<
+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 51 do 60 z 73
  1. #51
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Do³±czy³
    May 2009
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domy¶lnie Odp: B³êdy w ksi±¿ce

    Mi te¿ brakowa³o nazw dzia³ów i spisów tre¶ci. W ogóle rozdzia³ów by³o du¿o mniej, ale to by³o raczej zamierzone, pan Kosik po prostu postanowi³ to zmieniæ. Co do literówek - nigdy siê ich nie czepiam, chyba, ¿e pojawia siê kilka na jednej stronie. Tu tak nie by³o, za to mnóstwo b³êdów merytorycznych czy logicznych. Co do tej e-bomby to chyba wyja¶nione by³o wcze¶niej, czemu siê laptopowi nic nie sta³o... co¶ z odleg³o¶ci±.
    [dzi¶ 14:57]Zegarmistrz: ja mam teoriê odno¶nie tego - po prostu papier, ok³adka, zapach, to wszystko nam siê kojarzy z czytaniem, czyli czym¶ fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochê jak psy Paw³owa, widz±c now± ksi±¿kê czy czuj±c zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemno¶æ, bo te nam siê kojarz± z istot± ksi±¿ki - czytaniem
    [dzi¶ 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok ksi±¿ki?


    [dzi¶ 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kszta³ty

  2. #52
    Zainspirowany FNiN Awatar Pentinum
    Do³±czy³
    Aug 2010
    P³eæ
    Wiek
    26
    Posty
    179

    Domy¶lnie Odp: B³êdy w ksi±¿ce

    I jeszcze jeden: skoro Morten nie bra³ udzia³u w akcji, to dlaczemu na okladce byl znak trzech trybów?
    Moje uczucia runê³y, moje nerwy runê³y, jestem przez ni± zniszczony, jestem psychicznie i nerwowo konaj±cy. Teraz, gdy na ciebie patrzê, to wiem, i¿ moja mi³o¶æ do ciebie by³a z gruntu nies³uszna.

  3. #53
    Zainspirowany FNiN Awatar B³a¿ejSzulecki
    Do³±czy³
    Nov 2010
    P³eæ
    Wiek
    26
    Posty
    71

    Domy¶lnie Odp: B³êdy w ksi±¿ce

    Nie wiem, czy kto¶ o tym wcze¶niej pisa³, ale nagle zmieni³o siê nazwisko Zosi. Nie pamiêtam z jakiego na jakie, ale na 100% by³o inne.


  4. #54
    Zainspirowany FNiN Awatar Pentinum
    Do³±czy³
    Aug 2010
    P³eæ
    Wiek
    26
    Posty
    179

    Domy¶lnie Odp: B³êdy w ksi±¿ce

    Kto¶ ju¿ napisa³ o nazwisku Klaudii, Szyma? To nie brzmi jak normalne nazwisko, powinno byæ szymañska, szymaniuk itp.
    Moje uczucia runê³y, moje nerwy runê³y, jestem przez ni± zniszczony, jestem psychicznie i nerwowo konaj±cy. Teraz, gdy na ciebie patrzê, to wiem, i¿ moja mi³o¶æ do ciebie by³a z gruntu nies³uszna.

  5. #55
    Zafascynowany FNiN Awatar Magix Slayer
    Do³±czy³
    Sep 2010
    P³eæ
    Posty
    498

    Domy¶lnie Odp: B³êdy w ksi±¿ce

    Oesu, zwykle nazwisko. Nie czepiaj siê.

  6. #56
    Zafascynowany FNiN Awatar Bigben
    Do³±czy³
    Mar 2011
    P³eæ
    Wiek
    24
    Posty
    442

    Domy¶lnie Odp: B³êdy w ksi±¿ce

    Cytat Zamieszczone przez Pentinum Zobacz posta
    I jeszcze jeden: skoro Morten nie bra³ udzia³u w akcji, to dlaczemu na okladce byl znak trzech trybów?
    Trzy tryby by³y umieszczone, poniewa¿ o nim wspominano.

  7. #57
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Do³±czy³
    Jan 2007
    P³eæ
    Posty
    3,648

    Domy¶lnie Odp: B³êdy w ksi±¿ce

    Tak, nazwisko Zosi rzeczywi¶cie siê zmieni³o, sam Kosik o tym mówi³ na Pyrkonie . To zwyczajny b³±d i niedopatrzenie, ale mówi³ te¿ co¶ o tym, ¿e jej rodzice siê rozwodz±, wiêc na si³ê mo¿na pod to podci±gn±æ zmianê nazwiska.

  8. #58
    Zainspirowany FNiN Awatar Pentinum
    Do³±czy³
    Aug 2010
    P³eæ
    Wiek
    26
    Posty
    179

    Domy¶lnie Odp: B³êdy w ksi±¿ce

    I jeszcze jeden: na ujawnionym fragmencie z rozpraw± Gilbert dopisywa³ "hê" do komiksu, a w ksi±zce mówi³, ¿e pisze "poradnik uprzejmego robota".
    Moje uczucia runê³y, moje nerwy runê³y, jestem przez ni± zniszczony, jestem psychicznie i nerwowo konaj±cy. Teraz, gdy na ciebie patrzê, to wiem, i¿ moja mi³o¶æ do ciebie by³a z gruntu nies³uszna.

  9. #59
    Zainspirowany FNiN Awatar Mogilus
    Do³±czy³
    Jun 2009
    P³eæ
    Wiek
    26
    Posty
    105

    Domy¶lnie Odp: B³êdy w ksi±¿ce

    Ja znalaz³em pewien b³±d zwi±zany z OS. Pojawia siê tram wzmianka o Amaisie - AI, który uciek³ do internetu i sam wykasowa³ siê z komputera pewnego ch³opaka.
    Za to w BM Konpopoz nie mo¿e sam wykasowaæ siê z laptopa Neta. Jestem ciekaw, w której cze¶ci jest nie¶cis³o¶æ? Dla mnie pewnym b³êdem jest te¿ bunt Konpopoza. W OS 2 w fragmencie w serwerowni IBN mo¿na wyczytaæ, ¿e on w pewien sposób lubi sprz±taæ, i ¿e ¿a³uje, ¿e ju¿ nigdy nie bêdzie móg³ tego zrobiæ.
    "Kiedy cz³owiek zstêpuje w przepa¶æ, jego ¿ycie zawsze zyskuje jasno okre¶lony kierunek."
    Terry Pratchett

  10. #60
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Do³±czy³
    Jan 2007
    P³eæ
    Posty
    3,648

    Domy¶lnie Odp: B³êdy w ksi±¿ce

    Ka¿de AI jest inne i ci±gle siê zmienia, na dodatek w ró¿ny sposób. Tamten Konpopoz mo¿e i nie móg³ siê sam wykasowaæ, a inny lubi³ sprz±taæ.

+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 OstatniOstatni

Informacje o w±tku

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten w±tek

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten w±tek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
Odwied¼ nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrze¿one.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Je¶li nie chcesz,
by pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj± w³asn± Familiadê