<
+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 1 z 11 1 2 3 ... OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 10 z 103
  1. #1
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Do³±czy³
    May 2009
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domy¶lnie Wra¿enia ogólne, czyli jak bardzo ci siê podoba³ BM.

    Tytu³ nieco tendencyjny, ale chyba nikt siê tym nie przejmie, prawda? Wiêc, jakie macie wra¿enia, drodzy userzy?

    Na wstêpie, ¿eby nie by³o pustego posta, napiszê, ¿e jak dla mnie trochê mniej sensacyjna by³a ta czê¶æ, jako¶ brakowa³o mi tej niepewno¶ci i ucieczek, snucia skomplikowanych planów. To jedna z nielicznych rzeczy, która mi siê nie podoba³a. Tych, które mi siê podoba³y, by³o zdecydowanie wiêcej.
    [dzi¶ 14:57]Zegarmistrz: ja mam teoriê odno¶nie tego - po prostu papier, ok³adka, zapach, to wszystko nam siê kojarzy z czytaniem, czyli czym¶ fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochê jak psy Paw³owa, widz±c now± ksi±¿kê czy czuj±c zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemno¶æ, bo te nam siê kojarz± z istot± ksi±¿ki - czytaniem
    [dzi¶ 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok ksi±¿ki?


    [dzi¶ 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kszta³ty

  2. #2
    Zagorza³y Fan FNiN Awatar Asru
    Do³±czy³
    Nov 2008
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    1,164

    Domy¶lnie Odp: Wra¿enia ogólne, czyli jak bardzo ci siê podoba³ BM.

    Ma³o tytu³owego buntu maszyn, felix got laid (no prawie...), kolejny wkurzaj±cy pociotek......

    Ogólnie w tej ksi±¿e by³o wszystko, i nic jednocze¶nie, fajnie i mi³o siê czyta, bo jest klimat i humorek serii, ale...brak tu tego g³ównego w±tku który by ci±gn±³ te poboczne.
    Olejmy wszystko, liczy siê tylko to co teraz
    Ty jeste¶ blisko, wiêc mogê nawet dzi¶ umieraæ
    I tak prze¿y³em wiêcej ni¿ przeciêtniacy
    Bo nie ba³em siê wzi±æ swojego ¿ycia w swoje ³apy

  3. #3
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Do³±czy³
    May 2009
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domy¶lnie Odp: Wra¿enia ogólne, czyli jak bardzo ci siê podoba³ BM.

    To straszne, ale muszê siê zgodziæ z Asru. Nie widzê tu w±tku g³ównego, nie by³o wprowadzenia do problemu, nie by³o punktu kulminacyjnego. Nie ¿eby od razu ca³a ksi±¿ka by³a przez to z³a. Po prostu inaczej ni¿ w poprzednich czê¶ciach.
    [dzi¶ 14:57]Zegarmistrz: ja mam teoriê odno¶nie tego - po prostu papier, ok³adka, zapach, to wszystko nam siê kojarzy z czytaniem, czyli czym¶ fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochê jak psy Paw³owa, widz±c now± ksi±¿kê czy czuj±c zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemno¶æ, bo te nam siê kojarz± z istot± ksi±¿ki - czytaniem
    [dzi¶ 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok ksi±¿ki?


    [dzi¶ 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kszta³ty

  4. #4
    Zainspirowany FNiN
    Do³±czy³
    Feb 2011
    P³eæ
    Posty
    99

    Domy¶lnie Odp: Wra¿enia ogólne, czyli jak bardzo ci siê podoba³ BM.

    .Rodzice dali mi szlaban za st³uczenie wazonu babci.Zakaz na kupienie FNiN.
    Ale ja mam ju¿ plan nie bez potrzeby nazywaj± mnie ;spryciarzem''.

  5. #5
    Zaciekawiony FNiN Awatar kacper98
    Do³±czy³
    Dec 2009
    P³eæ
    Wiek
    26
    Posty
    19

    Domy¶lnie Odp: Wra¿enia ogólne, czyli jak bardzo ci siê podoba³ BM.

    Ale masz problemy . Niczym "z czasów m³odo¶ci" ciotki Emalii

  6. #6
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Do³±czy³
    May 2009
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domy¶lnie Odp: Wra¿enia ogólne, czyli jak bardzo ci siê podoba³ BM.

