<
+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 21 do 30 z 73
  1. #21
    Zaciekawiony FNiN Awatar Meggie336
    Do³±czy³
    Jan 2011
    P³eæ
    Wiek
    26
    Posty
    10

    Domy¶lnie Odp: B³êdy w ksi±¿ce

    By³ jeszcze taki malutki b³êdzik - Lejko, ten agent Manfreda 198-46a mia³ na imiê Antoni, a kiedy pierwszy raz przyszed³ do szko³y przedstawi³ siê jako Anatol.

  2. #22

    Domy¶lnie Odp: B³êdy w ksi±¿ce

    Trochê z innej pó³ki - b³êdem wed³ug mnie s± SMSy pisane przez Felixa do Laury. Nie, ¿eby ich tre¶æ by³a dziwna, natomiast zdziwi³ mnie fakt, ¿e Felix u¿ywa znaków specjalnych, które nie do¶æ, ¿e trudniej wstawiæ (wiêkszo¶æ s³owników T9 w nowych telefonach pisze bez u¿ycia tych¿e znaków, w celu zaoszczêdzenia kasy) to jeszcze z¿eraj± pieni±dze, bo skracaj± d³ugo¶æ SMSa (Ze 160 do 60 albo 80 znaków, nie pamiêtam).
    Co do EMP o którym tutaj kto¶ wspomina³ - komputer Neta faktycznie szlag powinien trafiæ i nawet tego siê spodziewa³em, kiedy on chwilê pó¼niej go wyjmuje, ¿eby co¶ sprawdziæ. Natomiast nie widzê powodu, ¿eby co¶ siê sta³o z latark±. Co w takim urz±dzeniu, zreszt± z mocn± obudow± mo¿e rozwaliæ bomba? Poprawcie mnie je¶li siê mylê, ale wydaje mi siê, ¿e tam jest obwód który klikniêciem otwieramy albo zamykamy i od tego zale¿y czy pr±d p³ynie.
    Pytanie Neta o cia³o - zrozumia³e, bo grób nie zawsze zawiera cia³o. My¶lisz, ¿e wszystkie groby ¿o³nierzy z czasów II w¶. zawieraj± cia³a czy cia³a tych w³a¶nie ludzi? Kto mia³ je rozpoznawaæ?
    Kto¶ wspomina³ co¶ o Stokrotce, jednak w±tek ten chcia³bym rozwin±æ, wiêc napiszê o tym we wra¿eniach ogólnych.

    Literówek nie znalaz³em ale te¿ szczególnie ich nie szuka³em, bo nie na tym siê skupiam czytaj±c ksi±¿kê na któr± czeka³em jaki¶ czas


    @Patryx
    Mo¿e wyjecha³a do Indii?
    Ostatnio edytowane przez ?oolwik ; 27-03-11 o 15:53

  3. #23
    Zagorza³y Fan FNiN Awatar Patryx
    Do³±czy³
    Oct 2008
    P³eæ
    Wiek
    29
    Posty
    1,613

    Domy¶lnie Odp: B³êdy w ksi±¿ce

    Jeszcze jeden powa¿ny b³±d: Zosia musia³a wyj¶c za m±¿ bo zmieni³a nazwisko z Kamiñskiej na Frankowsk±

  4. #24
    Zaciekawiony FNiN
    Do³±czy³
    Apr 2010
    P³eæ
    Wiek
    28
    Posty
    38

    Domy¶lnie Odp: B³êdy w ksi±¿ce

    Cytat Zamieszczone przez ?oolwik Zobacz posta
    Pytanie Neta o cia³o - zrozumia³e, bo grób nie zawsze zawiera cia³o. My¶lisz, ¿e wszystkie groby ¿o³nierzy z czasów II w¶. zawieraj± cia³a czy cia³a tych w³a¶nie ludzi? Kto mia³ je rozpoznawaæ?
    Chybi³e¶ z t± analogi±. Zreszt± Net pyta³ o to w poprzednich czê¶cniach, Nika co¶ tam odpowiedzia³a, potem byli na cmentarzu, raczej trudno by wyskakiwa³ z tym samym 2 raz.
    GG: 28334318
    Lokalizacja: Szczecin, ZachPom, Polska
    Pozdrawiam!

