<
+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Poka wyniki od 11 do 20 z 73

Wtek: Bdy w ksice

Zainspirowany FNiN Awatar Pentinum
    Doczy
    Aug 2010
    Pe

Domylnie Odp: Bdy w ksice

Strona 246 p.Janusz powiedzia, e szuka pan Bieleckiego. Oraz bd z imieniem prateciowej.
    Moje uczucia runy, moje nerwy runy, jestem przez ni zniszczony, jestem psychicznie i nerwowo konajcy. Teraz, gdy na ciebie patrz, to wiem, i moja mio do ciebie bya z gruntu niesuszna.

Zainspirowany FNiN
    Doczy
    Jan 2009
    Pe

I co do bdw chronologicznych to kilka postw wczeniej Melog napisa, e akcja ksiki dzieje si w 2006 roku, to skd u bliniakw Iphone'y? Ich premiera miaa miejsce w 2007 roku.

Zainspirowany FNiN Awatar Pentinum
    Doczy
    Aug 2010
    Pe

Rok szkolny zaczyna si we wrzeniu 2006, a akcja BM jest tak gdzie w lutym-marcu 2007.
    Moje uczucia runy, moje nerwy runy, jestem przez ni zniszczony, jestem psychicznie i nerwowo konajcy. Teraz, gdy na ciebie patrz, to wiem, i moja mio do ciebie bya z gruntu niesuszna.

Zaciekawiony FNiN
    Doczy
    Apr 2010
    Pe

Fakt, sorki

BTW Felix i Net jedzili kiedy busem szkolnym, a teraz (w BM) autobusy zmieniy trasy i bohaterowie razem nie jedz, to ak to jest? Maj kilka linii GimBusw?
    GG: 28334318
    Pozdrawiam!

Antyspiskowiec Awatar kam193
    Doczy
    Apr 2009
    Pe

Mog mie kilka, myl, e autobusy dostarcza miejski lub prywatny przewonik i eby si wyrobi na czas wykorzystuja kilka - moe gimnazjum tam chodz osoby z oddalonych rejonw?
    Dobranoc.
    Doba powinna trwa 30 godzin!

Skargi, proby, odwoania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znalelimy?
    - Zobaczysz. Idziemy do paacu. Sprowad Angu, moe by nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy mot, sir?

Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

Zagorzay Fan FNiN Awatar Dziobal
    Doczy
    Jun 2009
    Pe

Oj bdw jest sporo i to nie tylko literwek czy interpunkcji (przecinki przed "i"),ale raczej w logice. Waln grubsz analiz jutro/pojutrze.
    Jedziemy:

No c, bd chronologiczny. Przypominam, ze akcja osadzona jest w roku 2006, a wic ten .p. znakomity aktor yje.

2)Zastanawia mnie te co z szanownym inspektoraten z OS' u. Czyby Ronald Szus z asystentk siedzieliw 'Basenie' jakie 4 tygodnie?
    1 - skd to info? Oo
    2 - mieli cae ferie, eby si wydosta, zrobi awantur i wicej nie pojawi.

Bdy (moliwe, cakiem moliwe e si myl)

Stokrotka bdcy adminem nie przekona mnie w adnym stopniu. Rozumiem, mona by geniuszem, ale po przeczytaniu kilku podrcznikw nie powinno si by zdolnym do zabezpieczenia sieci przed kim, kto te podrczniki zna na pami.

Konpopoz zaczyna wirowa po dziewiciu latach pracy? Troch to nienaturalne, ale OK, rozumiem musia to by robot znany z poprzednich czci.

Sterowiec na aero-el nie miaby moliwoci regulacji wysokoci. Chyba.

Jeden z najbardziej irytujcych wtkw: Niusy czy Niuanse zastraszaj antyterrorystw. Znam si troch na tym temacie i wiem, co zrobiliby ludzie dziennikarce, chccej towarzyszy im w akcji bojowej, czy szantaujcej. Kamerka i wz do do przegldu, kasacja danych i wio, poszli do domu. A scena, gdzie ona idzie za oddziaem pod same wrota wydziau - poraka. Ja rozumiem, e to ma by przerysowane, ale A? TAK?!

FNiN chcc uciec przez wrota nie wystawili flagi Francji, co jest dla mnie niezrozumiae.