    Mimo zapominalstwa pana Kosika co do niektórych wydarzeñ, doceniam to, ¿e wyja¶ni³ nam, ¿e Nika to "samobie¿ne" imiê. By³am natomiast pod wielkim wra¿eniem rozmowy przez komunikator Niki i Neta. Emotek w sam raz, dopasowane, w odpowiednich miejscach. Sama nie tolerujê "", chyba, ¿e jest u¿yte przy takim "Spadaj" albo "Odczep siê". Wtedy wygl±da naturalnie. To mnie w ka¿dym razie zachwyci³o. Poza tym Laura i Felix, a tak¿e Net w koñcu zainteresowany jako¶ bardziej fizyczno¶ci± Niki, choæ tylko raz i na chwilê.
    [dzi¶ 14:57]Zegarmistrz: ja mam teoriê odno¶nie tego - po prostu papier, ok³adka, zapach, to wszystko nam siê kojarzy z czytaniem, czyli czym¶ fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochê jak psy Paw³owa, widz±c now± ksi±¿kê czy czuj±c zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemno¶æ, bo te nam siê kojarz± z istot± ksi±¿ki - czytaniem
    [dzi¶ 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok ksi±¿ki?


    [dzi¶ 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kszta³ty

  7. #7
    Zainspirowany FNiN Awatar Hrabina
    Do³±czy³
    Nov 2010
    P³eæ
    Wiek
    25
    Posty
    50

    Domy¶lnie Odp: Wra¿enia ogólne, czyli jak bardzo ci siê podoba³ BM.

    Mi siê podoba³ BM, ale nie jako¶ szalenie. By³y lepsze czê¶ci. Pocz±tek by³ ok, a potem siê rozkiæka³o, by³o ca³e mnóstwo bocznych w±tków, a g³ównego nie.
    Lepiej bez celu i¶æ naprzód ni¿ bez celu staæ w miejscu, a z pewno¶ci± o niebo lepiej, ni¿ bez celu siê cofaæ.
    (Emiel Regis Rohellec Terzieff-Godefroy)
    ################################################## #############
    Ka¿dy szermierz d**a, kiedy wrogów kupa.
    (Sheldon Skaggs)

  8. #8
    Zaciekawiony FNiN
    Do³±czy³
    Apr 2010
    P³eæ
    Wiek
    28
    Posty
    38

    Domy¶lnie Odp: Wra¿enia ogólne, czyli jak bardzo ci siê podoba³ BM.

    Có¿, zgodzê siê z Wami. Zdecydowanie zaniknê³o co¶, co wype³nia³o za³o¿enia punktu kulminacyjnego i by³o we FNiN zawsze. To chyba jedyne powa¿ne uchybienie (przez to w±tki poboczne mocno siê rozlaz³y), poza tym nie by³o tak ¼le. Ksi±¿ka nie jest najlepsz± z serii, ale te¿ na pewno nie najgorsz±. W skali do 10 da³bym 7.5-8.5.
    GG: 28334318
    Lokalizacja: Szczecin, ZachPom, Polska
    Pozdrawiam!

  9. #9
    Zafascynowany FNiN Awatar KetevaN
    Do³±czy³
    Jul 2010
    P³eæ
    Wiek
    32
    Posty
    283

    Domy¶lnie Odp: Wra¿enia ogólne, czyli jak bardzo ci siê podoba³ BM.

    Dobra w sumie pisa³em na sb a tutaj zapomnia³em.
    A wiêc ogólne wra¿enie na temat ksi±¿ki to takie, ¿e zasadniczo brak mi g³ównego w±tku wokó³(?) którego toczy³aby siê ca³a akcja. Nie mówiê ze nie istnieje ale nie wybija siê zasadniczo z ca³o¶ci, a samo rozwi±zanie nadchodzi szybko i do¶æ banalnie w przeciwieñstwie do tego, do czego siê przyzwyczaili¶my w poprzednich ksi±¿kach serii. Podobaj± mi siê w±tki poboczne jak na przyk³ad zarz±dzanie szko³± dyrektora, i jego próby demokratyzacji szko³y ¿e tak powiem. Nareszcie te¿ jest rozwiniêty w±tek prywatno-Felixowy, no i nie zrobienie go w±tkiem epizodycznym, mam nadziejê ¿e w kolejnej ksi±¿ce ten zwi±zek bêdzie siê dalej rozwijaæ.
    Narazie to chyba tyle

  10. #10
    Zaciekawiony FNiN
    Do³±czy³
    Apr 2010
    P³eæ
    Wiek
    28
    Posty
    38

    Domy¶lnie Odp: Wra¿enia ogólne, czyli jak bardzo ci siê podoba³ BM.

    aaa....fla¶nie..Zapomnia³em dodaæ, ze nie wyja¶niono sprawy inspektorów z OS' u. czy¿by pomarli?
    GG: 28334318
    Lokalizacja: Szczecin, ZachPom, Polska
    Pozdrawiam!

+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 1 z 11 1 2 3 ... OstatniOstatni

Informacje o w±tku

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten w±tek

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten w±tek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
Odwied¼ nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrze¿one.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Je¶li nie chcesz,
by pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj± w³asn± Familiadê