<
+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 10 z 29
  1. #1
    Fan FNiN Awatar Kage-Sama
    Do³±czy³
    Sep 2010
    P³eæ
    Wiek
    27
    Posty
    757

    Domy¶lnie Ciotka Amelia (Emalia)

    Nareszcie pojawi³ siê kto¶ z rodziny Niki! W sumie fajna by³a, szkoda, ¿e wyjecha³a z powrotem do Krakowa. No ale i tak super, ¿e siê pojawi³a. W±tek z Emali± by³ chyba najlepszy, nie s±dzicie?

  2. #2
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Do³±czy³
    May 2009
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domy¶lnie Odp: Ciotka Amelia (Emalia)

    Nie s±dzê. By³a ciekaw± postaci±, ale niewiele namiesza³a, bo nie mia³a kiedy. Akcja powie¶ci zamyka³a siê w kilku-kilkunastu dniach, co szczerze mówi±c nie dawa³o szansy na rozwiniêcie siê wydarzeñ. Zd±¿y³am siê do tego przyzwyczaiæ, jako ¿e pan Kosik ostatnio czêsto tak ogranicza czas akcji. Moherowy typ postaci szczerze mówi±c trochê tandetnie zabrzmia³, ale osoba Emalii okaza³a siê bardziej z³o¿ona i interesuj±ca. Nie by³o z ni± ostatecznie tak ¼le, skoro potrafi³a doceniæ to, co robi³a Nika przez ostatnie parê lat.
    [dzi¶ 14:57]Zegarmistrz: ja mam teoriê odno¶nie tego - po prostu papier, ok³adka, zapach, to wszystko nam siê kojarzy z czytaniem, czyli czym¶ fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochê jak psy Paw³owa, widz±c now± ksi±¿kê czy czuj±c zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemno¶æ, bo te nam siê kojarz± z istot± ksi±¿ki - czytaniem
    [dzi¶ 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok ksi±¿ki?


    [dzi¶ 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kszta³ty

  3. #3
    Zaciekawiony FNiN
    Do³±czy³
    Jan 2011
    P³eæ
    Wiek
    26
    Posty
    29

    Domy¶lnie Odp: Ciotka Amelia (Emalia)

    Bardzo fajna postaæ Polubi³am j±, mam nadziejê, ¿e kiedy¶ wróci... Ma³o jej by³o w ksi±¿ce, ale i tak trochê namiesza³a.

  4. #4
    Zaciekawiony FNiN Awatar Jeziu5
    Do³±czy³
    Apr 2008
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    47

    Domy¶lnie Odp: Ciotka Amelia (Emalia)

    W pierwszej chwili by³a to postaæ, któr± mia³em ochotê wirtualnie udusiæ. Ale gdy zaczê³a chodziæ po ludziach zastanowi³em siê. Ona siê przecie¿ na swój sposób martwi³a i troszczy³a o Nike. Mo¿e mia³a jakie¶ dziwne wzorce i zasady, ale koniec koñców chodzi³o jej o dobro bratanicy. W tym przekonaniu utwierdzi³o mnie jeszcze jej zachowanie gdy dowiedzia³a siê w jakiej sytuacji jest Nika. Wed³ug mnie to naprawdê pozytywna postaæ.

  5. #5
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Do³±czy³
    Apr 2009
    P³eæ
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domy¶lnie Odp: Ciotka Amelia (Emalia)

    Emalia na pocz±tku wydawa³a mi sie postaci± negatywn± (ba, do tej pory bojê siê, co w FNiN9 lub pó¼niej zrobi Szyneczko, bo wydaje mi siê, ¿e co¶ skojarzy³), ale w gruncie rzeczy jest naprawdê pozytywna, choæ dos³ownie staro¶wiecka.
    Dobranoc.
    Doba powinna trwaæ 30 godzin!

    Skargi, pro¶by, odwo³ania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znale¼li¶my?
    - Zobaczysz. Idziemy do pa³acu. Sprowad¼ Anguê, mo¿e byæ nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy m³ot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  6. #6
    Zagorza³y Fan FNiN Awatar Dziobal
    Do³±czy³
    Jun 2009
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    1,341

    Domy¶lnie Odp: Ciotka Amelia (Emalia)

    Emalia o postaæ wredna, dwulicowa, na koñcu niby "nawrócona". Do tego zacofana i niespójna z deka. Ciekawe, mo¿e wys³a³a list na policjê, ¿e Nika jest ju¿ bez opieki

  7. #7
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Do³±czy³
    Apr 2009
    P³eæ
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domy¶lnie Odp: Ciotka Amelia (Emalia)

    My¶lê, ¿e nawet nie musia³a nic wysy³aæ (o ile na to wpad³a) - Szyneczko ju¿ co¶ kojarzy, i wydaje mi siê, ¿e w FNiN9 mo¿e byæ wykorzystany ten w±tek. W ogóle BM wygl±da bardziej jak wstêp do 9., a nei samodzielna ksi±¿ka. Nawet Emalia...
    Dobranoc.
    Doba powinna trwaæ 30 godzin!

    Skargi, pro¶by, odwo³ania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znale¼li¶my?
    - Zobaczysz. Idziemy do pa³acu. Sprowad¼ Anguê, mo¿e byæ nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy m³ot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  8. #8
    Zaciekawiony FNiN Awatar Georgia
    Do³±czy³
    Apr 2010
    P³eæ
    Wiek
    25
    Posty
    20

    Domy¶lnie Odp: Ciotka Amelia (Emalia)

    Nie wiem co o ciotce Niki s±dziæ. Czemu o niej nie wiedzia³a? O co posz³o w jej k³ótni z bratem? Czemu chocia¿ na pocz±tku by³a upierdliwa na koñcu prze¿y³a nag³± metamorfozê, która nie do koñca by³a mo¿liwa? I sk±d niby mama Felixa mog³a na ni± tak szybko trafiæ? Sk±d rodzice Felixa wiedz± o tacie Niki? Tak wiele pytañ, a na kolejn± ksi±¿kê w której byæ mo¿e zawarte s± odpowiedzi przyjdzie nam d³ugo czekaæ.

  9. #9
    Zaciekawiony FNiN Awatar power - scout
    Do³±czy³
    Apr 2011
    P³eæ
    Wiek
    27
    Posty
    6

    Domy¶lnie Odp: Ciotka Amelia (Emalia)

    Na pocz±tku troszkê mnie wkurzala szczerze mówi±c, ale na koñcu okaza³a siê bardzo w porz±dku wobec Niki. A w ogóle to mia³em nadziejê, ¿e Net i Felix co¶ wykombinuj±, ¿eby siê jej pozbyæ.

  10. #10
    Zaciekawiony FNiN Awatar Teen-Ninja
    Do³±czy³
    Mar 2011
    P³eæ
    Posty
    14

    Domy¶lnie Odp: Ciotka Amelia (Emalia)

    Ciotkê Emaliê trudno zrozumieæ.

    Jest jak mama dla nastolatka - niby jakie¶ wiêzi, ale tylko ciocia przyznaje siê do NIki...

+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Informacje o w±tku

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten w±tek

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten w±tek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
Odwied¼ nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrze¿one.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Je¶li nie chcesz,
by pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj± w³asn± Familiadê