<
+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 10 z 44
  1. #1
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Do³±czy³
    May 2009
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domy¶lnie Rozwa¿ania nad gazowan± wod± i grunwaldzkimi nachosami, czyli o takiej jednej parze.

    Jak podoba wam siê rozwiniêcie w±tku Laury i Felixa? Spodoba³ mi siê moment, kiedy Laura zaczê³a o¶mielaæ Felixa swoim zachowaniem. A najlepszy tekst anglojêzyczny z tej ksi±¿ki to oczywi¶cie Talk nerdy to me. A jakie s± wasze opinie?
    [dzi¶ 14:57]Zegarmistrz: ja mam teoriê odno¶nie tego - po prostu papier, ok³adka, zapach, to wszystko nam siê kojarzy z czytaniem, czyli czym¶ fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochê jak psy Paw³owa, widz±c now± ksi±¿kê czy czuj±c zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemno¶æ, bo te nam siê kojarz± z istot± ksi±¿ki - czytaniem
    [dzi¶ 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok ksi±¿ki?


    [dzi¶ 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kszta³ty

  2. #2
    Zagorza³y Fan FNiN Awatar Asru
    Do³±czy³
    Nov 2008
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    1,164

    Domy¶lnie Odp: Rozwa¿ania nad gazowan± wod± i grunwaldzkimi nachosami, czyli o takiej jednej pa

    Fajnie napisany fragment na koñcu ksi±¿ki, gdzie felix dostaje buziaka (how sweet)

    Pozatym, to ciekaw jestem jak to sie w nastêpnej ksi±¿ce rozwinie.
    Olejmy wszystko, liczy siê tylko to co teraz
    Ty jeste¶ blisko, wiêc mogê nawet dzi¶ umieraæ
    I tak prze¿y³em wiêcej ni¿ przeciêtniacy
    Bo nie ba³em siê wzi±æ swojego ¿ycia w swoje ³apy

  3. #3
    Zaciekawiony FNiN
    Do³±czy³
    Apr 2010
    P³eæ
    Wiek
    28
    Posty
    38

    Domy¶lnie Odp: Rozwa¿ania nad gazowan± wod± i grunwaldzkimi nachosami, czyli o takiej jednej pa

    Ej jestem dopiero na 204 str., nie odzywajcie sie jeszcze moment BTW. Wola³em Felixa z Birsk±

  4. #4
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Do³±czy³
    May 2009
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domy¶lnie Odp: Rozwa¿ania nad gazowan± wod± i grunwaldzkimi nachosami, czyli o takiej jednej pa

    Melog, do tego tematu wchodzi siê dobrowolnie, jak nie przeczyta³e¶ ksi±¿ki i nie chcesz wiedzieæ wcze¶niej wiêcej, to po prostu tu nie wchod¼. Takie samo zdanie maj± administratorzy.

    Asru, wiemy, ¿e nie jeste¶ romantykiem. W ka¿dym razie mi³o wreszcie zobaczyæ Felixa podnieconego i zaaferowanego czym¶ innym ni¿ moc pompy hydraulicznej.
    [dzi¶ 14:57]Zegarmistrz: ja mam teoriê odno¶nie tego - po prostu papier, ok³adka, zapach, to wszystko nam siê kojarzy z czytaniem, czyli czym¶ fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochê jak psy Paw³owa, widz±c now± ksi±¿kê czy czuj±c zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemno¶æ, bo te nam siê kojarz± z istot± ksi±¿ki - czytaniem
    [dzi¶ 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok ksi±¿ki?


    [dzi¶ 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kszta³ty

  5. #5
    Zafascynowany FNiN Awatar KetevaN
    Do³±czy³
    Jul 2010
    P³eæ
    Wiek
    32
    Posty
    283

    Domy¶lnie Odp: Rozwa¿ania nad gazowan± wod± i grunwaldzkimi nachosami, czyli o takiej jednej pa

    Mi tam w³a¶nie ten koñcowy fragment siê spodoba³, co¶ ruszy³o do przodu z Felixem, no i podoba mi siê jednak zachowanie jakiej¶ ci±g³o¶ci i wziêcie postaci z poprzedniej ksi±¿ki. Ogólnie plus za ten w±tek.