  5. #25
    Zainspirowany FNiN Awatar Hrabina
    Do³±czy³
    Nov 2010
    P³eæ
    Wiek
    25
    Posty
    50

    Domy¶lnie Odp: B³êdy w ksi±¿ce

    Ja mam b³±d, nie jaki¶ wielb³±d, ale zawsze. Pamiêtacie, ¿e Net ma dyslekcjê? A zauwa¿yli¶cie nawet najmniejszy b³±d jak pisa³ z Nik±? Nie? To nie jestem jedyna.
    Lepiej bez celu i¶æ naprzód ni¿ bez celu staæ w miejscu, a z pewno¶ci± o niebo lepiej, ni¿ bez celu siê cofaæ.
    (Emiel Regis Rohellec Terzieff-Godefroy)
    ################################################## #############
    Ka¿dy szermierz d**a, kiedy wrogów kupa.
    (Sheldon Skaggs)

  6. #26

    Domy¶lnie Odp: B³êdy w ksi±¿ce

    I nie jest to b³±d, bo owszem, zauwa¿yli¶my (przynajmniej ja). Dziêki temu mo¿na wywnioskowaæ, ¿e rozmowa sz³a dosyæ powoli bo Net pisa³ starannie albo s³ownik mu je poprawia³. Ostatnia wiadomo¶æ, w której pisze, ¿e idzie ta ciocia, jest ewidentnie pisana na szybko.

  7. #27
    Zagorza³y Fan FNiN Awatar Dziobal
    Do³±czy³
    Jun 2009
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    1,341

    Domy¶lnie Odp: B³êdy w ksi±¿ce

    Natomiast nie widzê powodu, ¿eby co¶ siê sta³o z latark±. Co w takim urz±dzeniu, zreszt± z mocn± obudow± mo¿e rozwaliæ bomba?
    Bomba E... w ka¿dym razie zjara³oby obwody i baterie.

    B³±d - skoro Net ma program poprawiaj±cy literówki, to czemu s± one w mailu do Stokrotki?

  8. #28
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Do³±czy³
    May 2009
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domy¶lnie Odp: B³êdy w ksi±¿ce

    Co do Neta i jego poprawnej pisowni - kiedy¶ powiedzia³, ¿e na komputerze klawisze mu siê nie myl±, zw³aszcza w programowaniu.
    [dzi¶ 14:57]Zegarmistrz: ja mam teoriê odno¶nie tego - po prostu papier, ok³adka, zapach, to wszystko nam siê kojarzy z czytaniem, czyli czym¶ fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochê jak psy Paw³owa, widz±c now± ksi±¿kê czy czuj±c zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemno¶æ, bo te nam siê kojarz± z istot± ksi±¿ki - czytaniem
    [dzi¶ 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok ksi±¿ki?


    [dzi¶ 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kszta³ty

  9. #29

    Domy¶lnie Odp: B³êdy w ksi±¿ce

    Czy EMPka zjara³aby obwody w latarce o mocnej obudowie... Nie wiem. Nie chcê siê spieraæ, bo nie mam jakiegokolwiek do¶wiadczenia w tej kwestii. Pozostaje jakie¶ forum dla ekspertów którzy amatorsko produkuj± i detonuj± bomby atomowe w piwnicy. Albo same EMP.

    Mo¿e Netowi siê nie chcia³o przy ka¿dym s³owie klikaæ PPM i wybieraæ w³a¶ciwego s³owa? Albo faktycznie niedoci±gniêcie

    Ed: A tak mi siê skojarzy³o - mo¿e Felix montuje w obudowie klatkê Faradaya? O ile to siê da zamontowaæ w latarce...
    Ostatnio edytowane przez ?oolwik ; 27-03-11 o 21:57

  10. #30
    Zaciekawiony FNiN
    Do³±czy³
    Sep 2010
    P³eæ
    Posty
    17

    Domy¶lnie Odp: B³êdy w ksi±¿ce

    W którym¶ momencie przez drzwi wybiega³ odwa¿ny ¿o³nierz, bez troski dla mieszkañców nosz±cy na g³owie Che³m.

+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Informacje o w±tku

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten w±tek

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten w±tek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
Odwied¼ nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrze¿one.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Je¶li nie chcesz,
by pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj± w³asn± Familiadê