<
+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 11 do 20 z 73
  1. #11
    Zainspirowany FNiN Awatar Pentinum
    Do³±czy³
    Aug 2010
    P³eæ
    Wiek
    26
    Posty
    179

    Domy¶lnie Odp: B³êdy w ksi±¿ce

    Strona 246 p.Janusz powiedzia³, ¿e szuka pan Bieleckiego. Oraz b³±d z imieniem prate¶ciowej.
    Moje uczucia runê³y, moje nerwy runê³y, jestem przez ni± zniszczony, jestem psychicznie i nerwowo konaj±cy. Teraz, gdy na ciebie patrzê, to wiem, i¿ moja mi³o¶æ do ciebie by³a z gruntu nies³uszna.

  2. #12
    Zainspirowany FNiN
    Do³±czy³
    Jan 2009
    P³eæ
    Posty
    56

    Domy¶lnie Odp: B³êdy w ksi±¿ce

    I co do b³êdów chronologicznych to kilka postów wcze¶niej Melog napisa³, ¿e akcja ksi±¿ki dzieje siê w 2006 roku, to sk±d u bli¼niaków Iphone'y? Ich premiera mia³a miejsce w 2007 roku.

  3. #13
    Zainspirowany FNiN Awatar Pentinum
    Do³±czy³
    Aug 2010
    P³eæ
    Wiek
    26
    Posty
    179

    Domy¶lnie Odp: B³êdy w ksi±¿ce

    Rok szkolny zaczyna³ siê we wrze¶niu 2006, a akcja BM jest tak gdzie¶ w lutym-marcu 2007.
    Moje uczucia runê³y, moje nerwy runê³y, jestem przez ni± zniszczony, jestem psychicznie i nerwowo konaj±cy. Teraz, gdy na ciebie patrzê, to wiem, i¿ moja mi³o¶æ do ciebie by³a z gruntu nies³uszna.

  4. #14
    Zaciekawiony FNiN
    Do³±czy³
    Apr 2010
    P³eæ
    Wiek
    28
    Posty
    38

    Domy¶lnie Odp: B³êdy w ksi±¿ce

    Fakt, sorki

    BTW Felix i Net je¼dzili kiedy¶ busem szkolnym, a teraz (w BM) autobusy zmieni³y trasy i bohaterowie razem nie je¿dz±, to ak to jest? Maj± kilka linii GimBusów?
    GG: 28334318
    Lokalizacja: Szczecin, ZachPom, Polska
    Pozdrawiam!

  5. #15
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Do³±czy³
    Apr 2009
    P³eæ
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domy¶lnie Odp: B³êdy w ksi±¿ce

    Mog± mieæ kilka, my¶lê, ¿e autobusy dostarcza miejski lub prywatny przewo¼nik i ¿eby siê wyrobiæ na czas wykorzystuja kilka - mo¿e gimnazjum tam chodz± osoby z oddalonych rejonów?
    Dobranoc.
    Doba powinna trwaæ 30 godzin!

    Skargi, pro¶by, odwo³ania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znale¼li¶my?
    - Zobaczysz. Idziemy do pa³acu. Sprowad¼ Anguê, mo¿e byæ nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy m³ot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  6. #16
    Zagorza³y Fan FNiN Awatar Dziobal
    Do³±czy³
    Jun 2009
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    1,341

    Domy¶lnie Odp: B³êdy w ksi±¿ce

    Oj b³êdów jest sporo i to nie tylko literówek czy interpunkcji (przecinki przed "i"),ale raczej w logice. Walnê grubsz± analizê jutro/pojutrze.
    Jedziemy:

    No có¿, b³±d chronologiczny. Przypominam, ze akcja osadzona jest w roku 2006, a wiêc ten ¶.p. znakomity aktor ¿yje.