  6. #6
    Zaciekawiony FNiN Awatar Jeziu5
    Do³±czy³
    Apr 2008
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    47

    Domy¶lnie Odp: Rozwa¿ania nad gazowan± wod± i grunwaldzkimi nachosami, czyli o takiej jednej pa

    Te¿ siê ciesze, ¿e co¶ siê w koñcu uk³ada w ¿yciu towarzyskim Felixa. Zwróci³em szczególn± uwagê na ich rozmowê, gdy Laura mówi do Felixa, ¿e ten broni siê rozumowaniem i ch³odn± logik± przed tym co dyktuje mu szeroko pojête serce. Moim zdaniem mo¿na by to odnie¶æ do du¿ej ilo¶ci osób ¿yj±cych w naszym spo³eczeñstwie. Nie wiem czemu, ale w tym momencie skojarzy³ mi siê Anachron.

  7. #7
    Zagorza³y Fan FNiN Awatar Dziobal
    Do³±czy³
    Jun 2009
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    1,341

    Domy¶lnie Odp: Rozwa¿ania nad gazowan± wod± i grunwaldzkimi nachosami, czyli o takiej jednej pa

    minus za to, ¿e zostawi³ go Kosik otwartym. Bo w sumie nie wiadomo, co wydarzy³o siê potem, a fakt, ¿e Felix przyszed³ do Neta bez niej mo¿e ¶wiadczyæ, ¿e nie wydarzy³o siê najlepiej.

  8. #8
    Zagorza³y Fan FNiN Awatar Patryx
    Do³±czy³
    Oct 2008
    P³eæ
    Wiek
    29
    Posty
    1,613

    Domy¶lnie Odp: Rozwa¿ania nad gazowan± wod± i grunwaldzkimi nachosami, czyli o takiej jednej pa

    Moim zdaniem, jak ju¿ mówi³em, Felix nie znajdzie sobie nikogo na sta³e. Pewnie zmiesza³ sie poca³unkiem i powiedzia³ ¿e oczekuje czego¶ innego a w³a¶ciwie to niczego nie oczekuje i nie chce ¿yc w zwi±zku, albo powiedzia³ ¿e co¶ musi za³atwic i wyszed³.

  9. #9

    Domy¶lnie Odp: Rozwa¿ania nad gazowan± wod± i grunwaldzkimi nachosami, czyli o takiej jednej pa

