na ciebie patrz, to wiem, i moja mio do ciebie bya z gruntu niesuszna.

Antyspiskowiec Awatar kam193
    Doczy
    Apr 2009
    Pe

Cytat Zamieszczone przez magia_madziula Zobacz posta
    Wklejki nie widziaam bo mieszkam w miejscu gdzie t ksik ciko dosta ale okadka dla mnie super i wszystkich dobrze wida = ]
    Ale moesz zobaczy tu: http://forum.fnin.eu/showthread.php?1584-Wyklejka-BM

----

Jak juz gdzie pisaem, myl, e p. Kosik odkda wyklejk i okadk tak dugo, a zabrako czasu i na szybko co wymyla Swoj drog, zauwaylicie, e Konpopoz z okadki i wyklejki ma gdzie indziej manipulatory ni ten z tyu ksiki?
    Dobranoc.
    Doba powinna trwa 30 godzin!

Skargi, proby, odwoania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znalelimy?
    - Zobaczysz. Idziemy do paacu. Sprowad Angu, moe by nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy mot, sir?

Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

Zaciekawiony FNiN Awatar Teen-Ninja
    Doczy
    Mar 2011
    Pe

Okadka : podoba mi si. Felix chyba czuje si niewyranie i nie wzi rano Rutinoscorbinu

Zaciekawiony FNiN Awatar Margaretka
    Doczy
    Dec 2010
    Pe

Co do okadki to Net i Felix bardzo mi si spodobali. Za to ta ysinka Niki rzeczywicie drani

Zaciekawiony FNiN Awatar JessNika
    Doczy
    Jul 2010
    Pe

Zgadzam si z Bezksztat, wklejka wydaje mi si troch pusta, zawsze byo tam mnstwo obiektw i ten wielki Konpopoz...
    Co do okadki moe jest troch pusta, ale na okadce PN te za wiele nie byo... Zauwayam jednak, nie tylko na okadce BM, e brakuje spinki Niki i nie pojawia si w treci ksiki...

+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Informacje o wtku

Uytkownicy przegldajcy ten wtek

Aktualnie 1 uytkownik(w) przeglda ten wtek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 goci)

Tagi dla tego wtku

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
Odwied nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2020. Wszelkie prawa zastrzeone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plikw cookies. Jeli nie chcesz,
by pliki cookies byy zapisywane na Twoim dysku
zmie ustawienia swojej przegldarki.