    2)Zastanawia mnie te¿ co z szanownym inspektoraten z OS' u. Czy¿by Ronald Szus z asystentk± siedzieliw 'Basenie' jakie¶ 4 tygodnie?
    1 - sk±d to info? Oo
    2 - mieli ca³e ferie, ¿eby siê wydostaæ, zrobiæ awanturê i wiêcej nie pojawiæ.

    B³êdy (mo¿liwe, ca³kiem mo¿liwe ¿e siê mylê)

    Stokrotka bêd±cy adminem nie przekona³ mnie w ¿adnym stopniu. Rozumiem, mo¿na byæ geniuszem, ale po przeczytaniu kilku podrêczników nie powinno siê byæ zdolnym do zabezpieczenia sieci przed kim¶, kto te podrêczniki zna na pamiêæ.

    Konpopoz zaczyna ¶wirowaæ po dziewiêciu latach pracy? Trochê to nienaturalne, ale OK, rozumiem musia³ to byæ robot znany z poprzednich czê¶ci.

    Sterowiec na aero-¿el nie mia³by mo¿liwo¶ci regulacji wysoko¶ci. Chyba.

    Jeden z najbardziej irytuj±cych w±tków: Niusy czy Niuanse zastraszaj± antyterrorystów. Znam siê trochê na tym temacie i wiem, co zrobiliby ludzie dziennikarce, chc±cej towarzyszyæ im w akcji bojowej, czy szanta¿uj±cej. Kamerka i wóz do do przegl±du, kasacja danych i wio, poszli do domu. A scena, gdzie ona idzie za oddzia³em pod same wrota wydzia³u - pora¿ka. Ja rozumiem, ¿e to ma byæ przerysowane, ale A? TAK?!

    FNiN chc±c uciec przez wrota nie wystawili flagi Francji, co jest dla mnie niezrozumia³e.

    Detonacja bomby E rozpieprzy³aby Netowy laptop i inn± elektronikê, w tym latarki. Zasiêg takiego impulsu jest spory. A przynajmniej wiêkszy ni¿ 10m.
    Ostatnio edytowane przez Dziobal ; 23-03-11 o 23:32

  7. #17
    Zaciekawiony FNiN
    Do³±czy³
    Apr 2010
    P³eæ
    Wiek
    28
    Posty
    38

    Domy¶lnie Odp: B³êdy w ksi±¿ce

    Cytat Zamieszczone przez Dziobal Zobacz posta
    1 - sk±d to info? Oo
    Mama Niki umar³a w 1997. Nika twierdzi, ze mia³a wtedy 5 lat. Czyli superpaczka do GM posz³a we wrze¶niu 2005. Duga klasa to rok szkolny 2006/2007.


    Cytat Zamieszczone przez Dziobal Zobacz posta
    FNiN chc±c uciec przez wrota nie wystawili flagi Francji, co jest dla mnie niezrozumia³e.
    Tak wiêc za WIKIPEDI?:
    Flaga Republiki Francuskiej zwana te¿ Tricolore jest prostok±tem podzielonym na trzy pionowe pasy: niebieski, bia³y i czerwony.
    Kolor bia³y nawi±zuje do wcze¶niejszej bia³ej flagi królewskiej, a kolory czerwony i niebieski to tradycyjne kolory Pary¿a.
    A tutaj owa flaga: http://pl.wikipedia.org/w/index.php?...20071219213415 oraz
    http://pl.wikipedia.org/w/index.php?...20091006192423. To do tej flagi nawi±zuje Net. Jednak¿e dziwi mnie, ¿e zna³ t± flagê, skoro jeszcze niedawno (jakie¶ 3 miecy wcze¶niej -PN) nie wiedzia³ kto to Zygmunt II August.
    GG: 28334318
    Lokalizacja: Szczecin, ZachPom, Polska
    Pozdrawiam!

  8. #18
    Zagorza³y Fan FNiN Awatar Dziobal
    Do³±czy³
    Jun 2009
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    1,341

    Domy¶lnie Odp: B³êdy w ksi±¿ce

    Widzê, ¿e nie wiesz, i¿ flag± Francji nazywa siê te¿ bia³± flagê sygnalizuj±c± kapitulacje. We¼ mi t± wikipediê sprzed oczu.