Detonacja bomby E rozpieprzyaby Netowy laptop i inn elektronik, w tym latarki. Zasig takiego impulsu jest spory. A przynajmniej wikszy ni 10m.
    Ostatnio edytowane przez Dziobal ; 23-03-11 o 22:32

Zaciekawiony FNiN
    Doczy
    Apr 2010
    Pe

Cytat Zamieszczone przez Dziobal Zobacz posta
    1 - skd to info? Oo
    Mama Niki umara w 1997. Nika twierdzi, ze miaa wtedy 5 lat. Czyli superpaczka do GM posza we wrzeniu 2005. Duga klasa to rok szkolny 2006/2007.

FNiN chcc uciec przez wrota nie wystawili flagi Francji, co jest dla mnie niezrozumiae.
    Tak wic za WIKIPEDI?:
    Flaga Republiki Francuskiej zwana te Tricolore jest prostoktem podzielonym na trzy pionowe pasy: niebieski, biay i czerwony.
    Kolor biay nawizuje do wczeniejszej biaej flagi krlewskiej, a kolory czerwony i niebieski to tradycyjne kolory Parya.
    A tutaj owa flaga: http://pl.wikipedia.org/w/index.php?...20071219213415 oraz
    http://pl.wikipedia.org/w/index.php?...20091006192423. To do tej flagi nawizuje Net. Jednake dziwi mnie, e zna t flag, skoro jeszcze niedawno (jakie 3 miecy wczeniej -PN) nie wiedzia kto to Zygmunt II August.
    GG: 28334318
    Pozdrawiam!

Zagorzay Fan FNiN Awatar Dziobal
    Doczy
    Jun 2009
    Pe

Widz, e nie wiesz, i flag Francji nazywa si te bia flag sygnalizujc kapitulacje. We mi t wikipedi sprzed oczu.

Antyspiskowiec Awatar kam193
    Doczy
    Apr 2009
    Pe

Konpopoz zaczyna wirowa po dziewiciu latach pracy? Troch to nienaturalne, ale OK, rozumiem musia to by robot znany z poprzednich czci.
    O to wanie chodzi, e to AI, a nie zwyky program (ktry zreszt te moe zacz le dziaa dopiero po jakim czasie). AI, czyli wci si uczy i po tych latach pracy doszo do momentu, gdy rozwin si do stopnia, ktry spowodowa wirowanie.

Jeden z najbardziej irytujcych wtkw: Niusy czy Niuanse zastraszaj antyterrorystw. Znam si troch na tym temacie i wiem, co zrobiliby ludzie dziennikarce, chccej towarzyszy im w akcji bojowej, czy szantaujcej. Kamerka i wz do do przegldu, kasacja danych i wio, poszli do domu. A scena, gdzie ona idzie za oddziaem pod same wrota wydziau - poraka. Ja rozumiem, e to ma by przerysowane, ale A? TAK?!
    Te mnie to troch zdziwio - ale z drugiej strony, trzeba by j wywali z pracy

Detonacja bomby E rozpieprzyaby Netowy laptop i inn elektronik, w tym latarki. Zasig takiego impulsu jest spory. A przynajmniej wikszy ni 10m.
    Zwa na to, e to by raczej egzemplarz testowy i wydaje mi si, i mg mie niewielki zasig, ale te w pierwszym momencie zastanawiao mnie, czemu Net ma jeszcze dziaajcego laptopa.
    Dobranoc.
    Doba powinna trwa 30 godzin!

Skargi, proby, odwoania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znalelimy?
    - Zobaczysz. Idziemy do paacu. Sprowad Angu, moe by nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy mot, sir?

Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

Zagorzay Fan FNiN Awatar Andrzej
    Doczy
    Apr 2010
    Pe

No c, bd chronologiczny. Przypominam, ze akcja osadzona jest w roku 2006, a wic ten .p. znakomity aktor yje.
    Nieprawda.
    Akcja jest bardzo zmienna, gdy babcia Lusia mwi w PN, e ostatni raz bya w Bczyska w 1956r., 51 lat temu. Czyli ju wtedy by grudzie 2007r., a teraz musi by marzec 2008r.

Nie wiedziaem, e jeste ksenofobem, kierujcym si stereotypami.
    There are no atheists in foxholes

Ernie Pyle

Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Lduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wiea kae mu koowa do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje si, e nie wie, w ktr to stron. Wiea tumaczy mu drog, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, koczc pytaniem: Nigdy nie bye we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko co zrzucaem i nie ldowaem tutaj.

+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Informacje o wtku

Uytkownicy przegldajcy ten wtek

Aktualnie 1 uytkownik(w) przeglda ten wtek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 goci)

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
Odwied nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2023. Wszelkie prawa zastrzeone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plikw cookies. Jeli nie chcesz,
by pliki cookies byy zapisywane na Twoim dysku
zmie ustawienia swojej przegldarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj wasn Familiad