<
+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Poka wyniki od 21 do 30 z 73

Wtek: Bdy w ksice

Zaciekawiony FNiN Awatar Meggie336
    Doczy
    Jan 2011
    Pe

Domylnie Odp: Bdy w ksice

By jeszcze taki malutki bdzik - Lejko, ten agent Manfreda 198-46a mia na imi Antoni, a kiedy pierwszy raz przyszed do szkoy przedstawi si jako Anatol.

Troch z innej pki - bdem wedug mnie s SMSy pisane przez Felixa do Laury. Nie, eby ich tre bya dziwna, natomiast zdziwi mnie fakt, e Felix uywa znakw specjalnych, ktre nie do, e trudniej wstawi (wikszo sownikw T9 w nowych telefonach pisze bez uycia tyche znakw, w celu zaoszczdzenia kasy) to jeszcze zeraj pienidze, bo skracaj dugo SMSa (Ze 160 do 60 albo 80 znakw, nie pamitam).
    Co do EMP o ktrym tutaj kto wspomina - komputer Neta faktycznie szlag powinien trafi i nawet tego si spodziewaem, kiedy on chwil pniej go wyjmuje, eby co sprawdzi. Natomiast nie widz powodu, eby co si stao z latark. Co w takim urzdzeniu, zreszt z mocn obudow moe rozwali bomba? Poprawcie mnie jeli si myl, ale wydaje mi si, e tam jest obwd ktry klikniciem otwieramy albo zamykamy i od tego zaley czy prd pynie.
    Pytanie Neta o ciao - zrozumiae, bo grb nie zawsze zawiera ciao. Mylisz, e wszystkie groby onierzy z czasw II w. zawieraj ciaa czy ciaa tych wanie ludzi? Kto mia je rozpoznawa?
    Kto wspomina co o Stokrotce, jednak wtek ten chciabym rozwin, wic napisz o tym we wraeniach oglnych.

Literwek nie znalazem ale te szczeglnie ich nie szukaem, bo nie na tym si skupiam czytajc ksik na ktr czekaem jaki czas

@Patryx
    Moe wyjechaa do Indii?
    Ostatnio edytowane przez ?oolwik ; 27-03-11 o 14:53

Zagorzay Fan FNiN Awatar Patryx
    Doczy
    Oct 2008
    Pe

Jeszcze jeden powany bd: Zosia musiaa wyjc za m bo zmienia nazwisko z Kamiskiej na Frankowsk

Zaciekawiony FNiN
    Doczy
    Apr 2010
    Pe

Cytat Zamieszczone przez ?oolwik Zobacz posta
    Pytanie Neta o ciao - zrozumiae, bo grb nie zawsze zawiera ciao. Mylisz, e wszystkie groby onierzy z czasw II w. zawieraj ciaa czy ciaa tych wanie ludzi? Kto mia je rozpoznawa?
    Chybie z t analogi. Zreszt Net pyta o to w poprzednich czcniach, Nika co tam odpowiedziaa, potem byli na cmentarzu, raczej trudno by wyskakiwa z tym samym 2 raz.
    GG: 28334318
    Pozdrawiam!

Zainspirowany FNiN Awatar Hrabina
    Doczy
    Nov 2010
    Pe

Ja mam bd, nie jaki wielbd, ale zawsze. Pamitacie, e Net ma dyslekcj? A zauwaylicie nawet najmniejszy bd jak pisa z Nik? Nie? To nie jestem jedyna.
    Lepiej bez celu i naprzd ni bez celu sta w miejscu, a z pewnoci o niebo lepiej, ni bez celu si cofa.
    (Emiel Regis Rohellec Terzieff-Godefroy)
    ################################################## #############
    Kady szermierz d**a, kiedy wrogw kupa.
    (Sheldon Skaggs)

I nie jest to bd, bo owszem, zauwaylimy (przynajmniej ja). Dziki temu mona wywnioskowa, e rozmowa sza dosy powoli bo Net pisa starannie albo sownik mu je poprawia. Ostatnia wiadomo, w ktrej pisze, e idzie ta ciocia, jest ewidentnie pisana na szybko.

Zagorzay Fan FNiN Awatar Dziobal
    Doczy
    Jun 2009
    Pe

Natomiast nie widz powodu, eby co si stao z latark. Co w takim urzdzeniu, zreszt z mocn obudow moe rozwali bomba?
    Bomba E... w kadym razie zjaraoby obwody i baterie.

Bd - skoro Net ma program poprawiajcy literwki, to czemu s one w mailu do Stokrotki?

Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Doczy
    May 2009
    Pe

Co do Neta i jego poprawnej pisowni - kiedy powiedzia, e na komputerze klawisze mu si nie myl, zwaszcza w programowaniu.
    [dzi 14:57]Zegarmistrz: ja mam teori odnonie tego - po prostu papier, okadka, zapach, to wszystko nam si kojarzy z czytaniem, czyli czym fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, troch jak psy Pawowa, widzc now ksik czy czujc zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemno, bo te nam si kojarz z istot ksiki - czytaniem
    [dzi 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok ksiki?

[dzi 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne ksztaty

Czy EMPka zjaraaby obwody w latarce o mocnej obudowie... Nie wiem. Nie chc si spiera, bo nie mam jakiegokolwiek dowiadczenia w tej kwestii. Pozostaje jakie forum dla ekspertw ktrzy amatorsko produkuj i detonuj bomby atomowe w piwnicy. Albo same EMP.

Moe Netowi si nie chciao przy kadym sowie klika PPM i wybiera waciwego sowa? Albo faktycznie niedocignicie

Ed: A tak mi si skojarzyo - moe Felix montuje w obudowie klatk Faradaya? O ile to si da zamontowa w latarce...
    Ostatnio edytowane przez ?oolwik ; 27-03-11 o 20:57

Zaciekawiony FNiN
    Doczy
    Sep 2010
    Pe

W ktrym momencie przez drzwi wybiega odwany onierz, bez troski dla mieszkacw noszcy na gowie Chem.

+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Informacje o wtku

Uytkownicy przegldajcy ten wtek

Aktualnie 1 uytkownik(w) przeglda ten wtek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 goci)

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
Odwied nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2020. Wszelkie prawa zastrzeone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plikw cookies. Jeli nie chcesz,
by pliki cookies byy zapisywane na Twoim dysku
zmie ustawienia swojej przegldarki.