  9. #19
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Do³±czy³
    Apr 2009
    P³eæ
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domy¶lnie Odp: B³êdy w ksi±¿ce

    Cytat Zamieszczone przez Dziobal Zobacz posta
    Konpopoz zaczyna ¶wirowaæ po dziewiêciu latach pracy? Trochê to nienaturalne, ale OK, rozumiem musia³ to byæ robot znany z poprzednich czê¶ci.
    O to w³a¶nie chodzi, ¿e to AI, a nie zwyk³y program (który zreszt± te¿ mo¿e zacz±æ ¼le dzia³aæ dopiero po jakim¶ czasie). AI, czyli wci±¿ siê uczy i po tych latach pracy dosz³o do momentu, gdy rozwin±³ siê do stopnia, który spowodowa³ ¶wirowanie.

    Jeden z najbardziej irytuj±cych w±tków: Niusy czy Niuanse zastraszaj± antyterrorystów. Znam siê trochê na tym temacie i wiem, co zrobiliby ludzie dziennikarce, chc±cej towarzyszyæ im w akcji bojowej, czy szanta¿uj±cej. Kamerka i wóz do do przegl±du, kasacja danych i wio, poszli do domu. A scena, gdzie ona idzie za oddzia³em pod same wrota wydzia³u - pora¿ka. Ja rozumiem, ¿e to ma byæ przerysowane, ale A? TAK?!
    Te¿ mnie to trochê zdziwi³o - ale z drugiej strony, trzeba by³± j± wywaliæ z pracy

    Detonacja bomby E rozpieprzy³aby Netowy laptop i inn± elektronikê, w tym latarki. Zasiêg takiego impulsu jest spory. A przynajmniej wiêkszy ni¿ 10m.
    Zwa¿ na to, ¿e to by³ raczej egzemplarz testowy i wydaje mi siê, i¿ móg³ mieæ niewielki zasiêg, ale te¿ w pierwszym momencie zastanawia³o mnie, czemu Net ma jeszcze dzia³aj±cego laptopa.
    Dobranoc.
    Doba powinna trwaæ 30 godzin!

    Skargi, pro¶by, odwo³ania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znale¼li¶my?
    - Zobaczysz. Idziemy do pa³acu. Sprowad¼ Anguê, mo¿e byæ nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy m³ot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  10. #20
    Zagorza³y Fan FNiN Awatar Andrzej
    Do³±czy³
    Apr 2010
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domy¶lnie Odp: B³êdy w ksi±¿ce

    No có¿, b³±d chronologiczny. Przypominam, ze akcja osadzona jest w roku 2006, a wiêc ten ¶.p. znakomity aktor ¿yje.
    Nieprawda.
    Akcja jest bardzo zmienna, gdy¿ babcia Lusia mówi w PN, ¿e ostatni raz by³a w B±czyska w 1956r., 51 lat temu. Czyli ju¿ wtedy by³ grudzieñ 2007r., a teraz musi byæ marzec 2008r.

    FNiN chc±c uciec przez wrota nie wystawili flagi Francji, co jest dla mnie niezrozumia³e.
    Nie wiedzia³em, ¿e jeste¶ ksenofobem, kieruj±cym siê stereotypami.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. L±duje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wie¿a ka¿e mu ko³owaæ do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje siê, ¿e nie wie, w któr± to stronê. Wie¿a t³umaczy mu drogê, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, koñcz±c pytaniem: Nigdy nie by³e¶ we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: By³em, w 1944 roku. Ale wtedy tylko co¶ zrzuca³em i nie l±dowa³em tutaj.

+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Informacje o w±tku

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten w±tek

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten w±tek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
Odwied¼ nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrze¿one.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Je¶li nie chcesz,
by pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj± w³asn± Familiadê