    Panowie no, Wy (albo my ) nie rozumiecie romantyzmu tej sytuacji. Niech siê jaka¶ dziewczyna wypowie, to zrozumiecie. Nie s±dzê, by Felix siê zmiesza³ w tym sensie, ¿e wsta³ i wyszed³ - a tym bardziej, ¿e powiedzia³, ¿e oczekuje czego¶ innego. Dlaczego nie pojawi³ siê z ni± u Neta? Proste, skoro ba³ siê j± przedstawiæ przyjacio³om to jak widzicie sobie Felixa przedstawiaj±cego dziewczynê rodzicom? Pewnie, nie jest to takie straszne w praktyce, ale w teorii wydaje siê straszne, niemo¿liwe i niebezpieczne. Tu chodzi³o o podkre¶lenie tego, jak zachowuje siê Felix, jak stara siê zamkn±æ we w³asnym ¶wiecie i ¿e niewiasta chce go z tego wyci±gn±æ.
    Co nie znaczy, ¿e nie zrobi³ niczego g³upiego po tym poca³unku. Aczkolwiek, skoro ju¿ Laura przejê³a inicjatywê to my¶lê, ¿e wybaczy mu jakie¶ nie ca³kiem poprawne zachowanie. Pewnie Felix nie znajdzie sobie nikogo na sta³e, bo albo trzeba by w³±czyæ kolejn± osobê do Super Paczki albo lawirowaæ miêdzy FNiN a spotkaniami Felixa z niewiast± - na których musia³oby siê dziaæ co¶, co mia³oby wp³yw na przebieg ksi±¿ki (mo¿e jak dr House? Pacjent w przychodni i mamy rozwi±zanie ca³ego problemu, gdzie¶ 4-7 minut przed koñcem odcinka) a trudno to zrealizowaæ bo co Laura czy kto¶ inny mo¿e wnie¶æ do paczki?
    Je¶li jednak Felix znajdzie sobie jak±¶ dziewczynê to mam nadziejê, ¿e to nie bêdzie Laura. Jako¶ nie jest to typ osoby, który szczególnie lubiê, mimo "lekkiego" podej¶cia do wszystkiego jest nieco przejaskrawiona, przesadzona i czêsto irytuj±ca. Ja bym j± rzuci³, a skoro w dobrej ksi±¿ce powinno siê uto¿samiaæ z bohaterem to mam nadziejê, ¿e Felix siê jej pozbêdzie. No i jeszcze chcê zobaczyæ, jak to zrobi

  10. #10
    Zaciekawiony FNiN Awatar dative.
    Do³±czy³
    Apr 2010
    P³eæ
    Wiek
    27
    Posty
    40

    Domy¶lnie Odp: Rozwa¿ania nad gazowan± wod± i grunwaldzkimi nachosami, czyli o takiej jednej pa

    Mówisz- masz. Wypowiadam siê jako dziewczyna. Dosz³o do poca³unku. Felix jako nie¶mia³a osoba móg³ trochê siê zmieszaæ. A skoro nie chcia³ ujawniæ ich zwi±zku przed przyjació³mi, najwyra¼niej albo nie by³ pewnien, czy chce z ni± byæ, albo zwyczajnie chcia³ siê z ni± spotykaæ w tajemnicy przed Netem i Nik±.
    Zgadzam siê z ?oolwikiem. Nie widzê Felixa z dziewczyn± w srebrnej minispódniczce i czerwonymi w³osami. Mo¿e zwyczajnie przesadzam, ale dla mnie kto¶ kto tak wygl±da to nikt wiêcej jak lala, wci±¿ przejmuj±ca siê wygl±dem. Piszê to wszystko ze ¶wiadomo¶ci± tego, co wydarzy³o siê w siódmej czê¶ci, bo narazie nie mia³am okazji zapoznaæ siê z ósm±. Jednak¿e pamiêtaj±c jej g³upie historyjki z zimowiska...
    Ka¿demu facetowi jest mi³o, ¿e jaka¶ dziewczyna siê nim zainteresuje ( nie próbujcie zaprzeczyæ, ch³opaki!),ale mimo wszystko mam nadziejê, ¿e Felix to zakoñczy. Ja widzê u jego boku kogo¶ równie nie¶mia³ego. Kogo¶, kogo spotka na ³awce w parku,przypadkiem nawi±¿e siê rozmowa. Mo¿e zejdzie na temat jakiego¶ wynalazku, mo¿e przyjemno¶æ sprawi jej przesiadywanie w felixowej piwnicy i przygl±danie siê jego pracy? Wtedy jednak musia³by wybieraæ miêdzy ni±, a superpaczk±. I tak ¼le i tak nie dobrze. Chyba odpowiada³o mi kiedy by³ sam, ale najwiêcej ekscytacji sprawi³ mi w±tek jego i Pauli. Nie akceptuje Laury, bo nie jest Paul±. To kolejne wyt³umaczenie, dlaczego tak jej nie lubiê.

+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Informacje o w±tku

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten w±tek

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten w±tek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
Odwied¼ nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrze¿one.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Je¶li nie chcesz,
by pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj± w³asn± Familiadê